Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Masterbox NR400
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER Masterbox NR400
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
| MINIMALISTYCZY DESIGNObudowa MasterBox NR400 to przejrzysty i prosty design, skoncentrowany na wydajności przepływu powietrza. Jednowarstwowa, drobna siatka na przednim panelu zapewnia efektywny przepływ powietrza oraz działa jako filtr kurzu. HARTOWANE SZKŁOBoczny panel wykonany z hartowanego szkła jest dobrze dopasowany do obudowy. Zamontowany jest bezpiecznie i dyskretnie przy pomocy specjalnych zaczepów i śrubek. |
MIEJSCE NA DYSKIŁącznie cztery dyski 2,5” oraz 3 dyski 3,5” mogą być beznarzędziowo zamontowane. Możliwość instalacji nad zasilaczem, tacką płyt głównych, oraz w uniwersalnej klatce do dysków. *Dodatkowy dysk 3,5” może być zamontowany w obudowie z napędem optycznym UNIWERSALNA KLATKAKlatka na dyski może być demontowana i przesuwana wewnątrz obudowy. Można ją przesunąć do przodu, aby zrobić miejsce na długi zasilacz, do tyłu aby zapewnić miejsce na chłodnicę, bądź wyjęta jeśli miejsce na dyski twarde nie jest potrzebne. | |
| GNIAZDO JACK 4-PIN3,5mm jack 4-pin zapewnia połączenie zarówno dla słuchawek, jak i mikrofonu, dlatego pojedyncze wtyczki nie będą potrzebne. WSPARCIE DLA MONTAŻU WENTYLATORÓWPrzód: 120mm x3 / 140mm x2 WSPARCIE DLA CHŁODZENIAPrzód: 120/140/240/280mm |
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 411 x 210 x 411 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 4 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 3 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 140, 325 (bez przedniej chłodnicy i klatki HDD) |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 346 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 166 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 4 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 1x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 1x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 2x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Beznarzędziowy montaż napędów, Filtry antykurzowe, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 411 |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| Głębokość [mm]: | 411 |
| Waga [kg]: | 5.56 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 6.59 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | impakt@impakt.com.pl |