Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN

Kod: 455213
Porównaj
Wymiary (WxSxG) [mm]: 25 x 140 x 140
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Przeznaczenie: Obudowa
Podświetlenie: Nie
Zobacz opis produktu
Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN
Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN
128 08
12,80 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Dostawa 7 dni w tygodniu

Opis produktu

Podwyższony komfort użytkowania

Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN oferuje jeszcze bardziej podwyższony komfort użytkowania Twojego komputera. Od teraz możesz skorzystać z niezwykle skutecznej opcji chłodzenia obudowy, która zadba o prawidłowe warunki działania sprzętu. Co więcej, produkt zapewnia także okazję do wypróbowania funkcji chłodzenia wodą. W rezultacie uzyskasz gwarancję wysokiej jakości pracy z każdym uruchomieniem komputera.

NOCTUA-NF-A14-ULN-1

Bezgłośna praca

Urządzenie zostało stworzone dla osób, które cenią sobie idealną ciszę podczas użytkowania. Produkt dysponuje specjalnym trybem super-slow, który charakteryzuje się ultra niską prędkością działania wynoszącą zaledwie 650 obrotów na minutę. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskasz okazję do pełnego skupienia się na swojej pracy. Najwyższą prędkość działania stanowi wartość 800 obrotów na minutę, a towarzysząca jej głośność to zaledwie 9.1 dB.

NOCTUA-NF-A14-ULN-2

Niesamowita wydajność

Ogromną zaletę sprzętu stanowi jego wysoki stopień wydajności działania. Urządzenie dysponuje technologią łożysk referencyjnych SSO2. Ich zadanie opiera się na wzmocnieniu precyzji działania. Dzięki temu sprzęt jest w stanie działać wyjątkowo skutecznie oraz stabilnie. Sprawia to, że wentylator stanowi przykład niezwykle trwałego rozwiązania. Stopień jego żywotności sięga aż do 150 000 godzin pracy.

NOCTUA-NF-A14-ULN-3

Stabilna konstrukcja

Urządzenie charakteryzuje się zastosowaniem specjalnej kwadratowej konstrukcji ramki, która została wykonana w zgodzie ze standardem AAO. Z uwagi na wykorzystanie takiego rozwiązania, wentylator jest w stanie skutecznie ograniczyć wszelkie wibracje pojawiające się podczas pracy. W rezultacie zapobiega on powstawaniu jakichkolwiek uszkodzeń całej konstrukcji oraz przyczynia się do zwiększenia wydajności działania.

NOCTUA-NF-A14-ULN-4

Bezpieczna obsługa

Model wentylatora NOCTUA NF-A14 ULN został doskonale przystosowany do szczególnych oraz utrudnionych warunków pracy. Dlatego bez wątpienia poradzi sobie z ochłodzeniem komputera ze skłonnością do przegrzewania się. Co więcej, urządzenie skutecznie uniemożliwi wystąpienie jakichkolwiek problemów technicznych, które mogłyby zaburzyć prawidłowy tok pracy Twojego sprzętu. W rezultacie uzyskasz w pełni bezpieczne warunki obsługi przez cały czas.

NOCTUA-NF-A14-ULN-5

Innowacyjny design

Produkt został zaprojektowany w oparciu o zasady nowoczesnego designu. Dlatego charakteryzuje się on minimalistycznym wyglądem oraz stonowaną kolorystyką. Każdy z elementów jego wyglądu sprawia, że produkt świetnie sprawdzi w Twoim otoczeniu do pracy oraz rozrywki. Od teraz uzyskasz szansę do zastosowania dopasowanego stylistycznie akcesorium, które jednocześnie zapewni lepsze warunki użytkowania.

NOCTUA-NF-A14-ULN-front

Ekonomiczne rozwiązanie

Możliwość wyjątkowo oszczędnej pracy przez cały czas sprawia, że urządzenie stanowi ekonomiczne oraz sprawdzone rozwiązanie. Dlatego, jeśli chcesz uzyskać zadowalający stopień wydajności bez nadmiernego zużycia wykorzystywanej energii, model NOCTUA NF-A14 ULN pozwoli spełnić Twoje oczekiwania. W rezultacie w łatwy sposób przedłużysz jego trwałość.

NOCTUA-NF-A14-ULN-zestaw

Wyposażenie

Do wentylatora dołączony jest adapter 3-pin/4-pin, przedłużacz, silikonowe kołki antywibracyjne, śruby montażowe, adapter L.N.A, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Wymiary (WxSxG) [mm]: 25 x 140 x 140
Rodzaj chłodzenia: Powietrzem
Liczba wentylatorów: 1
Przeznaczenie: Obudowa
Podświetlenie: Nie
Regulator obrotów: Nie
Maksymalna prędkość obrotowa [obr/min]: 800

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Inne produkty w kategorii:

Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN
Wentylator NOCTUA NF-A14 ULN
128 08
12,80 zł x 11 rat
U Ciebie
W sklepie pojutrze
Dostawa 7 dni w tygodniu

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 128,08 zł
128 08