NVIDIA
AMD
RTX 50..
RX 90..
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 201 |
Dwa wentylatory
Fabryczne OC
Dwa wentylatory
Fabryczne OC
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
Taniej o 50,00 zł
Cena z kodem:
Cena z kodem obowiązuje do 07.06.2026 r. do godz. 23:59. Kod rabatowy nie łączy się z innymi kodami rabatowymi.
899,00 zł
Cena przed kodem
899,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Prezentowana najniższa cena z 30 dni przed obniżką dotyczy kanału sprzedaży mediaexpert.pl oraz aplikacji mobilnej MediaExpert.
Raty
więcej
Raty
kod na kolejne zakupy o wartości 2 rat
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | Low Profile |
| Długość [mm]: | 174 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 189 |
Sprawdź
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2060 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
Sprawdź
Dostawa 2-5 dni
Produkty dostarczane są zazwyczaj w ciągu 2-5 dni roboczych od przyjęcia zamówienia.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
Dokładamy wszelkich starań, aby produkty dotarły do Ciebie jak najszybciej.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 320 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 318.5 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 269 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3060 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 242 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 336 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3060 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 281 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3070 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 317 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3070 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 282 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3080 |
|---|---|
| Pamięć: | 10 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 320 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2070 Super |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 286.5 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2060 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 204 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3060 |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 235 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | Low Profile |
| Długość [mm]: | 174 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 (tryb x8) |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 186.2 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 200 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3070 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6X |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 293.88 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 3070 |
|---|---|
| Pamięć: | 8 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 323 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2060 |
|---|---|
| Pamięć: | 6 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 235 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| Układ graficzny: | GeForce RTX 2080 Ti |
|---|---|
| Pamięć: | 11 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 3.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 304 |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.




