Karta graficzna PNY GeForce RTX 3050 Verto Dual Fan 6GB
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 186.2 |
Produkt chwilowo niedostępny
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
|---|---|
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Producent chipsetu: | NVIDIA |
| Seria karty graficznej: | GeForce RTX z serii 30 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | Nvidia DLSS 2 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Szyna pamięci: | 96 bit |
| Taktowanie rdzenia: | 1042 MHzBoost: 1470 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2304 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 168 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 UltimateOpenGL 4.6Vulkan RT API |
| Typ chłodzenia: | Aktywne |
| Podświetlenie: | Nie |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 3 |
| Liczba wentylatorów: | 2 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 1.93 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 1.4a - 1 szt.Dual-link DVI-D - 1 szt.HDMI 2.1 - 1 szt. |
| Pobór mocy [W]: | 70 |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 300 |
| Dodatkowe informacje: | Aplikacja NVIDIA GeForce ExperienceNVIDIA AmpereNVIDIA G-SyncNVIDIA GPU BoostWsparcie dla HDCP 2.3 |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Dołączone akcesoria: | Instrukcja obsługi |
| Długość [mm]: | 186.2 |
| Wysokość [mm]: | 38.5 |
| Szerokość [mm]: | 113 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | VCG30506DFXPB1 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | AB S.A. |
| Ulica i numer budynku: | ul. Europejska 4 |
| Kod pocztowy: | 55-040 |
| Miasto: | Magnice |
| Adres elektroniczny: | Adam.Gorski@ab.pl |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
PNY
PRODUCENT CHIPSETU
NVIDIA
MODEL
GeForce RTX 3050
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
6 GB
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR6
SZYNA PAMIĘCI
96 bit
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 4.0 x16 (tryb x8)
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort 1.4a - 1 szt.
RAY TRACING
Tak
TECHNIKA UPSCALINGU
Nvidia DLSS 2
TYP CHŁODZENIA
Aktywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
300
PODŚWIETLENIE
Nie
LICZBA WENTYLATORÓW
2
POBÓR MOCY [W]
70
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
3
FORMAT PCB
ATX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
1.93
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
DirectX 12 Ultimate
DLA GRACZY
Tak
DŁUGOŚĆ [mm]
186.2
KOLOR
Czarny
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
5
Opinie
5/5
Wygląd
5 /5
Wydajność
5 /5
Głośność pracy
5 /5
Jakość chłodzenia
5 /5
Prosty montaż
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 1 opinia
Potwierdzony zakup
(1)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Emil 29 grudnia 2024
Potwierdzony zakup
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Wszystko jak należy
Wszystko jak należy.
Czy ta opinia była pomocna?
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.