Polecane produkty podobne

Opis produktu

Mysz o niesamowitej jakości

Gamingowa mysz od Gigabyte

Przedstawiamy gamingową mysz GIGABYTE Aorus M2, która dedykowana jest profesjonalnym graczom. Czułość 6200 DPI z możliwością jej dopasowania do aktualnych potrzeb i sensor optyczny zapewniają precyzyjne ruchy. Trwała obudowa została stworzona tak, aby granie było komfortowe zarówno dla graczy lewo, jak i praworęcznych. Urządzenie posiada 8 przycisków i podświetlenie, które dodaje ciekawy wygląd myszce.

Mysz GIGABYTE Aorus M2  - mysz gigabyte nowej generacji

Przystosowana dla profesjonalnych graczy

Optyczny sensor o rozdzielczości 6200 DPI zapewnia dużą precyzję ruchów i doskonałą kontrolę nad kursorem. Czułość myszki GIGABYTE Aorus M2 można w łatwy sposób zmieniać w krokach co 100 DPI. Dzięki temu gracz ma możliwość przechodzenia ze starego urządzenia na Aorus w stopniowy sposób i idealnego dopasowania czułości do stylu gry i indywidualnych upodobań. Dodatkowo sensor optyczny umożliwia dobre działanie myszki na różnych powierzchniach, również bezpośrednio na blacie biurka.

Mysz GIGABYTE Aorus M2 - dla profesjonalistow

Dynamiczne przyciski

Mysz GIGABYTE Aorus M2 została wyposażona w 8 przycisków, które pozwalają na szybsze i bardziej dynamiczne zmienianie wybranych parametrów i ustawień, co może mieć kluczowe znaczenie dla osiąganych w rozgrywkach wynikach. Rozmieszczenie przycisków po dwóch stronach myszki zapewnia wygodę użytkowania niezależnie od tego, czy gracz korzysta z prawej, czy lewej ręki.

Mysz GIGABYTE Aorus M2  - przyciski

Niesamowity design

Mysz GIGABYTE Aorus M2 odznacza się prostym, ale niezwykle efektownym wyglądem i linią obudowy, co umożliwia jej wygodne użytkowanie dowolną dłonią. Ciekawy efekt można osiągnąć w prosty sposób dzięki podświetleniu o dużej różnorodności, które użytkownik może ustawić samodzielnie.

Mysz GIGABYTE Aorus M2  - design

Podświetlana obudowa

Mysz GIGABYTE Aorus M2 posiada podświetlaną obudowę, a rodzaj oświetlenia można w łatwy sposób zmieniać, dopasowując je do indywidualnych upodobań. Jest to możliwe dzięki dedykowanemu i niezwykle intuicyjnemu oprogramowaniu. Podświetlona obudowa zapewnia niesamowite wrażenia wizualne i pozwala na stworzenie doskonale wyglądającego stanowiska gamingowego.

Mysz GIGABYTE Aorus M2  - podswietlenie

Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ myszy: Optyczna
Rozdzielczość: 6200 dpi
Komunikacja z komputerem: Przewodowa
Interfejs: USB
Dla graczy: Tak
Mysz pionowa: Nie
Liczba przycisków: 8
Programowalne przyciski: Nie
Rodzaj zasilania: USB

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Mysz GIGABYTE Aorus M2

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756