Monitor SAMSUNG Smart M5 LS27CM500EUXDU 27" 1920x1080px 4 ms [GTG]
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Monitor LENOVO R32QC-30 31.5" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [MPRT] Curved
Monitor ACER Nitro XZ273UP2BMIIPHX 27" 2560x1440px 180Hz 0.5 ms [GTG] Curved
Monitor ASUS VA27UQSB 27” 3840 x 2160px IPS 5 ms [GTG]
Sugerowana cena producenta:
Monitor DELL P2425E 24.07" 1920x1200px IPS 100Hz
Produkt archiwalny
Dane techniczne
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: | 60 |
| Czas reakcji matrycy [ms]: | 4 [GTG] |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Nowa klasa energetyczna: | E |
Parametry | |
| Zastosowanie: | Do domu i biura |
|---|---|
| Typ ekranu: | Płaski |
| Przekątna ekranu [cal]: | 27 |
| Przekątna ekranu [cm]: | 68 |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Podświetlenie ekranu: | LED |
| Rodzaj matrycy: | VA |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 |
| Proporcje ekranu: | 16:9 |
| Liczba wyświetlanych kolorów: | 1 mld |
| HDR: | HDR10 |
| Wbudowany kalibrator: | Nie |
| Technologia synchronizacji: | Nie |
| Technologia ochrony oczu: | Redukcja migotania (Flicker free) |
| Wielkość plamki: | 0.1038 x 0.3114 mm |
| Kontrast statyczny: | 3000:1 |
| Model: | Smart M5 LS27CM500EUXDU |
Techniczne | |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Ekran obrotowy (pivot): | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt): | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt): | 22° (do tyłu/w górę)2° (do przodu/w dół) |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel): | Nie |
| Regulacja wysokości: | Nie |
| Możliwość zawieszenia na ścianie: | Tak |
| Standard VESA [mm]: | 100 x 100 |
| Głośniki: | Tak |
| Moc głośników: | 2 x 5W |
| Monitor bezramkowy: | Tak |
| Tuner TV: | Nie |
| Monitor przenośny: | Nie |
| Dodatkowe informacje: | BluetoothObsługa HDCPSmart TVWi-Fi |
| Złącza: | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt.HDMI 1.4 - 2 szt.USB 2.0 - 2 szt. |
Efektywność energetyczna | |
| Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: | 21 |
| Zużycie energii HDR [kWh/1000h]: | 32 |
| Pobór mocy podczas pracy: | 50 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0.5 W |