Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Masterbox MB311L TG
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Masterbox MB311L TG
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu

| Dla potężnych komputerów M-ATXMasterBox MB311L to obudowa Micro-ATX o wysokim przepływie powietrza, zbudowana by pomieścić najnowsze gamingowe podzespoły oraz przyszłe rozbudowy. Fasada przedniego panelu posiada drobne perforacje, umieszczona jest pomiędzy dwoma wlotami powietrza o kształcie plastra miodu, maksymalizującymi dostęp powietrza. Ponieważ płynne działanie najnowszych gier wymaga odpowiedniego chłodzenia komponentów Twojego PC-ta, górny panel pozwala na zamontowanie dodatkowych elementów – jeśli nic nie zostanie zamontowane, panel ten służy jako pasywna wentylacja. Wewnętrzny układ obudowy został zaprojektowany by zapewnić jak najlepszą kompatybilność z najnowszym sprzętem gamingowym, wliczając w to przyszłe rozbudowy. Zgodnie z zasadami nagradzanej serii MB, wszechstronność została połączona z wyglądem, aby zapewnić, że każdy system gamingowy zbudowany wewnątrz MB311L wygląda tak dobrze, jak działa. Perforowany przedni panelMesh sprawia, że najnowsze i przyszłe podzespoły będą chłodzone w skuteczny sposób. |
Perforowane wloty powietrzaDuże, wloty powietrza po bokach przedniego panelu zapewniają dodatkowy dostęp powietrza. Zoptymalizowany przepływ powietrzaPrzepływ powietrza został zoptymalizowany dzięki współpracy pomiędzy przednim i górnym panelem, dodatkowym wlotom powietrza, oraz tylnym wylotem. | |
| Boczny panel ze szkła hartowanegoGamingowy sprzęt, elementy chłodzenia oraz duma budowniczego są prezentowane dzięki bocznemu panelowi wykonanemu z hartowanego szkła. Adaptowalna klatka do dyskówKlatka do dysków może być całkowicie usunięta, bądź przesunięta do przodu, by zmieścić większy zasilacz, lub przesunięta do tyłu aby zapewnić dodatkowe miejsce na chłodnicę. |
Różnorodne opcje chłodzeniaWsparcie dla maksymalnie sześciu wentylatorów 120mm, oraz możliwość montażu chłodnicy z przodu, z tyłu bądź z przodu sprawiają, że nie musisz rezygnować z wydajności. Przestrzeń na rozbudowęObudowa pozwala na montaż karty graficznej o maksymalnej długości 344mm, chłodzenia CPU o maksymalnej wysokości 166mm oraz zasilacza o maksymalnej długości 325mm – dzięki takim możliwościom zawsze pozostaniesz o krok przed przeciwnikiem. | |
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 435.5 x 217.5 x 410 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 2 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 325 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 344 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 166 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 6 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 240 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Przewiewny front typu „Mesh”, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 410 |
| Szerokość [mm]: | 217.5 |
| Głębokość [mm]: | 435.5 |
| Waga [kg]: | 5.28 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 5.20 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | impakt@impakt.com.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.