Karta graficzna XFX Radeon RX 7700 XT Speedster Qick 319 Black Edition 12GB
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
| Układ graficzny: | Radeon RX 7700 XT |
|---|---|
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Format PCB: | ATX |
| Długość [mm]: | 335 |
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Karta graficzna Radeon RX 7700 XT z pamięcią 12 GB. Posiada wyjścia 1 x HDMI, 3 x DisplayPort. Zalecana moc 700 W. Charakteryzuje się szyną danych 192 bit i maksymalną rozdzielczością wynoszącą 7680 x 4320 pikseli.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
|---|---|
| Układ graficzny: | Radeon RX 7700 XT |
Charakterystyka | |
| Układ graficzny: | Radeon RX 7700 XT |
|---|---|
| Producent chipsetu: | AMD |
| Seria karty graficznej: | Radeon RX 7000 |
| Karta dla graczy: | Tak |
| Ray Tracing: | Tak |
| Technika upscalingu: | AMD FSR 3 |
| Rodzaj złącza: | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć: | 12 GB |
| Rodzaj pamięci: | GDDR6 |
| Szyna pamięci: | 192 bit |
| Taktowanie rdzenia: | Base: 1785 MHzBoost: 2599 MHzGame: 2276 MHz |
| Procesory strumieniowe: | 3456 |
| Przepustowość pamięci [GB/s]: | 432 |
| Maksymalna rozdzielczość cyfrowa: | 7680 x 4320 |
| Obsługiwane biblioteki: | DirectX 12 Ultimate |
| Typ chłodzenia: | Aktywne |
| Podświetlenie: | Nie |
| Liczba obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Liczba wentylatorów: | 3 |
| Liczba zajmowanych slotów: | 2.6 |
| Rodzaje wyjść: | DisplayPort 2.1 - 3 szt.HDMI 2.1 - 1 szt. |
| Złącze zasilania: | 8 pin - 2 szt. |
| Rekomendowana moc zasilacza [W]: | 700 |
| Dodatkowe informacje: | Microsoft DirectStorageOprogramowanie AMD Software Adrenalin EditionTechnologia AMD FidelityFXTechnologia AMD FidelityFX Super ResolutionTechnologia AMD FreeSyncTechnologia AMD LinkTechnologia AMD Noise SuppressionTechnologia AMD Privacy ViewTechnologia AMD Radeon Anti-LagTechnologia AMD Radeon BoostTechnologia AMD Radeon Super ResolutionTechnologia AMD Radiance Display EngineTechnologia AMD Smart |
Fizyczne | |
| Format PCB: | ATX |
| Dołączone akcesoria: | Karta gwarancyjna - Wkładka z kodem QR |
| Długość [mm]: | 335 |
| Wysokość [mm]: | 52 |
| Szerokość [mm]: | 130 |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | RX-77TQICKB9 |
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
PROMOCJE
Chłodzenie wodne Hydria 20% taniej
RATY
30 rat 0% RRSO 0% i kod rabatowy o wartości 2 rat na kolejne zakupy
MARKA
XFX
PRODUCENT CHIPSETU
AMD
MODEL
Radeon RX 7700 XT
ILOŚĆ PAMIĘCI RAM
12 GB
RODZAJ PAMIĘCI
GDDR6
SZYNA PAMIĘCI
192 bit
RODZAJ ZŁĄCZA
PCIe 4.0 x16
RODZAJE WYJŚĆ
DisplayPort 2.1 - 3 szt.
RAY TRACING
Tak
TECHNIKA UPSCALINGU
AMD FSR 3
TYP CHŁODZENIA
Aktywne
REKOMENDOWANA MOC ZASILACZA [W]
700
PODŚWIETLENIE
Nie
LICZBA WENTYLATORÓW
3
LICZBA OBSŁUGIWANYCH MONITORÓW
4
FORMAT PCB
ATX
LICZBA ZAJMOWANYCH SLOTÓW
2.6
OBSŁUGIWANE BIBLIOTEKI
DirectX 12 Ultimate
DLA GRACZY
Tak
DŁUGOŚĆ [mm]
335
KOLOR
Czarny
OCENA UŻYTKOWNIKÓW
5
Opinie
4.6/5
Wygląd
5 /5
Wydajność
4 /5
Głośność pracy
5 /5
Jakość chłodzenia
5 /5
Prosty montaż
4 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
sigiemka 15 lipca 2025
Działa
W ogóle nie słychać jest mega cicha i 70 fps na najwyższych ustawieniach w fn 4k
Czy ta opinia była pomocna?
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.