Produkt archiwalny
Monitor MSI Optix MAG281URF 27.9" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMES 26.5" OLED 240Hz 2560x1440px 0.03 ms [GTG]
Monitor ASUS ROG Strix XG27AQDMG 26.5" 2560x1440px 240Hz 0.03 ms [GTG]
Monitor MSI MPG 321URX 31.5" QD-OLED 3840x2160px 240Hz 0.03 ms [GTG]
Monitor ASUS ROG Strix XG49VQ 49" 3840x1080px 144Hz 4 ms [GTG] Curved
Produkt archiwalny
Monitor MSI Optix MAG281URF 27.9" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNajlepsze wrażenia i zanurzenie w wirtualnym świecie gier
Większa przyjemność oglądania
Szukając doskonałego monitora do rodzinnej rozrywki e-gamingowej czy przy internetowej telewizji, warto zdecydować się na MSI Optix 281URF. Doskonałe parametry ekranu w połączeniu z jakością obrazu, a także częstotliwością odświeżania i przydatnymi trybami to zestaw zalet, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Przekątna ekranu ma długość 27.9 cali, a jego rozdzielczość wynosi 3840 x 2160 px w technologii IPS.
Najwyższa jakość obrazu
Matryca monitora MSI Optix 281URF wykonana jest w technologii Rapid IPS, co oznacza, że ciekłokrystaliczne cząsteczki poruszają się w tym przypadku znacznie szybciej, niż w zwykłych ekranach ciekłokrystalicznych.
Co więcej producent MSI wykorzystał również Quantum Dot, czyli nanokryształty zdolne do pochłaniania światła. Dają one bardzo precyzyjny kolor i realistyczny obraz. Dzięki temu, a także odświeżaniu w częstotliwości 144 Hz i odpowiedzi matrycy w ciągu 1 milisekundy, mamy do czynienia z produktem najwyższej jakości.
Wysoka rozdzielczość ekranu
Rozdzielczość ekranu w przypadku monitora MSI Optix 281URF to nie zwykłe FHD, a oferująca znacznie większe możliwości UHD. W połączeniu z zastosowaną technologią wykonania matrycy, gwarantuje niezapomniane i realistyczne wrażenia, zarówno w czasie oglądania filmów, jak i grania w gry.
Warto podkreślić, że rozdzielczość jest doskonale dopasowana do potrzeb szerokokątnego ekranu, w przypadku którego kąt patrzenia wynosi aż 178 stopni.
Redukcja migotania i światła niebieskiego
Migotający ekran może doprowadzić do zaczerwienienia i zmęczenia oczu. Dlatego trzeba dążyć do redukcji migotania, a także zniwelować maksymalnie ilość światła niebieskiego. Takie opcje dostępne są w przypadku monitora MSI Optix 281URF.
Światło niebieskie zaburza procesy metaboliczne w siatkówce oka, aktywizują się wolne rodniki, które doprowadzają do obniżenia ostrości widzenia. Dzięki redukcji efektu światła niebieskiego można ten proces naprawić i pomimo pracy przed komputerem cieszyć się ostrym wzrokiem. Dla efektu redukcji pomocne jest również zastosowanie matowej matrycy IPS.
Technologia HDR
Duże znaczenie w trakcie gry, ale i oglądania filmów ma ustawienie monitora w taki sposób, aby wszystkie szczegóły i kontrasty były wyraźne. Monitor MSI Optix 281URF jest wyposażony w technologię HDR, która może generować obrazy z większą ilością szczegółów, szerszą gamą kolorów i wyglądem bardziej zbliżonym do tego, co widzi ludzkie oko w porównaniu z tradycyjnym monitorem.
Gaming OSD App 2.0
MSI Optix 281URF doskonale współpracuje z aplikacją Gaming OSD App 2.0. Dzięki niej można ustawić wszystkie parametry monitora i dostosować je do swoich potrzeb. Jest tu również dostępna funkcja alarmu.
Regulacja i rotacja ekranu
Istotne znaczenie zarówno dla osób, które korzystają z monitora do gier, jak i tych, które używają go do pracy, ma możliwość regulacji i rotacji. W przypadku MSI Optix 281URF możliwe jest pochylenie w zakresie od -5 do 20 stopni. Regulacja wysokości dostępna jest do 130 mm, a przekręcanie od -45 do 45 stopni.
Dostosuj go do siebie
Dzięki technologii MSI Mystic Light monitor MSI Optix 281URF zapewnia miękkie oświetlenie otoczenia, które można łatwo zsynchronizować z dowolnym innym produktem obsługującym technologię Mystic Light. Wybierz dowolny kolor z palety za pomocą smartfona lub aplikacji Mystic Light, aby dopasować styl systemu do własnych upodobań. Lub po prostu włącz echo w grach, aby podświetlenie monitora tańczyło w rytm muzyki odtwarzanej na komputerze.
Zawartość zestawu
Zestaw zawiera: monitor MSI Optix 281URF, zasilacz, instrukcję obsługi oraz kartę gwarancyjną.
Uwaga: zdjęcia mają charakter jedynie poglądowy, rzeczywisty produkt może różnić się od tego na zdjęciach.
Dane techniczne
| Ekran: | 27.9", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG]1 [MPRT] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR)400 (HDR) |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27.9 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 70.9 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 144 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | DCI-P3: 95%sRGB: 124% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | Certyfikat Display HDR 400 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [GTG]1 [MPRT] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | NVIDIA® G-SYNC® Compatible |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.16 x 0.16 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR)400 (HDR) |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | Optix MAG281URF |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 45° (w lewo)45° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 130 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | 5-kierunkowy joystickAplikacja MSI Gaming OSD 2.0Funkcja Optix ScopeFunkcja przełącznika KVMFunkcja Smart GamingKompatybilny z Kensington-lockNight VisionPicture-by-PicturePodświetlenie RGBSynchronizacja profili CECTryb konsoli |
| Złącza: | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.4a - 1 szt.HDMI 2.1 - 2 szt.USB 2.0 - 2 szt.USB 2.0 Typu-B - 1 szt.USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 27 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 54 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 27 kWh = 34.83 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 33.3 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 37.5 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 40.82 |
| Głębokość [cm]: | 5.71 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23.37 |
| Szerokość [cm]: | 63.83 |
| Waga [kg]: | 4.8 |
| Waga z podstawą [kg]: | 7.7 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 10.50 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel zasilającyPodstawa ze śrubamiŚruby do wsporników do montażu naściennegoStojak ze śrubamiZasilacz |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALSO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | DANISZEWSKA 14 |
| Kod pocztowy: | 03-230 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info.pl@also.com |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.