Monitor PHILIPS 34E1C5600HE 34" 3440x1440px 100Hz 1 ms [MPRT] Curved
Kod: 482212
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
100
1 [MPRT], 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
21:9
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Opis produktu
Nowy wymiar
Ten monitor do gier PHILIPS zapewnia krystalicznie czysty obraz i płynną rozgrywkę na zakrzywionym ekranie. Wysoka częstotliwość odświeżania 100 Hz zapewnia realistyczne wrażenia. Smukły wyświetlacz zwiększa wrażenia wizualne.
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE   - PHILIPS
Częstotliwość odświeżania 100 Hz
Grasz intensywnie, rywalizując z innymi albo pracujesz w biurze? Potrzebujesz monitora gwarantującego brak opóźnień i wyjątkowo płynny obraz. Częstotliwość odświeżania 100 Hz eliminuje problem opuźnienia. Dzięki wyjątkowo temu i praktycznie wyeliminowaniu efektu urywania obrazu ten monitor firmy PHILIPS stanowi idealny wybór dla graczy oraz pracowników biurowych.
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE   - 144 Hz
Tryb LowBlue i technologia Flicker-free są przyjazne dla oczu
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE   - Flicker-free
Wbudowane głośniki i kamera internetowa z mikrofonem
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE   - głośniki
Niezwykle czysty obraz
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE   - Quad HD
Szybki czas reakcji — 1 ms MPRT
Monitor PHILIPS 34E1C5600HE   - 1 ms MPRT
Klawisz przełączania menu EasySelect umożliwia szybki dostęp do menu ekranowego
Monitor PHILIPS 34E1C5600HE   - EasySelect
Złącza
Monitor posiada złącza HDMI x1, Wyjście liniowe audio, DisplayPort x1, USB x4, USB Type-C x1.
Monitor PHILIPS 24E1N5300AE
Wyposażenie
W zestawie znajduje się kabel HDMI, kabel USB-C - USB-C/A, kabel zasilający oraz dokumentacja
Dane techniczne
Dane podstawowe
Ekran: 34", 3440 x 1440px, VA
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 100
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT]4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 300
Proporcje ekranu: 21:9
Nowa klasa energetyczna: G
Parametry
Zastosowanie: Do domu i biura
Typ ekranu: Zakrzywiony
Przekątna ekranu [cal]: 34
Przekątna ekranu [cm]: 86.36
Powłoka matrycy: Matowa
Podświetlenie ekranu: W-LED
Rodzaj matrycy: VA
Rozdzielczość ekranu: 3440 x 1440
Proporcje ekranu: 21:9
Odwzorowanie przestrzeni barw: NTSC: 99.25%sRGB: 123.24%
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
HDR: Nie
Funkcja Smart: Nie
Wbudowany kalibrator: Nie
Technologia synchronizacji: Adaptive-Sync
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiegoRedukcja migotania (Flicker free)
Wielkość plamki: 0.23175 x 0.23175 mm
Kontrast dynamiczny: Mega ∞ DCR
Kontrast statyczny: 3000:1
Zawiera akumulator/baterię: Nie
Dual Mode: Nie
Model: 34E1C5600HE/00
Techniczne
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę)5° (do przodu/w dół)
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja wysokości: Tak
Zakres regulacji wysokości: 130 mm
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Głośniki: Tak
Moc głośników: 2 x 5W
Monitor bezramkowy: Tak
Tuner TV: Nie
Monitor przenośny: Nie
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: G
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 43
Pobór mocy podczas pracy: 57 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Fizyczne
Wysokość [cm]: 38.1
Wysokość (z podstawą) [cm]: 55.7
Głębokość [cm]: 11.1
Głębokość (z podstawą) [cm]: 28.1
Szerokość [cm]: 80.8
Waga [kg]: 7.16
Waga z podstawą [kg]: 9.29
Waga z opakowaniem [kg]: 12.43
Pilot: Nie
Wyposażenie: Kabel HDMIKabel USB-C - USB-C/AKabel zasilającySkrócona instrukcja obsługi
Kolor obudowy: Czarny
Gwarancja: 36 miesięcy
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    1 opinia 1 użytkownik poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4 /5
    Design
    4 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    Odwzorowanie kolorów
    Opcje regulacji
    Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
    Potwierdzony zakup
    Kamil 25 lipca 2025
    Potwierdzony zakup
    Ogólnie w porządku
    Czy ta opinia była pomocna?
    Dodaj przydatne usługi
    Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.