Monitor SAMSUNG G6 Odyssey LS27DG610SUXEN 27" 2560x1440px 240Hz 0.03 ms [GTG]
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, OLED |
|---|---|
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Dostawa jutro
Zamów przez:Dostawa jutro
Zamów przez:Sugerowana cena producenta:
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Epicki Monitor. Epicka Rozgrywka.
Oszałamiająca grafika i wysoki kontrast
OLED w rozdzielczości QHD
Jakość obrazu OLED
Prawdziwie głęboka czerń
Jakość obrazu OLED
OLED Glare Free
* Na podstawie wyników testów wewnętrznych.
Prawdziwie głęboka czerń
Samsung OLED Safeguard+
Dynamiczny system chłodzenia
* Obrazy na ekranie są symulowane w celach ilustracyjnych.
Samsung OLED Safeguard+
System modulacji termicznej
Wykrywanie logo i paska zadań
* Wykrywanie logo nie jest dostępne w trybie PC.
Wygaszacz ekranu
Ekran przyciemnia się po 10 minutach bezczynności i powraca do normalnej jasności po wybudzeniu.
Dynamiczny system chłodzenia
Wyprzedź wszystkich przeciwników
240Hz i czas reakcji 0,03ms
Unikaj, kontruj i atakuj szybciej niż inni. Technologia OLED zapewnia niemal natychmiastowy czas reakcji 0,03ms (GtG). Złącza HDMI 2.1 i DisplayPort oraz częstotliwość odświeżania 240Hz pozwalają wyprzedzić konkurencję. Milisekundy mają znaczenie, gdy mierzysz się z najlepszymi.
Zanurz się w płynnej akcji bez zakłóceń
AMD FreeSync Premium Pro
Ekran ze stylem
Ergonomiczna podstawa
Ekran ze stylem
Smukła metalowa konstrukcja
Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 240 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 0.03 [GTG] |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | G |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Dla gracza |
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 67 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | OLED |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1440 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| HDR: | HDR10HDR10+ Gaming |
| Funkcja Smart: | Nie |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | FreeSync™ Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu: | Eye SaverRedukcja migotania (Flicker free) |
| Kontrast statyczny: | 1000000:1 |
| Zawiera akumulator/baterię: | Nie |
| Dual Mode: | Nie |
| Model: | LS27DG610SUXEN |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Tak |
| Zakres obrotu (pivot): | 92° (w lewo)92° (w prawo) |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 25° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Tak |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel): | 30° (w lewo)30° (w prawo) |
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Zakres regulacji wysokości: | 120 mm |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Nie |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | Picture-in-Picture |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 28 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 38 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 28 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości) |