Poradniki Eksperta

Myjka ciśnieniowa – ranking [TOP 10]

Wysoka jakość czyszczenia trudnych powierzchni nie jest łatwa do osiągnięcia. Dbając o nasz dom lub firmę, szukamy rozwiązań, które nie tylko będą wykazywać się swoją efektywnością, ale pozostawią długotrwały efekt, widoczny gołym okiem. Najlepszym sposobem na osiągnięcie tego efektu są myjki ciśnieniowe. Ranking, który przygotowaliśmy przedstawia najlepsze dostępne na rynku urządzenia tego typu, przystosowane do każdych powierzchni i nawet najbardziej trudnych w usunięciu zabrudzeń. Wybór jest spory, warto zatem dobrze poznać oferty producentów, żeby jak najlepiej dobrać odpowiednie dla naszych potrzeb urządzenie.


Myjka ciśnieniowa KÄRCHER K5 Football Edition 1.180-680.0


Firma Kärcher od wielu lat jest liderem na rynku myjek ciśnieniowych. Zdobyte doświadczenie zawdzięcza swoim klientom, którzy wyznaczają kierunek rozwoju tej technologii. Kärcher K5 Football Edition posiada silnik chłodzony wodą, który generuje ciśnienie 145 barów, które możemy regulować poprzez 3 stopniową regulację. Maksymalna wydajność powierzchniowa tego modelu to 40 m.kw. na godzinę co przy zasięgu węża sięgającego do 8 metrów, zapewni wygodną obsługę, bez konieczności ciągłego zmieniania jego lokalizacji. Wydajność tłoczenia wynosi 500 litrów na godzinę.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K5 Football Edition 1.180-680.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 145 barów

Wydajność tłoczenia 500 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 13,3 kg

Długość węża 8 mUdogodnienia:


Silnik chłodzony wodą

Szybkozłączka Quick Connect

Wbudowany filtr wody

Zestaw końcówek

Wbudowany system podawania środka czyszczącegoMyjka ciśnieniowa KÄRCHER K2 Compact 1.673-500.0


Myjki ciśnieniowe kojarzą się większości osób z dużymi i nieporęcznymi urządzeniami, które do tego zabierają mnóstwo miejsca. Kärcher K2 Compact została stworzona w taki sposób, aby swoimi rozmiarami nie sprawiała kłopotu, zarówno podczas przenoszenia, używania, a potem przechowywania. Myjka zapewnia ciśnienie wody na poziomie 110 barów, przy wydajności tłoczenia 360 litrów na godzinę. Wąż o długości 4 m możemy w prosty sposób zwinąć, dzięki specjalnemu uchwytowi na myjce.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K2 Compact 1.673-500.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 110 barów

Wydajność tłoczenia 360 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 3,7 kg

Długość węża 4 mUdogodnienia:


Szybkozłączka Quick Connect

Uchwyt na akcesoria

Zestaw końcówek

Wygodny uchwyt do przenoszenia urządzenia

Złączka w zestawieMyjka ciśnieniowa KÄRCHER K2 Car 1.673-228.0


Model K2 Car od firmy Kärcher to przede wszystkim wygodna w obsłudze myjka ciśnieniowa. Ranking, który stworzyliśmy nie mógłby być pełny bez tego modelu. Jego główną zaletą jest mobilność, której nie oferują inne podobne zestawy. Mocne i wytrzymałe kółka, na których K2 Car może się poruszać, sprawiają, że bez problemu dostaniemy się w najdalsze zakamarki domu i ogrodu. Myjka zapewnia ciśnienie 110 barów, przy wydajności tłoczenia 360 litrów na godzinę. Uchwyty na akcesoria pozwalają na trzymanie wszystkich elementów w jednym miejscu. Zestaw dysz dołączony do myjki pozwala na mycie wielu różnych powierzchni.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K2 Car 1.673-228.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 110 barów

Wydajność tłoczenia 360 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 4,8 kg

Długość węża 4 mUdogodnienia:


Szybkozłączka Quick Connect

Uchwyty na akcesoria

Zestaw końcówek

Wbudowany filtr wody

Zamontowane kółkaMyjka ciśnieniowa KÄRCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0


Kärcher stworzył model K7 Smart Control Home z myślą o wykonywaniu zadań specjalnych. Myjka poradzi sobie z największymi zabrudzeniami. Urządzenia zapewnia 180 barów ciśnienia, przy wydajności tłoczenia 600 litrów na godzinę. Wąż o długości 10 metrów pozwoli nam na dotarcie w miejsca, w które nie dotrzemy z całą myjką ciśnieniową. Wygodne i wytrzymałe kółka pozwolą nam na przemieszczanie urządzenia bez wysiłku. Dzięki systemowi szybkozłączki Quick Connect, wymienimy dysze czyszczące (które dołączone są do zestawu), w zaledwie kilka sekund.

 

Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K7 Smart Control Home 1.317-203.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 180 barów

Wydajność tłoczenia 600 l/h

Temperatura maksymalna wody 60 st. C

Waga 25,8 kg

Długość węża 10 mUdogodnienia:


Szybkozłączka Quick Connect

Uchwyty na akcesoria

Zestaw końcówek

Funkcja boost (przyśpiesza czasowo pracę urządzenia)

Dodatkowy zbiornik na płyn czyszczącyMyjka ciśnieniowa KÄRCHER K3 Full Control 1.676-020.0


Nasz ranking myjek ciśnieniowych ponownie wraca do urządzeń bardziej kompaktowych i mobilnych. Model K3 Full Control nadaje się doskonale do prostych prac czyszczących wokół domu i w ogrodzie. Myjka zapewnia 120 barów ciśnienia przy wydajności tłoczenia 380 l/h, którymi sterować możemy przy pomocy trzy poziomowej regulacji. Pomimo niepozornych kształtów, model ten potrafi wyczyścić 25 m.kw. na godzinę. Uchwyt teleskopowy w połączeniu z długim na 6 metrów wężem, zapewni dostęp do wszystkich zakamarków. Szybkozłączka Quick Connect pozwoli na wymianę dyszy czyszczącej w kilka sekund.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K3 Full Control 1.676-020.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 120 barów

Wydajność tłoczenia wody 380 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 4,3 kg

Długość węża 6 metrówUdogodnienia:


Szybkozłączka Quick Connect

Uchwyty na akcesoria

Zestaw końcówek

Uchwyt teleskopowy

Wbudowany filtr wodyMyjka ciśnieniowa KÄRCHER K5 Home 1.180-637.0


Zestaw K5 Home to idealne rozwiązanie w przypadku kiedy mamy dużą powierzchnię do wyczyszczenia. Model wyposażono w przystawkę T-Racer T 350, która została zaprojektowana z myślą o czyszczeniu powierzchni płaskich. Jest to rozwiązanie wydajniejsze niż tradycyjne dysze. Myjka zapewni 145 barów ciśnienia przy wydajności tłoczenia wody 500 litów na godzinę. Długi na 8 metrów wąż posiada system szybkozłączki Quick Connect, co pozwoli nam na zmianę dysz w krótką chwilę. Dużym atutem jest wbudowany filtr wstępny, który chroni urządzenie przed zanieczyszczeniami z podawanej wody.

 

Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER K5 Home 1.180-637.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 145 barów

Wydajność tłoczenia wody 500 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 12,8 kg

Długość węża 8 metrówUdogodnienia:


Szybkozłaczka Quick Connect

Przystawka T-Racer T 350

Uchwyty na akcesoria

Silnik chłodzony wodą

Wbudowany filtrMyjka ciśnieniowa KÄRCHER KHB 5 Battery Set 1.328-100.0


KHB 5 Battery Set to wyjątkowa myjka ciśnieniowa. Ranking nie może się obyć bez tego ciekawego rozwiązania, które znajdzie zastosowanie w wielu sytuacjach. Model jest myjką akumulatorową, co oznacza, że nie wymaga żadnego podłączenia do sieci przez kabel zasilający. System zasysania wody, pozwoli nam na podłączenie do myjki alternatywnych źródeł wody, bez potrzeby doprowadzania jej z wodociągów. Jest to świetne rozwiązanie w przypadku gdy musimy wyczyścić powierzchnię, która znajduje się z dala od budynków, lub w miejscu, gdzie tradycyjna myjka ciśnieniowa nie dotrze. KHB 5 Battery Set zapewnia 24 bary ciśnienia, przy wydajności tłoczenia 200 l na godzinę. Nadaje się do prostych zadań, które polegać będą na usuwaniu zabrudzeń powstałych dopiero niedawno.Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER KHB 5 Battery Set 1.328-100.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 24 bary

Wydajność tłoczenia wody 200 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 2,9 kg

Zasilanie baterią 18VUdogodnienia:


Zestaw końcówek

System zasysania wody

Złączka w zestawie

Wbudowany filtr wody

Ładowarka w zestawieMyjka ciśnieniowa LAVOR Fast 120 8.109.0007C


Model Lavor Fast 120 od firmy Kärcher to doskonałe rozwiązanie dla osób, które szukają urządzenia prostego w obsłudze. Myjka poradzi sobie doskonale z większością zabrudzeń wokół domu i w ogrodzie dzięki ciśnieniu rzędu 120 barów, przy wydajności tłoczenia wody 330 litrów na godzinę. Trzy metrowy wąż pozwoli na wygodna pracę, niezależnie od tego, skąd chcemy usunąć zabrudzenia. Dołączone do zestawu dysze, poradzą sobie z każdym rodzajem brudu, a dzięki systemowi szybkozłączki Quick Connect, wymienimy je w zaledwie kilka sekund. Dużym ułatwieniem w pracy jest niewielka waga tego modelu oraz uchwyt na pistolet.


Myjka ciśnieniowa ranking


LAVOR Fast 120 8.109.0007C Dane techniczne:


Ciśnienie 120 barów

Wydajność tłoczenia wody 330 l/h

Waga 5,6 kg

Długość węża 3 m

 Zbiornik na detergentUdogodnienia:


System szybkozłączy Quick Connect

Zestaw końcówek

Uchwyt na pistolet

System auto-stop

Ergonomiczny uchwyt do przenoszenia urządzeniaMyjka ciśnieniowa KÄRCHER OC 3 + Zestaw Pet 1.680-018.0


Każdy miłośnik psów i kotów, doskonale wie, jak trudnym i wymagającym zajęciem jest mycie naszych pupili. Firma Kärcher wyszła naprzeciw potrzebom osób szukających rozwiązania ich problemu. Model OC3 jest myjką dla zwierząt, która w delikatny, ale dokładny sposób doprowadzi naszych pupili do porządku po zabawie np. w parku. Myjka zapewnia 5 barów ciśnienia, przy wydajności tłoczenia wody 120 litrów na godzinę. Wbudowany akumulator pozwala na zabranie myjki w dowolne miejsce, w które się udajemy. Zbiornik na wodę o pojemności czterech litrów, pozwala na korzystanie z alternatywnych jej źródeł, co przyda się na biwaku, lub działce. Cicha praca urządzenia nie wystraszy naszego pupila. W zestawie znajdziemy specjalne końcówki, zaprojektowane do czyszczenia zwierząt.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER OC 3 + Zestaw Pet 1.680-018.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 5 barów

Wydajność tłoczenia wody 120 l/h

Waga 2,2 kg

Długość węża 2,8 m

Akumulator litowo-jonowyUdogodnienia:


Zestaw końcówek

Wbudowany filtr wody

Ładowarka w zestawie

Ręcznik dla zwierząt

Pudełko na akcesoriaMyjka ciśnieniowa KÄRCHER KHB 5 Battery 1.328-000.0


Ostatnią myjką ciśnieniową w naszym rankingu jest KHB 5 Battery. Podobnie jak inny model z tej linii, który znalazł się na naszej liście, tak i ten jest myjką akumulatorową. Pozwala ona na dotarcie wszędzie tam, gdzie nie uda się to tradycyjnej myjce. Zestaw zapewnia 24 bary ciśnienia oraz wydajność tłoczenia wody 200 litrów na godzinę. Zasilany jest baterią 18V, która wyświetli nam poziom naładowania, pozostały czas pracy oraz ile czasu zajmie jej ładowanie. KHB 5 Battery ma możliwość pobierania wody z alternatywnych źródeł. Dołączone do zestawu wymienne dysze poradzą sobie doskonale z każdym zabrudzeniem.


Myjka ciśnieniowa ranking


KÄRCHER KHB 5 Battery 1.328-000.0 Dane techniczne:


Ciśnienie 24 bary

Wydajność tłoczenia wody 200 l/h

Temperatura maksymalna wody 40 st. C

Waga 2,7 kg

Zasilanie baterią 18VUdogodnienia:


Zestaw końcówek

Złączka w zestawie

System pobierania wody z alternatywnych źródeł

Wbudowany filtr wody

Wyświetla poziom naładowania baterii


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert