Monitor PHILIPS Evnia 27M1N3200ZS 27" 1920x1080px IPS 165Hz 1 ms [MPRT]
Kod: 1280890
Ekran: 27", 1920 x 1080px, IPS
165
1 [MPRT], 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 250
16:9
Stan produktu: Bardzo dobry - Produkt sprawny.
Stan opakowania: Produkt posiada uszkodzone opakowanie fabryczne.
Gwarancja producenta.
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Produkt outletowy
Informacje i powód przeceny:
• Gwarancja producenta.
Gamingowe doznania
Bez opóźnień
Monitor PHILIPS Evnia 27M1N3200ZS o przekątnej 27 cala, to monitor, który ma to, co najlepsze z obu światów. Dzięki funkcji SmartContrast, połączeniu technologii AMD FreeSync Premium i częstotliwości odświeżania 165 Hz, produkt ten zapewnia płynną rozgrywkę bez opóźnień bez uszczerbku dla jakości obrazu.
Płynny obraz
Szybkie odświeżanie
Zmniejsz opóźnienie
Ultraszybka prędkość
Technologia szerokiego kąta
SmartImage HDR
Wybierz jeden z trybów SmartImage HDR, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
HDR Photo: ulepszona czerwień, zieleń i niebieski dla żywych efektów wizualnych.
DisplayHDR: certyfikat VESA DisplayHDR*.
Personal: spersonalizowane ustawienia w menu obrazu.
*Sprawdź specyfikację dla klasy HDR.
Funkcje OSD
Tryb LowBlue
Przechylanie, obracanie i regulacja
EasySelect
Wyświetlacz Full HD
SmartContrast
Złącza
Wyposażenie
Dane techniczne
Fizyczne
Głębokość [cm]: 5.5
Szerokość [cm]: 61.2
Waga [kg]: 3.7
Wysokość [cm]: 36.5
Kolor obudowy: Czarny
Wyposażenie: Kabel DisplayPort, Kabel HDMI, Kabel zasilający, Skrócona instrukcja obsługi
Pilot: Nie
Gwarancja: 36 miesięcy
Waga z opakowaniem [kg]: 9.28
Numer rejestracyjny EPREL: 1527514
Głębokość (z podstawą) [cm]: 19.3
Waga z podstawą [kg]: 5.15
Wysokość (z podstawą) [cm]: 44.9
Parametry
Liczba wyświetlanych kolorów: 16.7 mln
Podświetlenie ekranu: W-LED
Powłoka matrycy: Matowa
Proporcje ekranu: 16:9
Przekątna ekranu [cal]: 27
Rodzaj matrycy: IPS
Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080
Czas reakcji matrycy [ms]: 1 [MPRT], 4 [GTG]
Jasność ekranu [cd/m2]: 250
Kontrast statyczny: 1100:1
Wielkość plamki: 0.3114 x 0.3114 mm
Częstotliwość odświeżania obrazu [Hz]: 165
Ekran: 27", 1920 x 1080px, IPS
Stan:
Przekątna ekranu [cm]: 68.5
Odwzorowanie przestrzeni barw: Adobe RGB: 90.4%, NTSC: 107%, sRGB: 122%
Technologia ochrony oczu: Filtr światła niebieskiego, Redukcja migotania (Flicker free)
Technologia synchronizacji: FreeSync™ Premium
Wbudowany kalibrator: Nie
Funkcja Smart: Nie
Dual Mode: Nie
Model: Evnia 27M1N3200ZS/00
Techniczne
Ekran obrotowy (pivot): Nie
Głośniki: Nie
Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
Standard VESA [mm]: 100 x 100
Monitor przenośny: Nie
Regulacja wysokości: Nie
Kąt widzenia w pionie: 178 stopni
Kąt widzenia w poziomie: 178 stopni
Monitor bezramkowy: Tak
Regulacja kąta obrotu (Swivel): Nie
Regulacja kąta pochylenia (Tilt): Tak
Tuner TV: Nie
Zakres regulacji pochylenia (Tilt): 20° (do tyłu/w górę), 5° (do przodu/w dół)
Charakterystyka
Typ ekranu: Płaski
Zastosowanie: Dla gracza
Efektywność energetyczna
Nowa klasa energetyczna: E
Zużycie energii SDR [kWh/1000h]: 21
Pobór mocy podczas pracy: 28.2 W
Pobór mocy podczas spoczynku: 0.3 W (wyłączony), 0.5 W (tryb gotowości)
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: Philips Polska Sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Aleje Jerozolimskie 195B
Kod pocztowy: 02-222
Miasto: Warszawa
Adres elektroniczny: consumer.care@philips.com
Dokumenty do pobrania
  • Instrukcja obsługi:
  • Szczegółowe warunki gwarancji:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: PHILIPS
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    2 opinie 1 użytkownik poleca ten produkt
    Jakość obrazu
    4 /5
    Design
    3 /5
    Gabaryty i jakość wykonania
    3 /5
    Odwzorowanie kolorów
    4 /5
    Opcje regulacji
    3.5 /5
    Opinie do tego produktu pochodzą z produktu nowego
    Potwierdzony zakup
    Michal 19 sierpnia 2025
    Potwierdzony zakup
    Nie działa
    Po niecałym roku użytkowania produkt monitor przestał działać
    Czy ta opinia była pomocna?
    Łukasz 27 listopada 2024
    Gorąco polecam
    Gorąco polecam, dobry monitor za małe pieniądze.
    Czy ta opinia była pomocna?
    Ubezpieczenie Gwarancja Plus
    Raty i leasing