NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Karta graficzna GIGABYTE Aorus GeForce RTX 5090 Master Ice 32GB DLSS 4
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Pamięć: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 360 |
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5090 |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| Producent chipsetu: | NVIDIA |
| Seria karty graficznej: | GeForce RTX z serii 50 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | Nvidia DLSS 4 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 5.0 x16 |
| Pamięć: | 32 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR7 |
| Szyna pamięci: | 512 bit |
| Taktowanie rdzenia: | 2655 MHz (wersja referencyjna: 2407 MHz) |
| Rdzenie CUDA: | 21760 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 1792 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 APIOpenGL 4.6 |
| Typ chłodzenia: | Aktywne |
| Podświetlenie: | Tak |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 3.75 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 2.1b - 3 szt.HDMI 2.1b - 1 szt. |
| Złącze zasilania: | 16 pin - 1 szt. |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 1000 |
| Dodatkowe informacje: | NVIDIA BlackwellNVIDIA G-SyncPodwójny BIOSSystem chłodzenia WINDFORCEWyświetlacz LCD |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Dołączone akcesoria: | Adapter 1x12V-2x6 na 4x PCIe 8pin, Instrukcja obsługi, Metalowa naklejka, Naklejki identyfikacyjne AORUS, Uchwyt VGA |
| Długość [mm]: | 360 |
| Wysokość [mm]: | 75 |
| Szerokość [mm]: | 150 |
| Kolor: | Biały |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | GV-N5090AORUSST ICE-32GD |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
GIGABYTE
PRODUCENT CHIPSETU
NVIDIA
MODEL
GeForce RTX 5090
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
32 GB
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR7
SZYNA PAMIĘCI
512 bit
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 5.0 x16
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort 2.1b - 3 szt.
RAY TRACING
Tak
TECHNIKA UPSCALINGU
Nvidia DLSS 4
TYP CHŁODZENIA
Aktywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
1000
PODŚWIETLENIE
Tak
LICZBA WENTYLATORÓW
3
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
4
FORMAT PCB
ATX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
3.75
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
DirectX 12 API
DLA GRACZY
Tak
DŁUGOŚĆ [mm]
360
KOLOR
Biały
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.