Poradniki Eksperta

Urządzenie do mikrodermabrazji – ranking [TOP10]

Mikrodermabrazja to jeden z najpopularniejszych obecnie zabiegów, wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Ma on wiele zalet, a efekty widoczne są już po serii kilku zabiegów. Aby wykonać ten zabieg, nie musisz już chodzić do salonów kosmetycznych. Alternatywą jest własne urządzenie do mikrodermabrazji. Ranking modeli, który przygotowaliśmy, obejmuje dziesięć ciekawych sprzętów wiodących producentów. Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, kupując urządzenie do mikrodermabrazji. Jakie wybrać i czym powinien odznaczać się dobry produkt? Wybór kilku poziomów intensywności pracy, szeroki zapas akcesoriów, takich jak końcówki, uszczelki czy filtry, a także ciekawe dodatkowe funkcje, jak możliwość użycia światła fotonowego lub tzw. ciepłego kompresu, to przydatne rozwiązania, na które warto zwracać uwagę. Co jeszcze? Te informacje zawarliśmy poniżej.


Urządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma Ice


Marka Beautifly, to jeden z popularniejszych obecnie producentów sprzętów do domowej pielęgnacji twarzy, takich jak urządzenie do mikrodermabrazji. Ranking otwiera model B-Derma Ice z dotykowym panelem oraz podświetleniem LED. Sprzęt wyposażono w siedem wymiennych głowic oraz sześć filtrów, które wystarczą na długi czas użytkowania. Urządzenie ma pięć poziomów mocy, które pozwalają dopasować intensywność pracy do naszych oczekiwań oraz dwa tryby pracy: tryb „hot” do rozluźniania, zmiękczania skóry i otwierania porów oraz łagodzący tryb „ice”. Model zasilany jest akumulatorowo i wyposażony we wskaźnik naładowania. W zestawie z urządzeniem B-Derma Ice, znajdują się okulary ochronne.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


BEAUTIFLY B-Derma Ice Dane techniczne


Moc ssąca: 61 kPa

Pięć poziomów mocy

Dwa tryby pracy

Zasilanie akumulatorowe

Kolor białyUdogodnienia


Intuicyjna obsługa

Trzy światła fotonowe: niebieskie, czerwone i zielone

Końcówka do liftingu i masażu twarzy

Okulary ochronne w zestawie

Wskaźnik poziomu bateriiUrządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma PRO


B-Derma PRO, to kolejne z urządzeń do domowej mikrodermabrazji marki Beautifly. Model ma moc ssącą na poziomie 61 kPa, którą można regulować w zakresie czterech poziomów. Zaletą modelu, jest ładowanie indukcyjne. Wystarczy sprzęt odstawić na specjalną podstawkę, by zacząć się ładowanie. Sprzęt wyposażony jest w czytelny wyświetlacz, dzięki któremu łatwo wybierzemy preferowane funkcje. W zestawie z urządzeniem, znajduje się siedem wymiennych głowic do głębokiego oczyszczania oraz masażu skóry, a także sześć zapasowych filtrów. Zaletą modelu, są: funkcja niebieskiego światła fotonowego oraz timer.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


BEAUTIFLY B-Derma PRO Dane techniczne


Moc ssąca: 61 kPa

Cztery poziomy mocy

Czas pracy do 90 minut

Zasilanie akumulatorowe z ładowaniem indukcyjnym

Kolor białyUdogodnienia


Siedem wymiennych głowic

Niebieskie światło fotonowe

Timer

Ładowanie indukcyjne

Wskaźnik poziomu bateriiUrządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma Plus


W ofercie marki Beautifly, dostępny jest także model B-Derma Plus, który od poprzednich urządzeń różni się przede wszystkim wyglądem oraz niektórymi rozwiązaniami. Model wyposażony jest w sześć wymiennych głowic oraz sześć filtrów. Urządzenie służy do oczyszczania skóry, a także masażu próżniowego i ujędrniania. Moc ssąca wynosi w nim 61 kPa i może być regulowana w pięciu poziomach. Sprzęt jest lekki, ergonomiczny, a sterowanie intuicyjne. Wystarczy założyć odpowiednią końcówkę i wybrać zabieg.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


BEAUTIFLY B-Derma Plus Dane techniczne


Moc ssąca: 61 kPa

Pięć poziomów mocy

Sześć wymiennych głowic

Zasilanie akumulatorowe

Kolor biało-czarnyUdogodnienia


Intuicyjna obsługa

Lekkość i ergonomia

Wskaźnik wybranego poziomu mocy

Masaż próżniowy i lifting twarzy

Wskaźnik poziomu bateriiUrządzenie do mikrodermabrazji GARETT BEAUTY Pure Skin Pro


Urządzenie do mikrodermabrazji marki Garett Beauty Pure Skin Pro, to sprzęt do kompleksowej pielęgnacji twarzy. Możesz nim złuszczać stary naskórek, wykonać głębokie oczyszczanie oraz masaż próżniowy. Przydatnymi rozwiązaniami są funkcje ciepłego i zimnego kompresu. Pierwsza rozluźnia skórę i otwiera pory, a druga działa kojąco po zabiegu. Dodatkowym atutem tego urządzenia, są aż trzy kolory światła fotonowego, które radzi sobie z różnymi problemami skórnymi. Dużym atutem, jest zestaw aż ośmiu końcówek oraz komplet wymiennych filtrów i uszczelek.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


GARETT BEAUTY Pure Skin Pro Dane techniczne


Moc ssąca: 58-68 kPa

Pięć poziomów mocy

Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy do 120 min

Kolor czarno-białyUdogodnienia


Funkcja ciepłego i zimnego kompresu

Trzy światła fotonowe: niebieskie, czerwone i zielone

Osiem wymiennych nasadek

Zestaw wymiennych filtrów i uszczelek

Ładowanie przez USBUrządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma + B-Pure


B-Derma marki Beautifly, to kolejne w zestawieniu urządzenie do mikrodermabrazji. Ranking urozmaica, jako sprzęt dostępny w zestawie z innym przydatnym produktem. B-Pure to praktyczna szczoteczka soniczna do twarzy, która zapewni skórze świeżość każdego dnia, a przed zabiegiem mikrodermabrazji, pozwoli dodatkowo dobrze ją oczyścić i przygotować. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze – wystarczy założyć odpowiednią końcówkę i włączyć je jednym przyciskiem. Zaletą jest nowoczesny wygląd oraz delikatny kolor pudrowego różu.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


BEAUTIFLY B-Derma + B-Pure Dane techniczne


Moc ssąca: 48 i 60 kPa

Cztery poziomy mocy

Mikrocząsteczki diamentowe

Zasilanie akumulatorowe

Kolor różowyUdogodnienia


Elegancki pokrowiec na urządzenie

Sześć wymiennych głowic

Końcówka do liftingu i masażu twarzy

Masaż próżniowo-ujędrniający

Wskaźnik poziomu bateriiUrządzenie do mikrodermabrazji BEAUTIFLY B-Derma Basic Biały


Wśród urządzeń do mikrodermabrazji marki Beautifly, jest model B-Derma Basic. Jest to poręczny i lekki sprzęt, zasilany akumulatorowo. Ma on 4 poziomy mocy ssącej. W zestawie z urządzeniem, znajdują się: sześć wymiennych głowic, 19 dodatkowych wymiennych filtrów, kabel USB do ładowania oraz elegancki woreczek na sprzęt. Z pomocą tego urządzenia, dokładnie usuniesz martwy naskórek, wykonasz próżniowy masaż skóry, odświeżysz i dogłębnie oczyścisz cerę.


urządzenia do mikrodermabrazji


BEAUTIFLY B-Derma Basic Dane techniczne


Moc ssąca: 31 kPa

Cztery poziomy mocy

Mikrocząsteczki diamentowe

Zasilanie akumulatorowe

Kolor białyUdogodnienia


Sześć wymiennych głowic

Woreczek do przechowywania

Końcówka do liftingu i masażu twarzy

Odsysanie próżniowe

Wskaźnik poziomu bateriiUrządzenie do mikrodermabrazji MEDEL Dermo Peel


Nadal zastanawiasz się, jakie kupić urządzenie do mikrodermabrazji? Ranking proponuje urządzenie Dermo Peel marki Medel. To lekki i poręczny sprzęt, przy pomocy którego dokładnie oczyścisz obumarły naskórek i nadasz skórze promienny wygląd. Jest to urządzenie przeznaczone dla osób, które szukają produktu o podstawowych funkcjach. Sprzęt wyposażony jest w dwie intensywności pracy oraz w końcówki, które umożliwiają dokładne złuszczanie naskórka oraz masaż próżniowy, pobudzający produkcję kolagenu. Na uwagę zasługuje aż 20 wymiennych filtrów, które dołączone są do urządzenia.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


MEDEL Dermo Peel Dane techniczne


Moc ssąca: 31 kPa

Dwa poziomy mocy

Trzy lata gwarancji

Zasilanie akumulatorowe

Kolor białyUdogodnienia


Trzy wymienne głowice

Dwadzieścia wymiennych filtrów

Lampka kontrolna

Ergonomiczna obudowa

Oczyszczanie i masaż próżniowyUrządzenie do mikrodermabrazji GARETT BEAUTY Pure Skin


Model Pure Skin marki Garett Beauty ma pięć poziomów mocy, osiem wymiennych nasadek do różnych zastosowań, a także funkcję światła fotonowego w trzech kolorach. Dodatkowo, dzięki ciepłemu kompresowi, przygotujesz skórę do zabiegu mikrodermabrazji, a chłodnym kompresem, ukoisz ją po oczyszczaniu. Wybór właściwego poziomu intensywności, ułatwi czytelny wskaźnik wybranych ustawień mocy. Urządzenie wyposażone jest w komplet wymiennych akcesoriów. Model zasilany jest akumulatorowo, a na jednym ładowaniu pracuje do 120 minut.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


GARETT BEAUTY Pure Skin Dane techniczne


Moc ssąca: 68 kPa

Pięć poziomów mocy

Zasilanie akumulatorowe

Czas pracy do 120 min

Kolor białyUdogodnienia


Osiem wymiennych nasadek

Trzy światła fotonowe: niebieskie, czerwone i zielone

Ciepły i zimny kompres

Kontrolki pracy

Wskaźnik poziomu mocyUrządzenie do mikrodermabrazji BEURER FC76


W naszym zestawieniu, znalazło się także urządzenie o symbolach FC76 marki Beurer. Jest to sprzęt do mikrodermabrazji z końcówkami z diamentowymi drobinkami. Model ten ma dwie prędkości pracy i można nim wykonać złuszczanie martwego naskórka, masaż próżniowy oraz zabieg liftingujący. Zaletą urządzenia jest zestaw 20 dodatkowych akcesoriów, znajdujących się w zestawie z modelem. Jest to propozycja dla osób, które preferują sprzęt zasilany sieciowo. FC76 to produkt lekki, łatwy w obsłudze i ergonomiczny. Dzięki podświetleniu roboczemu, dokładnie widać pielęgnowany obszar.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


BEURER FC76 Dane techniczne


Moc ssąca: 31 kpa

Dwa poziomy mocy

Trzy nasadki szafirowe

Zasilanie sieciowe

Kolor biało-fioletowyUdogodnienia


Kontrolka pracy

Dwadzieścia filtrów wymiennych w zestawie z urządzeniem

Końcówka do liftingu i masażu próżniowego twarzy

Podświetlenie

Prosta obsługaUrządzenie do pielęgnacji twarzy ELDOM ZU10 Dux


Jakie urządzenie do mikrodermabrazji? Ranking zamyka model marki Eldom o symbolach ZU10 Dux. Jest to sprzęt odznaczający się eleganckim wyglądem, zaokrąglonymi kształtami oraz estetyczną obudową w kolorze bieli. Model jest lekki i ergonomiczny oraz prosty w obsłudze – wystarczy nałożyć odpowiednią końcówkę i włączyć sprzęt. Zaletą tego modelu jest zasilanie, które, w odróżnieniu od większości modeli, jest bateryjne. W zestawie z urządzeniem, są cztery nasadki do różnych zastosowań: oczyszczania, złuszczania oraz masażu. To wybór dla osób, które cenią sprzęty o dobrym stosunku jakości do ceny, która jest również dużą zaletą tego modelu. Po skończonej pracy, końcówkę można łatwo oczyścić pod bieżącą wodą. Dzięki zasilaniu bateryjnemu, nie musimy się martwić o dostęp do prądu, w celu włączenia lub naładowania akumulatora urządzenia.


urządzenia do mikrodermabrazji ranking


ELDOM ZU10 Dux Dane techniczne


Stały poziom intensywności pracy

Zasilanie bateryjne

Zasilany dwiema bateriami AA

Waga: 0,2 kg

Kolor białyUdogodnienia


Intuicyjna obsługa

Ergonomia

Cztery wymienne końcówki do różnych zastosowań

Łatwy w czyszczeniu

Elegancki wygląd


Powrót

Zapisz się na niskie ceny!

Zostaw nam swój e-mail, aby otrzymywać informacje o nowościach oraz gazetkę promocyjną

Sprzedaż dla firm i instytucji

Ubezpieczenia "Gwarancja PLUS"

Zakupy na raty przez internet

Karty podarunkowe Media Expert