Monitor MSI Pro MP275QPDG 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
| 16:9 | |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt., DisplayPort 1.2a - 2 szt., HDMI 2.0b - 2 szt., RJ-45 (LAN) - 1 szt.... |
Wbudowana kamera Full HD z fizyczną zaślepką
Technologia Daisy Chain
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 100 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.58 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 100 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | Adobe RGB: 84%DCI-P3: 79%sRGB: 100% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1.07 mld |
| HDR: | HDR Ready |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 1 [MPRT]4 [GTG] |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu: | Eye CareEyesErgoPrzypomnienie o zmęczeniu oczuRedukcja migotania (Flicker free)Redukcja niebieskiego światła |
| Wielkość plamki: | 0.2331 x 0.2331 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
| Kontrast dynamiczny: | 100000000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1300:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | PRO MP275QPDG |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 45° (w lewo)45° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 130 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 2W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Certyfikat TÜVEnergy StarFunkcja Eye-Q CheckFunkcja MSI Power LinkFunkcja przełącznika KVMG-sensorKamera internetowaMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Multi-Stream Transport (MST)Picture-by-PicturePicture-in-PictureWbudowany mikrofon |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort 1.2a - 2 szt.HDMI 2.0b - 2 szt.RJ-45 (LAN) - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt.USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt.USB Type-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 26 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 34 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 26 kWh = 29.9 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 37.74 |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 44.89 |
| Głębokość [cm]: | 5.36 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 23.39 |
| Szerokość [cm]: | 61.4 |
| Waga [kg]: | 4.38 |
| Waga z podstawą [kg]: | 7.05 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 10.24 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel HDMIKabel USB B do AKabel USB Type-CKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
MARKA
MSI
PRZEKĄTNA EKRANU [cal]
27
RODZAJ MATRYCY
IPS
CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA OBRAZU [Hz]
100
CZAS REAKCJI MATRYCY [ms]
1 [MPRT]
POWŁOKA MATRYCY
Matowa
PROPORCJE EKRANU
16:9
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
2560 x 1440 (WQHD)
ZASTOSOWANIE
Do domu i biura
TYP EKRANU
Płaski
MONITOR PRZENOŚNY
Nie
DUAL MODE
Nie
HDR
HDR Ready
NOWA KLASA ENERGETYCZNA
F
ODWZOROWANIE PRZESTRZENI BARW
Adobe RGB: 84%
FUNKCJA SMART
Nie
WBUDOWANY KALIBRATOR
Nie
TECHNOLOGIA SYNCHRONIZACJI
Adaptive-Sync
TECHNOLOGIA OCHRONY OCZU
Eye Care
GŁOŚNIKI
Tak
ZŁĄCZA
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU NA ŚCIANIE
100 x 100
JASNOŚĆ EKRANU [cd/m2]
250 (SDR)
EKRAN OBROTOWY (PIVOT)
Tak
REGULACJA KĄTA POCHYLENIA (TILT)
Tak
REGULACJA KĄTA OBROTU (SWIVEL)
Tak
REGULACJA WYSOKOŚCI (HEIGHT)
Tak
KĄT WIDZENIA W POZIOMIE
178 stopni
KĄT WIDZENIA W PIONIE
178 stopni
KOLOR
Czarny
SZEROKOŚĆ [cm]
61.4
GŁĘBOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
23.39
WYSOKOŚĆ (Z PODSTAWĄ) [cm]
44.89
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.