Tusz ACTIVEJET AC-40R Czarny

Kod: 120536
ACTIVEJET
Producent drukarki 
Canon
Kolor
Czarny
Pojemność [ml]
25
49,99
Produkt chwilowo
niedostępny w sklepie
internetowym
Powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny
Twój adres email został dodany!
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później
Opis i dane

Opis i dane

Tusz ACTIVEJET AC-40R Czarny

Kartridże ActiveJet skierowane są do klientów oczekujących wydruku w najwyższej jakości. Charakteryzują się zwiększoną pojemnością w stosunku do produktów oryginalnych oraz wiernym odwzorowaniem rodzaju zastosowanego w nich atramentu. Dzięki rozwojowi działu jakości, wszystkie kartridże poddawane są licznym testom zastosowanym na każdym etapie produkcji co skutecznie eliminuje wystąpienie usterek oraz daje satysfakcję najlepszego druku. Kartridże Activejet zastępują najbardziej popularne modele kartridży Hp, Lexmarka, Epsona, Brothera czy Canona. Kartridże ActiveJet występują w dwóch wersjach: Premium (produkt regenerowany, głowica nie konwertowana) oraz Supreme (produkt fabrycznie nowy), które gwarantują najwyższą jakość. Doświadczenie oraz olbrzymie zaawansowanie technologiczne przynosi wspaniałe rezultaty potwierdzone w najwyższych ocenach przez niezależne media i ekspertów. Produkty ActiveJet cechują się unikalną technologią produkcji, wysoką niezawodnością i trwałością. Każdy tusz i toner do drukarki przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości na każdym etapie produkcji. Bardzo wysokie oceny w testach porównawczych oraz rewelacyjne ceny sprawiły, że materiały eksploatacyjne tej firmy są dostępne w najlepszych sklepach komputerowych w całej Polsce. Produkty ActiveJet zdobyły szerokie uznanie i są obecnie wykorzystywane m.in. w największych instytucjach i bankach w Polsce. Jako jeden z największych w kraju dystrybutorów, firma zapewnia swoim klientom wysoką jakość i atrakcyjne ceny poszczególnych produktów.

Dane techniczne

Producent drukarki  Canon
Pochodzenie Zamiennik
Kolor Czarny
Pojemność [ml] 25
Kompatybilny z drukarkami Fax-JX200, Fax-JX500, Pixma iP1200, Pixma iP1300, Pixma iP1600, Pixma iP1700, Pixma iP1800, Pixma iP2200, Pixma iP2500, Pixma MP150, Pixma MP160, Pixma MP170, Pixma MP180, Pixma MP450, Pixma MP460
Inne Refabrykowany, Wersja premium
Gwarancja  5 lat
Nazwa producenta/importera ACTIVEJET SC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Ludwik
kupił/aTusz ACTIVEJET AC-40R Czarny
Po przygodzie z Activejetami stwierdziłem, że będę drukował już tylko na zamiennikach, brak jakiegokolwiek spadku jakości i dobra cena wystarczająco mnie przekonała.

Ocena

Fantastyczna
q_man
kupił/aTusz ACTIVEJET AC-40R Czarny
Polecam ten zamiennik. Dobrze drukuje mały tekst w nietypowych czcionkach. Szeryfowe czcionki też są dobrze drukowane, co jest dużym plusem. Przy szkicowym drukowaniu widać co trzeba.

Ocena

Fantastyczna

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną