Tusz ACTIVEJET AC-540RX Czarny

Kod: 781971
ACTIVEJET
Producent drukarki 
Canon
Kolor
Czarny
Pojemność [ml]
25
99,99

Cena jednostkowa:

3999.60 PLN

za litr

Dostawa 2-5 dni
99,99

lub zamów telefonicznie

756 756 756
Opis i dane

Opis i dane

Tusz ACTIVEJET AC-540RX Czarny

Kartridże ActiveJet skierowane są do klientów oczekujących wydruku w najwyższej jakości. Charakteryzują się zwiększoną pojemnością w stosunku do produktów oryginalnych oraz wiernym odwzorowaniem rodzaju zastosowanego w nich atramentu. Dzięki rozwojowi działu jakości, wszystkie kartridże poddawane są licznym testom zastosowanym na każdym etapie produkcji co skutecznie eliminuje wystąpienie usterek oraz daje satysfakcję najlepszego druku. Kartridże Activejet zastępują najbardziej popularne modele kartridży Hp, Lexmarka, Epsona, Brothera czy Canona. Kartridże ActiveJet występują w dwóch wersjach: Premium (produkt regenerowany, głowica nie konwertowana) oraz Supreme (produkt fabrycznie nowy), które gwarantują najwyższą jakość. Doświadczenie oraz olbrzymie zaawansowanie technologiczne przynosi wspaniałe rezultaty potwierdzone w najwyższych ocenach przez niezależne media i ekspertów. Produkty ActiveJet cechują się unikalną technologią produkcji, wysoką niezawodnością i trwałością. Każdy tusz i toner do drukarki przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości na każdym etapie produkcji. Bardzo wysokie oceny w testach porównawczych oraz rewelacyjne ceny sprawiły, że materiały eksploatacyjne tej firmy są dostępne w najlepszych sklepach komputerowych w całej Polsce. Produkty ActiveJet zdobyły szerokie uznanie i są obecnie wykorzystywane m.in. w największych instytucjach i bankach w Polsce. Jako jeden z największych w kraju dystrybutorów, firma zapewnia swoim klientom wysoką jakość i atrakcyjne ceny poszczególnych produktów.

Specyfikacja

Producent drukarki  Canon
Pochodzenie Zamiennik
Kolor Czarny
Pojemność [ml] 25
Kompatybilny z drukarkami Pixma MG2150, Pixma MG3150, Pixma MX375, Pixma MX435, Pixma MX515, Pixma MX395, Pixma MX455, Pixma MG2120, Pixma MG2140, Pixma MG3140
Inne Pigment klasa A+
Rodzaj Głowica
Linia Premium
Gwarancja  5 lat
Nazwa producenta/importera ACTIVEJET SC
Znak zgodności
Opinie

Opinie

Michał O
kupił/aTusz ACTIVEJET AC-540RX Czarny
Polecam zakup, dobrej jakości zamiennik.

Ocena

Fantastyczna
Klient
kupił/aTusz ACTIVEJET AC-540RX Czarny
Super zamiennik Cannon PG-540XL. Większa niż oryginalna pojemność tuszu! Az 25 ml za rozsądną cenę. Wykorzystałam go do wydruków wysokiej jakości i oceniam zarówno wydajność jak i jakość tuszu na 5!

Ocena

Fantastyczna
Promocje

Promocje

card
Teraz 50 %, reszta za pół roku!
Teraz płacisz 50 %, reszta za pół roku! *Kup produkt w kredycie z odroczoną płatnością i spłać ratę za 6 miesię...

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną