Opis i dane

Opis i dane

GRAJ OSTRO, ZACHOWAJ CISZĘ

Karta graficzna Radeon RX 5700 GAMING X to rozwiązanie łączące w sobie wspaniałą stylistyką i wzornictwo, a także wysoką wydajność pozwalającą uczestniczyć w emocjonujących i wymagających rozgrywkach. Użytkownik bez wątpienia zwróci uwagę na dokładnie odwzorowany obraz pozbawiony denerwującego przycinania i klatkowania. Wysoka rozdzielczość w najmodniejszych produkcjach to wyzwanie, z którym bez trudności poradzi sobie ten produkt.

Karta bazuje na architekturze RDNA. Pozwala przejąć kontrolę nad kartą przez obecność zaawansowanego oprogramowania Dragon Center. Wyróżnia się także niezwykle szybką 8 GB pamięcią RAM GDDR6, a ponadto wysokim zakresem taktowania.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - Karta graficzna

Wysoka wydajność i niski pobór energii

Karta graficzna Radeon RX 5700 GAMING X zaprojektowana została z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Architektura GPU RDNA oparta jest na rewolucyjnym procesie technologicznym, który jest rezultatem wieloletnich doświadczeń.

Rozwiązanie to pozwala uzyskać ponadprzeciętną wydajność. Niewątpliwą zaletą jest również niski pobór energii. Istotne jest także to, że skutecznie wspiera ona także wyświetlacze VR i monitory HDR wyróżniające się wysoką rozdzielczością.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - wydajność

Innowacyjny układ chłodzenia Twin FROZR 7

Dobra karta graficzna powinna być wyposażona w skuteczny układ chłodzenia. W tym przypadku wykorzystano najbardziej zaawansowaną technologię Twin FROZR 7, która zapewnia najwyższą wydajność chłodzenia. System składa się z radiatora i wentylatorów. W zestawie znaleźć można trzy wentylatory TORX 3.0 o unikalnym kształcie łopatek, a także przeciwnym kierunku obrotu.

Wytwarzają one bardzo duży strumień powietrza. Opływa on aluminiowy radiator mający kompozytowe ciepłowody przylegające bezpośrednio do GPU. Gdy możliwości karty nie są w pełni używane, wentylatory automatycznie wyłączają się i zapada cisza.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - Twin FROZR 7

Technologia Radeon Anti-Lag

W przypadku tej karty przewidziano miejsce na technologię Anti-Lag. Jest to rozwiązanie, które przyczynia się do opóźnienia sygnału na wejściu monitora. W ten sposób miłośnik mocnych wrażeń może czerpać radość z potyczki bez zacinania i klatkowania obrazu.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - Anti-Lag

Dragon Center

W zestawie otrzymuje się również aplikację Dragon Center. Mechanizmy automatycznego dostrajania umożliwiają korzystanie z oprogramowania z najlepszymi ustawieniami. Dzięki temu użytkownik zyskuje wspaniałe wrażenia podczas każdej rozgrywki. Zwiększa się także produktywność.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - Dragon Center

RGB Mystic Light

Najnowsza wersja aplikacji Mystic Light pozwala na łatwe, a także sprawne sterowanie każdym z podzespołów z podświetlaniem RGB.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - Mystic Light

Interfejs cyfrowy i złącze HDMI

Karta graficzna ma także DisplayPort, a także złącze HDMI. Dzięki temu komputer można podłączyć nie tylko do monitora, ale również wielkoformatowego wyświetlacza. Można cieszyć się obrazem doskonałej jakości, wszędzie tam, gdzie ma się ochotę.

Karta graficzna MSI Radeon RX 5700 Gaming X 8G - HDMI

Dane techniczne

Szyna danych [bit] 256
Typ złącza PCI Express 4.0 x 16
Obsługiwane standardy DirectX 12, OpenGL 4.5
Chłodzenie Aktywne
Cross Fire Tak
Low Profile Nie
SLI Nie
Obsługa wielu monitorów 4
Ilość pamięci RAM [MB] 8192
Rodzaj pamięci GDDR 6
Szerokość [mm] 140
Wysokość [mm] 58
Długość [mm] 297
Wymiary (WxSxG) [mm] 58 x 140
HDMI 1
DisplayPort Tak

Wyjścia DVI

Brak
Wyjście D-Sub Brak
Tuner Tv Nie
Wyposażenie Płyta CD-ROM ze sterownikami i oprogramowaniem
Załączona dokumentacja Instrukcja obsługi
Gwarancja 36 miesięcy
Producent karty graficznej AMD
GeForce GTX Nie
GeForce RTX Nie
Układ graficzny Radeon RX 5700
Dla graczy Tak
Nazwa producenta/importera MSI
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Raty

Raty

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert