NOWOŚĆ
NOWOŚĆ
Płyta główna MSI MAG X870E Tomahawk Max WiFi
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Format: | ATX |
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Chipset: | AMD X870E |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Podświetlenie: | Nie |
Produkt chwilowo niedostępny
Płyta główna MSI MAG X870E Tomahawk Max WiFi została zaprojektowana z myślą o graczach, którzy potrzebują stabilnej, trwałej i łatwej do samodzielnego montażu podstawy komputera. Charakteryzuje się solidną konstrukcją o metalicznej twardości i doskonałym odprowadzaniu ciepła, gwarantując stabilność wszystkich kluczowych podzespołów gamingowych.
Dane techniczne
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Format: | ATX |
| Chipset: | AMD X870E |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
Techniczne | |
| Obsługiwane procesory: | AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 9 |
|---|---|
| Gniazdo procesora: | Socket AM5 |
| Chipset: | AMD X870E |
| Rodzaj pamięci: | DDR 5 |
| Typ obsługiwanej pamięci [MHz]: | 4800, 5200, 5600 |
| Typ obsługiwanej pamięci OC [MHz]: | 5600, 5800, 6000, 6200, 6400, 6600, 6800, 7000, 7200, 7400, 7600, 7800, 8000, 8200, 8400 |
| Liczba banków pamięci: | 4 x DIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci: | 256 GB |
| Architektura pamięci: | Dual-channel |
| Obsługa RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 10, RAID 5 |
| Obsługa wielu kart graficznych: | Nie |
| Obsługa układów graficznych w procesorach: | Tak |
| Typ zintegrowanej karty sieciowej: | 10/100/1000/2500/5000 |
| Łączność bezprzewodowa: | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be) |
| Wbudowany układ dźwiękowy: | Realtek ALC4080 |
Złącza wewnętrzne | |
| M.2 PCIe NVMe 4.0 x4: | 2 |
| M.2 PCIe NVMe 5.0 x4: | 2 |
| PCIe 3.0 x16 (tryb x1): | 1 |
| PCIe 4.0 x16 (tryb x4): | 1 |
| PCIe 5.0 x16: | 1 |
| SATA III (6 Gb/s): | 4 |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0): | 4 |
| USB 3.2 Gen. 2x2 Typu-C: | 1 |
| Złącze ARGB 3 pin: | 3 |
| Złącze modułu TPM: | 1 |
| Złącze pompy AIO: | 1 |
| Złącze RGB 4 pin: | 1 |
| Złącze wentylatora CPU 4 pin: | 1 |
| Złącze wentylatora SYS/CHA: | 6 |
| Złącze zasilania 24 pin: | 1 |
| Złącze zasilania 8 pin: | 3 |
| Pozostałe złącza: | 1x złącze EZ Conn, 2x Front Panel, Front Panel Audio, Złącze pinowe czujnika otwarcia obudowy |
Złącza zewnętrzne | |
| USB 2.0: | 4 |
| USB 3.1 Gen.1/USB 3.2 Gen. 1 (USB 3.0): | 3 |
| USB 3.1 Gen. 2/USB 3.2 Gen.2 (USB 3.1): | 2 |
| USB Type-C: | 3 |
| HDMI: | 1 |
| S/PDIF: | 1 |
| Audio jack: | 2 |
| RJ45 (LAN): | 1 |
| Złącze anteny Wi-Fi: | 2 |
| Pozostałe złącza: | Flash BIOS Button, Przycisk Clear CMOS |
Parametry | |
| Dodatkowe informacje: | Budowa sekcji zasilania 14+2+1 |
| Podświetlenie: | Nie |
| Dla graczy: | Tak |
| Format: | ATX |
| Wysokość [mm]: | 304.8 |
| Szerokość [mm]: | 243.84 |
| Wyposażenie: | 1x Antena Wi-Fi, 1x kabel EZ Front Panel, 1x śruba do gniazd M.2, 2x kabel SATA, Kabel EZ Conn 1 do 3, Naklejki, Narzędzie do demontażu EZ M.2 Clip II |
| Kolor: | Czarny |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |
| Kod producenta: | MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
MARKA
MSI
GNIAZDO PROCESORA
Socket AM5
STANDARD PŁYTY GŁÓWNEJ
ATX
TYP CHIPSETU
AMD X870E
RODZAJ PAMIĘCI
DDR 5
ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA
Wi-Fi 7 (802.11 a/b/g/n/ac/ax/be)
OBSŁUGIWANE PROCESORY
AMD Ryzen 9
LICZBA BANKÓW PAMIĘCI
4 x DIMM
DLA GRACZY
Tak
MAKSYMALNA WIELKOŚĆ PAMIĘCI
256 GB
PODŚWIETLENIE
Nie
TYP OBSŁUGIWANEJ PAMIĘCI [MHz]
5600
TYP OBSŁUGIWANEJ PAMIĘCI OC [MHz]
8400
ARCHITEKTURA PAMIĘCI
Dual-channel
KOLOR
Czarny
OBŚŁUGA RAID
RAID 10
OBSŁUGA WIELU KART GRAFICZNYCH
Nie
TYP ZINTEGROWANEJ KARTY SIECIOWEJ
10/100/1000/2500/5000
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.