Opis produktu

Niesamowita wygoda z MICROSOFT

Mysz warta uwagi

Nowoczesna mysz MICROSOFT 1850 to propozycja dedykowana najbardziej wymagającym klientom. Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowym kształtem, który został opracowany pod kątem komfortu użytkowania. To doskonały wybór z myślą o zwiększeniu wydajności pracy przed komputerem.

Mysz MICROSOFT 1850 Niebieski  - mysz nowej generacji

Uniwersalne zastosowanie

Nowoczesna mysz MICROSOFT 1850 w pełni zasługuje na miano uniwersalnego produktu. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić komfortową obsługę zarówno osobom leworęcznym, jak i praworęcznym. Specjalnie opracowana, oburęczna konstrukcja spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Produkt wyróżnia się także niewielkimi gabarytami, dzięki czemu sprawdzi się w podróży – bez problemu można zmieścić myszkę w plecaku czy w kieszeni.

Mysz TRUST GXT 165 Celox - Uniwersalne zastosowanie

Bezprzewodowe połączenie

Optyczna mysz MICROSOFT 1850 łączy się z komputerem bez żadnych kabli. Urządzenie wykorzystuje bezprzewodową łączność ze sprzętem – nawet na odległość do 5 metrów. To znakomity wybór dla osób, które mają dość plątaniny kabli i zależy im na utrzymaniu porządku na stanowisku pracy.

Mysz DEFENDER Shock GM-110L - Bezprzewodowe połaczenie

Wyjątkowy kształt

Produkt jest znakomitym wyborem dla osób, które chcą uniknąć częstego wymieniania baterii – w praktyce, mysz może być używana nawet przez pół roku na jednej baterii. Sama wymiana tego elementu nie jest trudnym zadaniem. Produkt stanowi gwarancję płynnej pracy przed komputerem – między innymi dzięki satysfakcjonującej responsywności. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na parametry dotyczące rozdzielczości, która wynosi 1000 DPI.

Mysz MICROSOFT 1850 Niebieski - ksztalt

Nowoczesny design

Zaletą myszy MICROSOFT 1850 jest również jej nowoczesny design. Produkt wyróżnia się opływowym kształtem, dzięki któremu pewnie leży w dłoni. Cała obudowa zachwyca efektownym, niebieskim kolorem. Na estetyczny wygląd wpływa także wysoka jakość zastosowanych materiałów, które dodatkowo stanowią gwarancję znakomitej wytrzymałości samej obudowy. Mysz przypadnie do gustu osobom poszukującym nie tylko funkcjonalnych, ale i stylowych akcesoriów do komputera.

Mysz MICROSOFT 1850 Niebieski - Nowoczesny design

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 1000 dpi
Komunikacja z komputerem: Bezprzewodowa
Interfejs: 2.4 GHz
Dla graczy: Nie
Mysz pionowa: Nie
Liczba przycisków: 2
Programowalne przyciski: Nie
Rodzaj zasilania: Bateryjne

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Mysz MICROSOFT 1850 Niebieski

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756