Tablet ULEFONE Tab A11 11" 6/256 GB LTE Wi-Fi Szary
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Maksymalna liczba rat dostępnych przy zakupie internetowym jest widoczna pod ceną produktu.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 11", 1920 x 1200px, IPS | |
| 256 | |
| 6 | |
| Unisoc T620, 8-rdzeniowy | |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android 14 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem 4G LTE, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB, Złącze słuchawkowe |
10-18
W
USB PD
Brak ładowarki w zestawie
Produkt chwilowo niedostępny
Opis produktu
Tablet firmy Ulefone w kolorze szarym z procesorem Unisoc T620 oraz układem graficznym ARM Mali-G57, posiada wbudowany aparat przedni 8 Mpix oraz tylny 16 Mpix. Zainstalowany system operacyjny to Android 14. Pamięć RAM wynosi 6 GB, pamięć wbudowana 256 GB.
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 11", 1920 x 1200px, IPS |
|---|---|
| Funkcje ekranu: | Częstotliwość odświeżania 90Hz, Multi-Touch |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 6 |
| Procesor: | Unisoc T620, 8-rdzeniowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 8800 |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android 14 |
| Komunikacja: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2, Modem 4G LTE, Moduł GPS |
| Złącza: | Złącze USB, Złącze słuchawkowe |
Procesor | |
| Model procesora: | Unisoc T620 |
|---|---|
| Taktowanie procesora [GHz]: | 2x 2.2 + 6x 1.8 |
| Liczba rdzeni: | 8 |
Ekran | |
| Przekątna ekranu [cale]: | 11 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Technologia ekranu: | IPS |
| Powłoka ekranu: | Błyszcząca |
| Funkcje ekranu: | Częstotliwość odświeżania 90Hz, Multi-Touch |
Techniczne | |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 256 |
| Wielkość pamięci RAM [GB]: | 6 |
| Karta graficzna: | ARM Mali-G57 |
| Aparat tylny: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu tylnego [Mpix]: | 16 |
| Aparat przedni: | Tak |
| Rozdzielczość aparatu przedniego [Mpix]: | 8 |
| Funkcje aparatu: | Nagrywanie filmów FHD @30fps |
| Czujniki: | , , Halla |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo-polimerowy |
| Głośniki: | Tak |
| Mikrofon: | Tak |
| Tuner DVB-T: | Nie |
| Czytnik linii papilarnych: | Nie |
Komunikacja | |
| Wi-Fi - standard: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth - standard: | 5.2 |
| Transmisja danych: | 4G LTE |
| Modem: | Tak |
| Moduł GPS: | Tak |
Złącza | |
| Gniazdo karty SIM: | Tak |
| Obsługa eSIM: | Nie |
| Złącze słuchawkowe: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Rodzaj złącza USB: | USB Typ-C |
| Złącze HDMI: | Nie |
| Złącze Lightning: | Nie |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Obsługiwane karty pamięci: | |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu operacyjnego: | Android 14 |
| Inne oprogramowanie: | Brak |
Fizyczne | |
| Wysokość [cm]: | 25.96 |
| Szerokość [cm]: | 16.84 |
| Grubość [cm]: | 0.76 |
| Waga [g]: | 500 |
Parametry | |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyposażenie: | Folia ochronna, Kabel USB, Narzędzie do wyjmowania karty SIM |
| Kolor obudowy: | Szary |
| Funkcje AI: | Nie |
| Pancerny: | Nie |
| Model tabletu: | Tab A11 |
| Seria tabletu: | Tab |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
| Nowa klasa energetyczna: | F |
| Klasa energetyczna: | F |
Zasilanie | |
| Ładowarka w zestawie: | Nie |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 8800 |
| Ładowanie przez port USB-C: | Tak |
| Wymagana moc do maksymalnej prędkości ładowania USB-C [W]: | 18 |
| Obsługiwane protokoły ładowania USB: | Power Delivery |
| Obsługuje protokół ładowania USB Power Delivery (PD): | Tak |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Wymagana minimalna moc do ładowania USB-C [W]: | 10 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | CK Mediator Polska Sp. Z o.o. sp.k. |
| Ulica i numer budynku: | Patriotów 110 |
| Kod pocztowy: | 04-844 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | GPSR@ckmediator.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Dodaj przydatne akcesoria
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
DOSTĘPNOŚĆ
Dostępny natychmiast
RATY
Do 30 rat 0% i do sierpnia nie płacisz RRSO 0% na wybrane produkty objęte akcją
MARKA
ULEFONE
PRZEKĄTNA EKRANU [cale]
Tablety 11
WIELKOŚĆ PAMIĘCI RAM [GB]
6
PAMIĘĆ WBUDOWANA [GB]
256
MODEM
Tak
WERSJA SYSTEMU OPERACYJNEGO
Android 14
MODUŁ GPS
Tak
CZYTNIK KART PAMIĘCI
Tak
OBSŁUGA ESIM
Nie
PROCESOR
Unisoc T620
LICZBA RDZENI
8
TECHNOLOGIA EKRANU
IPS
ZŁĄCZE USB
Tak
POWŁOKA EKRANU
Błyszcząca
STANDARD WI-FI
Wi-Fi 6
FUNKCJE AI
Nie
APARAT TYLNY
Tak
CZYTNIK LINII PAPILARNYCH
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ EKRANU
1920 x 1200
KOLOR DOMINUJĄCY
Szary
BLUETOOTH
5.2
PANCERNY
Nie
ROZDZIELCZOŚĆ APARATU PRZEDNIEGO [Mpix]
8
ROZDZIELCZOŚĆ APARATU TYLNEGO [Mpix]
16
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.