Polecane produkty podobne

Opis produktu

Gamingowa jakość dźwięku

Przetwornik cyfrowo-analogowy

Przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038 Pro DAC zapewnia wysoką jakość dźwięku w głośniku LG UltraGear Gaming Speaker. Przetwornik z dynamiczną redukcją szumu 132 dB jest zaprojektowany do profesjonalnego sprzętu audio i stanowi branżowy standard w zakresie dźwięku.

LG UltraGear Gaming Speaker FRONT

Wysoka rozdzielczość dźwięku

Głośnik gamingowy LG UltraGear został unikalnie zaprojektowany, aby zapewnić realistyczne wrażenia podczas rozgrywki. Zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości i częstotliwości próbkowania, który daje bogactwo wrażeń i w pełni odwzorowuje oryginalny dźwięk analogowy.

LG UltraGear Gaming Speaker auto

3D Gaming Sound

3D Gaming Sound to technologia stworzona i ekskluzywnie użytkowana przez LG, dostosowuje ona dźwięk w grach do ich gatunków. Przy użyciu specjalnego algorytmu HRTF głośnik do gier LG UltraGear generuje dźwięk na poziomie tego, który słyszymy używając słuchawek. Za pomocą dedykowanej aplikacji będziesz mógł dostosować pole dźwięku w korektorze specjalnie pod siebie i swój gust. Aplikacja jest kompatybilna z systemami iOS i Android.

LG UltraGear Gaming Speaker cien

DTS Headphone:X

LG UltraGear z technologią DTS Headphone:X zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 w słuchawkach podłączanych do portu 3,5 mm. Dzięki dźwiękowi 3D uzyskasz przewagę w grze.

LG UltraGear Gaming Speaker sluchawki

Technologie eliminacji echa

Nie musisz już martwić się o dyskomfort podczas noszenia słuchawek podczas długich sesji gamingowych. Algorytm LG Clear Voice Chat sprawi Ci maksymalny komfort podczas omawiania strategii z członkami zespołu, wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu, aby swobodnie komunikować się ze swoją drużyną. Dzięki Clear Voice Chat głośnik gamingowy LG UltraGear wyraźnie rozróżnia docierający do niego szum, odgłosy gry i głos użytkownika.

LG UltraGear Gaming Speaker gra

Personalizacja

Ożyw swoje stanowisko do gry za pomocą spersonalizowanego podświetlenia RGB. 16,7 mln kolorów tworzy wciągające środowisko zapewniające lepsze wrażenia. Kompaktowa konstrukcja, efektowny wygląd i brak niepotrzebnych kabli nadają mu niepowtarzalny styl. Wiele popularnych monitorów do gier ma podstawkę w kształcie litery V, a głośnik UltraGear został zaprojektowany tak, aby się w nią wpasowywał.

LG UltraGear Gaming Speaker v

Nie tylko do grania

Głośnik doskonale sprawdza się także przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki. Dzięki niemu możesz przekształcić swoje stanowisko w centrum rozrywki. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi możesz cieszyć się dźwiękiem najwyższej jakości gdziekolwiek jesteś. Delektuj się ulubioną treścią tam, gdzie chcesz.

LG UltraGear Gaming Speaker czlowiek

Porty

Urządzenie posiada port optyczny, USB-C, AUX oraz wejście 3,5 mm.

LG UltraGear Gaming Speaker porty

Wyposażenie

W zestawie znajduje się: instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, kabel USB-C oraz zasilacz sieciowy.


Dane techniczne

Dane podstawowe

Typ zestawu: 1.0
Liczba głośników: 1
Komunikacja bezprzewodowa: Tak
Pilot: Nie
Wyjście słuchawkowe: Tak
Wejście liniowe audio: Tak
Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
Kolor obudowy: Czarny

Opinie

Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

Produkt archiwalny

Głośnik LG UltraGear GP9

Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756