Produkt archiwalny
Obudowa SHARKOON Elite Shark CA200M
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Obudowa ASUS ROG Hyperion GR701
Produkt archiwalny
Obudowa SHARKOON Elite Shark CA200M
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneOpis produktu
Wyśmienite bogactwo obudowy PC
Wysoka jakość
SHARKOON CA200M z serii ELITE SHARK to coś dla Ciebie. Dzięki atrakcyjnemu podświetleniu RGB oraz wielu nowoczesnym funkcjom obudowa sprawdzi się zarówno w przypadku komputerowych freaków, jak i mniej doświadczonych użytkowników. Model oferuje miejsce dla dużych, mocnych podzespołów, wspiera rozbudowane systemy chłodzenia (w tym chłodzenia wodnego) oraz umożliwia pionową instalację kart graficznych.
Przestronność i nowoczesność
Dzięki przemyślanej konstrukcji CA200M nie musisz się ograniczać. Model jest kompatybilny z płytami głównymi w standardach ATX, microATX, Mini-ITX oraz EATX. Obudowa pomieści w swoim wnętrzu także nowoczesne karty graficzne o długości do 425 mm, zasilacze do 240 mm oraz chłodzenie procesora do 165 mm wysokości. Jeśli chodzi o magazyny pamięci, CA200M oferuje miejsce dla czterech dysków 3,5" oraz siedmiu nośników 2,5".
Systemy chłodzenia
Obudowa PC SHARKOON ELITE SHARK CA200M umożliwia zastosowanie indywidualnych rozwiązań w zakresie chłodzenia, zarówno powietrzem, jak i cieczą. Została ona fabrycznie wyposażona w podświetlany wentylator 120 mm. Model oferuje także przestrzeń na sześć dodatkowych wentylatorów oraz radiatory o wielkości nawet do 420 mm.
Montaż w pionie
Producent obudowy ELITE SHARK CA200M zapewnił jej użytkownikom maksymalną swobodę konfiguracji. Specjalnie zaprojektowany, gumowany uchwyt pozwala na bezproblemowy montaż karty graficznej w pozycji wertykalnej. Uchwyt mocowany jest wewnątrz obudowy za pomocą wkrętów, zapewniając karcie bezpieczne i stabilne ułożenie.
Obecność portów USB 3.0 i USB 2.0
Na górnym panelu obudowy znajdują się przyciski zasilania i resetu, a także zestaw najpotrzebniejszych złączy: dwa porty USB 2.0, dwa porty USB 3.0, a także wyjście słuchawkowe i wejście mikrofonowe.
Obudowa z podświetleniem RGB
Od razu docenisz podświetlenie RGB w obudowie ELITE SHARK CA200M. Dzięki niemu dokładnie uda Ci się wyodrębnić i wyeksponować każdy składnik Twojego komputera. Oświetlenie RGB przydaje się szczególnie po zmroku. Podświetlenie pozwoli Ci też szybko sprawdzić, gdzie znajduje się określony komponent Twojego domowego komputera!
Niezawodność
Obudowa ELITE SHARK CA200M posiada uchylany panel boczny gwarantujący bezproblemowy dostęp do zamontowanych wewnątrz podzespołów. Zestaw zdejmowanych filtrów przeciwkurzowych chroni komponenty przed zabrudzeniem.
Dane techniczne
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Z oknem: | Tak |
| Wymiary (GxSxW) [mm]: | 506 x 240 x 517 |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
Techniczne | |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory, RGB |
| Standard płyty głównej: | ATX, EATX, microATX, Mini-ITX |
| Standard zasilacza: | ATX |
| Wnęki wewnętrzne 2.5": | 7 |
| Wnęki wewnętrzne 3.5": | 4 |
| Liczba slotów rozszerzeń: | 10 |
| Maksymalna długość zasilacza [mm]: | 240 |
| Maksymalna długość karty graficznej [mm]: | 425 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU [mm]: | 165 |
| Maksymalna liczba wentylatorów: | 7 |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 1 |
| Liczba zatok 5.25 cali: | 0 |
Zamontowane wentylatory | |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu wentylatorów | |
| Panel górny: | 2x 140 mm, 3x 120 mm |
| Panel przedni: | 3x 120/140 mm |
| Panel tylny: | 1x 120 mm |
Opcje montażu chłodzenia wodnego | |
| Panel górny: | 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 360 mm |
| Panel przedni: | 1x 120 mm, 1x 240 mm, 1x 360 mm |
Złącza | |
| Złącza wyjściowe: | USB 2.0 - 2 szt.USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt.Wejście mikrofonowe - 1 szt.Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Filtry antykurzowe, Kompatybilność z systemem oświetlenia ASRock, Kompatybilność z systemem oświetlenia Asus Aura, Kompatybilność z systemem oświetlenia Gigabyte, Kompatybilność z systemem oświetlenia MSI, Kontroler / hub wentylatorów, Montaż zasilacza na dole obudowy, Otwór wspomagający montaż chłodzenia na procesor, Panel boczny w formie drzwi, System aranżowania kabli |
| Przyciski i regulatory: | Power, Reset |
| Materiał: | Stal, Szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Z oknem: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 517 |
| Szerokość [mm]: | 240 |
| Głębokość [mm]: | 506 |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 15.70 |
| Wyposażenie: | Zestaw montażowy |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | EXCLUSIVE NETWORKS POLAND SPÓŁKA AKCYJNA |
| Ulica i numer budynku: | ZAWIŁA 61 |
| Kod pocztowy: | 30-390 |
| Miasto: | Krakow |
| Adres elektroniczny: | kontakt@exclusive-networks.pl |