Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER TD300 Mesh
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa COOLER MASTER TD300 Mesh
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
| POSTNOWOCZESNA ELEGANCJATD300 Mesh łączy w sobie nowoczesną prezentację i wydajność dzięki trójwymiarowemu panelowi przedniemu z artystycznej siatki. Wielokątna, diamentowa fasada podkreśla podświetlenie dwóch dołączonych wentylatorów SickleFlow PWM ARGB, rzucając różne efekty świecenia, zmieniające się w zależności od kąta patrzenia. Technologia FineMesh firmy Cooler Master zapewnia jednocześnie wysoki przepływ powietrza, filtrację kurzu i wzmocnioną strukturę dla maksymalnej wydajności i chłodzenia bez wysiłku. Dzięki ekskluzywnemu, zdejmowanemu panelowi górnemu, dostosowywanej klatce na dyski i dużemu wsparciu chłodzenia, TD300mesh zapewnia nieograniczone możliwości. |
WIELOKĄTNA SIATKAWykonana w technologii FineMesh wielokątna siatka posiada trójwymiarowy kontur, zdolny do jednoczesnego zapewnienia wysokiego przepływu powietrza i doskonałej filtracji kurzu. DOŁĄCZONE WENTYLATORY SICKLEFLOW PWM ARGBPreinstalowane dwa wysoko oceniane wentylatory 120mm ARGB Sickleflow, zarządzane przez dołączony hub, aby łatwo dostosować kompleksowy system oświetlenia ARGB i zminimalizować wykorzystanie portów ARGB na płycie głównej. | |
| HUB ARGB/PWMDołączony HUB posiada 5 portów ARGB i 4 porty PWM i ułatwia zarządzanie kablami w systemie, pozwalając na wygodne sterowanie wentylatorami za pomocą jednego złącza dla zasilania i sygnału PWM oraz drugiego dla sygnału ARGB. ZDEJMOWANY PANEL GÓRNYGórny panel jest w całości zdejmowany dla lepszego dostępu do komponentów podczas montażu. Łatwość użytkowania ułatwia również montaż rozwiązań chłodzących, takich jak wentylatory i radiatory. |
PANEL BOCZNY Z HARTOWANEGO SZKŁAKomponenty, niestandardowe chłodzenie i czysta duma konstruktora są widoczne w panoramicznym widoku przez boczny panel z hartowanego szkła. WSZECHSTRONNE OPCJE CHŁODZENIAObsługa nawet sześciu wentylatorów oraz przednia, górna i tylna osłona chłodnicy zapewniają, że wydajność nie jest zagrożona. | |
| MIEJSCE NA ULEPSZENIAObsługa karty graficznej o długości do 344 mm, chłodzenia procesora o wysokości 166 mm oraz zasilacza o długości do 325 mm zapewnia miejsce na modernizację, dzięki czemu można wyprzedzić konkurencję. ADAPTOWALNA KLATKA NA DYSKIKlatkę na dyski można przesunąć do przodu, aby uzyskać miejsce na zasilacz, do tyłu, aby zapewnić dodatkowe miejsce na chłodzenie, a nawet całkowicie usunąć. |
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler RGB, Power |
| Podświetlenie: | ARGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 366.5 x 210 x 410 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Mini Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB |
| Standard płyty głównej: | microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5/3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 4 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 325 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 344 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 166 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 6 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 2x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Kontroler / hub wentylatorów, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli, Zdejmowany górny panel |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler RGB, Power |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 410 |
| Szerokość [mm]: | 210 |
| Głębokość [mm]: | 366.5 |
| Waga [kg]: | 8.79 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.10 |
| Wyposażenie: | Instrukcja montażu, Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 10 lat, 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | IMPAKT SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ul. Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | impakt@impakt.com.pl |