Systemy do prasowania
Poznaj rewolucyjne urządzenia do prasowania, suszenia, odświeżania odzieży. To łatwy sposób na szybkie przygotowanie odzieży do noszenia, a co ważne zabicie nawet 99% bakterii.
Prasowanie może być o wiele przyjemniejsze i łatwiejsze. Systemy do prasowania zastępują tradycyjne żelazka i deski, które musisz rozkładać, a następnie chować do szafy. Taki sprzęt znacznie ułatwia przygotowanie ubrań - nawet chwilę przed Twoim wyjściem z domu. Sprawdź, które modele polecamy Twojej uwadze.
Generator pary
Duża moc i zachwycające efekty prasowania do domen generatorów pary. Bogate w wiele przydatnych funkcji, jak np. automatyczne wyłączanie lub szybki system odkamieniania.
Zalet generatorów jest co najmniej kilka. Przede wszystkim, są one o wiele wydajniejsze, przez co usuwanie mocnych zagnieceń jest szybkie i proste. Umożliwiają także prasowanie w pionie, co jest niemożliwe w przypadku tradycyjnych żelazek. Jednocześnie urządzenia są bezpieczne dla tkanin, co jest niezwykle ważne dla trwałości ubrań.
Żelazka
Poręczne żelazko o dużej mocy i efektywnym wyrzucie pary, to świetne rozwiązanie kiedy ogranicza Cię miejsce.
Oferta żelazek jest bardzo bogata. Ilość dostępnych modeli pozwala wybrać dokładnie taki sprzęt, jakiego potrzebujesz. Żelazko możesz kupić w bardzo przystępnej cenie, co zdecydowanie zachęca wielu Klientów. To nadal najpopularniejszy sprzęt do prasowania wybierany przez Polaków.
Steamery
Szybkie odświeżenie odzieży na chwilę przed wyjściem lub sprytny sposób na prasowanie podczas podróży? Rozwiązanie, to świetnie mieszcząca się w bagażu parownica do ubrań.
Steamery są bardzo praktyczne. Pozwalają szybko uporać się z lekkimi zagnieceniami, które mogą powstać na przykład podczas podróży. Czasami ubrania wymagają jedynie delikatnego odświeżenia, a więc zamiast je prać i ponownie prasować, wystarczy użyć pary, by znów były przyjemne w dotyku i pachnące świeżością.
Akcesoria
Przydatne akcesoria które zadbają o Twóje nowe urządzenia, jak i komfort prasowania.
W ofercie naszego sklepu znajdują się deski do prasowania, sztyfty do czyszczenia żelazek, woda destylowana, a także siatki chroniące delikatne tkaniny. Polecamy te przedmioty Twojej uwadze, jeśli chcesz prasować komfortowo, skutecznie i chroniąc Twoje ubrania.

Jak skorzystać z promocji

Wejdź na stronę www.philips.pl/welcome Następnie załóż konto/zaloguj się do My Philips.

Dokonaj zakupu używając kodu zniżkowego, który dostaniesz w mailu zwrotnym.

Dokończ zakup a golarka zostanie wysłana kurierem.

zobacz więcej
Sprawdź regulamin akcji Oferta obowiązuje do 28.02.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Jak skorzystać z promocji

Kup wybrany model generatora pary.

Testuj przez 30 dni jego możliwości.

Zachowaj lub zwróć wypełniając formularz zwrotu.

zobacz więcej
Sprawdź regulamin akcji Oferta obowiązuje do 31.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.
Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać


sgdata:2023-12-01 | 08:54:41
14-10-2022-34_08-12

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756