Produkt archiwalny
Obudowa GENESIS Irid 505 Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa GENESIS Irid 505 Biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneStanie się centralnym punktem Twojego stoiska i nada mu niepowtarzalnego charakteru
Fenomenalna barwa konstrukcji
Poznaj Irid 505 – obudowę komputerową średnich rozmiarów (midi tower), której funkcjonalność oraz nietuzinkowy design zachwycą każdego. Najwyższa jakość materiałów, unikatowy wygląd, szerokie możliwości aranżacji wnętrza – wszystko to sprawia, że Genesis Irid 505 posłuży Ci przez lata.
Design, obok którego trudno przejść obojętnie
Perforowany przód i panel boczny z hartowanego szkła tworzą wraz z bielą obudowy doskonałe połączenie, które zachwyci każdego, kto zwróci na nią uwagę. Wyeksponuj swoje podzespoły i miej na nie oko. Aranżuj jak tylko zechcesz. Genesis Irid 505 spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników.
Zamontuj do 5 dysków SSD
Genesis Irid 505 to obudowa, która daje Ci możliwość podłączenia aż 5 nośników SSD. Oprócz tego otrzymujesz miejsce na zamontowanie dwóch zwykłych dysków (HDD). Ciesz się nieograniczonymi możliwościami i złóż zestaw swoich marzeń.
Panel przedni z USB 3.0
Korzystaj z aż 2 złączy USB 3.0 umieszczonych na froncie. Zapomnij o problematycznym podłączaniu peryferiów do gniazd umieszczonych na tyle obudowy. Szybka wymiana danych między nośnikiem zewnętrznym a komputerem? Teraz zrobisz to z łatwością. Oprócz tego możesz swobodnie korzystać z 2 dodatkowych gniazd USB 2.0 oraz HD Audio Jack.
Perfekcyjna organizacja
Obudowa Irid 505 pozwala na bezproblemową organizację okablowania. Gwarantują to liczne przepusty, które znajdziesz wewnątrz. Dodatkowo wyposażono je w specjalne, gumowe maskownice, co w połączeniu z dużą ilością miejsca za tacką na płytę główną sprawia, że estetyczny aranż wnętrza jest prosty, jak nigdy dotąd.
Zapomnij o kurzu i wysokiej temperaturze
Oprócz filtrów przeciwkurzowych obecnych na froncie, górze i dole, wewnątrz obudowy znajdziesz także dedykowane wentylatory. Wentylator umieszczony na przodzie tłoczy do wnętrza chłodne powietrze. Wentylator wyciągający umieszczony na tyle odpowiada z kolei za wyciąganie gorącego powietrza. Wszystko po to, aby zadbać o prawidłowe działanie Twoich podzespołów nawet w upalne dni.
Po prostu przykręć
Masz dość wyłamywanych zaślepek gniazd rozszerzeń, które sprawiają, że Twój komputer nie wygląda estetycznie? Z Genesis Irid 505 możesz o tym zapomnieć. Przykręcane maskownice gniazd rozszerzeń pozwolą Ci odkręcić tylko to, co niezbędne. Kiedy gniazdo zostanie puste, wystarczy, że na powrót przykręcisz zaślepkę na swoje miejsce. To naprawdę proste.
Montaż dysków „Slot In”
Nie musisz używać narzędzi, aby bezproblemowo zainstalować nośniki wewnątrz Irid 505. Dzięki systemowi „Slot In” montaż odbywa się beznarzędziowo.
Doskonały wybór
Obudowa GENESIS Irid 505 stanie się centralnym punktem Twojego stoiska i nada mu niepowtarzalnego charakteru!
Wyposażenie zestawu
Do obudowy został dołączony: komplet śrubek i elementów montażowych.
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 447 x 220 x 510 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Bez podświetlenia |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 7 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 2 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 8 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 190 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 380 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 165 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 6 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 2 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel przedni: | 1x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 120/140 mm |
| Panel przedni: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 140 mm, 1x 240 mm, 1x 280 mm, 1x 360 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt.USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Kontroler LED, Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane, Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 510 |
| Szerokość [mm]: | 220 |
| Głębokość [mm]: | 447 |
| Waga [kg]: | 6.46 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 7.69 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Impakt S.A. |
| Ulica i numer budynku: | Stanisława Lema 16 |
| Kod pocztowy: | 62-050 |
| Miasto: | Mosina |
| Adres elektroniczny: | product@impakt.com.pl |