Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB

Kod: 359589
GIGABYTE
Rodzaj pamięci
GDDR 6
Ilość pamięci RAM [MB]
8192
Szyna danych [bit]
256
Typ złącza
PCI Express 4.0 x 16
Chłodzenie
Aktywne
3 899,00
Produkt chwilowo
niedostępny w sklepie
internetowym
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Opis i dane

Opis i dane

GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision, pod względem wydajności deklasuje wielu swoich alternatywnych rywali. Może właśnie dlatego, że posiada ona aż 8 GB pamięci operacyjnej i obsługuje standard RTX. Czy można chcieć czegoś więcej?

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 8GB - wygląd ogólny opakowanie 8GB pamięci operacyjnej standard RTX

Innowacyjna wydajność przyszłości

Rdzeniem karty graficznej GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision, jest jej w pełni zoptymalizowana pamięć wewnętrzna o pojemności wynoszącej aż 8 GB. Co ważne pamięć ta została osadzona na najnowszych kościach GDDR 6, które gwarantują jeszcze szybszy przepływ informacji. W ten sposób można za pomocą tego komponentu obsłużyć nawet najbardziej zaawansowane i dopracowane gry. Efekt wydajności pogłębia obecność dopracowanego interfejsu PCI Express 4.0 x 16, zapewniającego optymalny transfer szerokiego spektrum informacji pomiędzy procesorem a kartą grafiki.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 8GB - pamięć wewnętrzna 8GB GDDR 6x szybszy przesył informacji PCIExpress 4.0 x 16

Innowacyjny układ chłodzenia

W karcie GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision znalazło się miejsce dla półpasywnego systemu odprowadzenia ciepła, który składa się z trzech bliźniaczych wentylatorów i zabudowanego radiatora. Tak pomysłowe połączenie obydwu komponentów sprawia, że aktywny układ chłodzenia pracuje o wiele ciszej i zużywa znacznie mniej energii. Nie da się ukryć, że te dwie cechy są bardzo pożądane przez posiadaczy dopracowanych układów grafiki.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 8GB - półpasywny system chłodzenia trzy wentylatory zabudowany radiator cicha praca zużywa mniej energii

RTX wchodzi do gry

W karcie graficznej GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision zaimplementowano technologię RTX. Dzięki temu miłośnicy tak dopracowanych pozycji, jak Cyberpunk 2077 czy Battlefield 5, z pewnością będą zadowoleni. Zwłaszcza że RTX pozwala spojrzeć na świat gry w zupełnie nowy, niezwykle realistyczny sposób i z uwzględnieniem zaawansowanego, wielopłaszczyznowego cieniowania przestrzennego.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 8GB - technologia RTX Cyberpunk 2077 Battlefield 5 zaawansowane wielopłaszczyznowe cieniowanie przestrzenne

Dostępne złącza

O funkcjonalności karty graficznej GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision decyduje też, duża liczba dostępnych w nim złącz. Oprócz standardowego HDMI znalazło się tu też miejsce dla bardziej zaawansowanego Display Port. Dzięki tym złączom karta ta może jednocześnie obsługiwać kilka monitorów, utrzymując bardzo wysoki standard obrazu.

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 8GB - złącza HDMI Display Port obsługa kilku monitorów

Warto Ją Mieć

Podsumowując, karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision to komponent, który nie tylko wzbudza podziw, ale też autentyczne pożądanie. Czas wyposażyć w niego swój gamingowy zestaw komputerowy!

Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision 24GB - warto ją mieć wzbudza podzić i pożądanie

Dane techniczne

Szyna danych [bit] 256
Typ złącza PCI Express 4.0 x 16
Obsługiwane standardy DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6
Chłodzenie Aktywne
Cross Fire Nie
Low Profile Nie
SLI Nie
Obsługa wielu monitorów 4
Ilość pamięci RAM [MB] 8192
Rodzaj pamięci GDDR 6
HDMI 2
DisplayPort Tak

Wyjścia DVI

Brak
Wyjście D-Sub Brak
Tuner Tv Nie
Wyposażenie Brak
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi
Gwarancja 36 miesięcy
Nazwa producenta/importera GIGABYTE
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Piotr
kupił/aKarta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB
Uczciwie przyznam, że kupiłem ją po części ze względu na wygląd i prezentuje się fenomenalnie. Jeśli chodzi o działanie, to raczej niema sensu pisać ,że wszystko hula bo wiadomo że na RTX 3070 raczej nieprędko uświadczymy zadyszki (chyba że w 4k),ale temperatury i praca wentylatorów jest wzorowa, średnio osiąga u mnie okolice 70 stopni i generalnie z karty wydobywa się przy obciążeniu delikatny szum. Minus jaki widzę to niestety cena i dostępność ale to praktycznie dotyczy wszystkich RTX-ów seri 30xx. Osobiście jak ktoś nie chce czekać na unormowanie cen to uczciwie samą w Sobie kartę polecam! Sklep również za ekspresową realizację i na tyle uczciwe podejście, że nie wystawiają czegoś czego nie mają na stanie!

Ocena

Fantastyczna
Bartosz
kupił/aKarta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB
Karta bardzo dobrze spełnia swoje funkcje, posiada dość wysoki zegar bazowy, a ze względu na dobre chłodzenie spokojnie można podkręcić. Kultura pracy też bardzo zadowala, karta nie jest głośna. Poza tym to jedna z najładniejszych, moim zdaniem kart RTX 3070. Polecam, życzę smacznej kawusi, dobrego dnia

Ocena

Fantastyczna
StoneFacedSkull
kupił/aKarta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 3070 Vision OC 8GB
Świetny wygląd i kultura pracy. Polecam

Ocena

Fantastyczna
Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną