Produkt archiwalny
Monitor NEC MultiSync EA271Q 27" 2560x1440px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Monitor NEC MultiSync EA271Q 27" 2560x1440px IPS
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneWygoda i praktyczność
Uniwersalność ponad wszystko
Jeśli przesiadujesz wiele godzin przed monitorem, to NEC EA271Q jest dla ciebie stworzony. Sprawdzi się on zarówno w biurze, jak i w domu! Matryca o rozdzielczości 2560 x 1440px zapewni Ci wyraźny obraz, a nowoczesna konstrukcja monitora sprawi, że idealnie wpasuje się on w Twoje wnętrze.
Ochrona wzroku
Ochrona oczu użytkowników monitora NEC EA271Q jest zapewniona dzięki technologii Low Blue Light połączonej z czujnikiem natężenia oświetlenia. Ta kombinacja odfiltrowuje szkodliwe światło niebieskie, przez co Twoje oczy nie odczują zmęczenia. Monitor posiada również technologię Flicker-Free, która jest odpowiedzialna za eliminację migotania, przez co komfort podczas pracy czy oglądania seriali lub filmów znacznie się zwiększy.
Regulacja zużycia energii
Monitor NEC EA271Q posiada również czujnik obecności człowieka, sprawia to, że jest on w stanie dopasować jasność wyświetlania do potrzeb użytkownika. Pozwala to regulować zużycie energii elektrycznej dbając jednocześnie o Twój portfel, jak i o środowisko.
Nowoczesność w zasięgu wzroku
Urządzenie dysonuje czarną, wąską, trójstronną ramką, przez co doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz, a technologia Control Sync umożliwia zmiany ustawień aż do 8 urządzeń w zestawieniu wielu monitorów.
Złącza
Monitor NEC EA271Q jest wyposażony w złącza HDMI, DVI-D, DisplayPort, USB typu A i B oraz wyjście i wejście liniowe audio.
Wyposażenie
W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, kabel DisplayPort oraz kabel zasilający.
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68.47 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | W-LED |
| Rodzaj matrycy: | IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Odwzorowanie przestrzeni barw: | NTSC: 75%sRGB: 100% |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 16.78 milionów |
| HDR: | Nie |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 6 |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.233 x 0.233 mm |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
| Kontrast dynamiczny: | 7000:1 |
| Kontrast statyczny: | 1000:1 |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | EA271Q Czarny |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 90° (w lewo)90° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 35° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 170° (w lewo)170° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 150 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 1W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Czujnik naświetlenia otoczeniaCzujnik obecności użytkownika przed monitoremMożliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock)Picture-by-PictureRegulacja jasnościWbudowany HUB USB |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.DisplayPort - 2 szt.DVI (Dual-link) - 1 szt.HDMI - 1 szt.USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt.USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt.USB Type-C - 1 szt.Wejście audio - 1 szt.Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Zużycie prądu w trybie SDR: | 21 kWh = 27.09 zł |
| Pobór mocy podczas pracy: | 150 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.2 W (wyłączony), 0.3 W (w trybie czuwania) |
Fizyczne | |
| Wysokość (z podstawą) [cm]: | 52.8 |
| Głębokość (z podstawą) [cm]: | 25 |
| Szerokość [cm]: | 61.2 |
| Waga [kg]: | 5.7 |
| Waga z podstawą [kg]: | 9.1 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 11.80 |
| Pilot: | Nie |
| Wyposażenie: | Kabel DisplayPortKabel USBKabel zasilający |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy, Door To Door |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | ALSO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | DANISZEWSKA 14 |
| Kod pocztowy: | 03-230 |
| Miasto: | Warszawa |
| Adres elektroniczny: | info.pl@also.com |