Poradniki Eksperta

Hulajnoga wyczynowa do 300 zł – ranking [TOP10]

 2024-02-23 

Hulajnoga wyczynowa, to rodzaj hulajnogi przeznaczony do wykonywania różnorodnych trików i ewolucji. Charakteryzuje się wytrzymałą konstrukcją wykonaną z lekkich materiałów, specjalnymi łożyskami i kółkami oraz ulepszonymi elementami takimi jak widełki, kierownica i hamulec. To pojazd popularny przede wszystkim wśród młodzieży, umożliwiający wykonywanie różnorodnych trików, skoków i kombinacji. Jest to idealny pojazd dla osób zainteresowanych ekstremalnymi sportami i akrobatyką na kółkach. Czy hulajnoga wyczynowa do 300 zł to dobry wybór? Ranking przedstawia modele dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Każdy na pewno znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Wykonana z anodyzowanego aluminium

Łożyska klasy ABEC-9

Dobre wykonanie

Zacisk skręcany na 3 śruby

Indiana X3 to lekka hulajnoga wyczynowa do 300 zł dla osób, które trenują bądź chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą freestyle. Materiały, których użyto do jej wykonania sprawiają, że jest lekka i bez problemu możemy z nią podróżować i przewieźć w bagażniku auta lub komunikacja miejską.

Poliuretanowe koła w rozmiarze 100x24 mm poradzą sobie z każdą nawierzchnią, zarówno podczas wykonywania tricków, jak i podczas zwyczajnej jazdy po mieście. Zastosowano w nich łożyska klasy ABEC-9, które są stosowane w sprzęcie dla profesjonalistów.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Platforma wykonana z aluminium

Kierownica w kształcie litery "Y"

Zacisk skręcany na 4 śruby

Brak systemu kompresji

Kolejny model hulajnogi Indiana X2 posiada platformę wykonaną z aluminium, dzięki czemu jest lekka i jednocześnie wytrzymała. Waży zaledwie 3,77 kg. Natomiast jej maksymalne dopuszczalne obciążenie to 100 kg. Świadczy to o wysokiej jakości jej wykonania. Kierownica w kształcie litery "Y" jest wykonana ze stali i jest wytrzymalsza od kierownic aluminiowych. Widelec również wykonany ze stali jest połączony z kierownicą za pomocą zacisku skręcanego aż na 4 śruby. Takie mocowanie daje pewność, że hulajnoga wytrzyma przeróżne akrobacje.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Mocne koła z aluminiowym rdzeniem 

Hamulec ze stali manganowej

Systemu kompresji HIC

Niewielka dopuszczalna waga użytkownika

Następna hulajnoga wyczynowa do 300 zł, model Indiana X1 jest jeszcze bardziej wytrzymała. Zastosowano tu wiele profesjonalnych elementów: od wytrzymałej stalowej kierownicy w kształcie litery Y mocowanej za pomocą zacisku skręcanego na 4 śruby, po lekki, aluminiowy, ale wytrzymały deck. Luzy kierownicy powstałe w czasie wykonywania zaawansowanych ewolucji, dzięki zastosowaniu systemu kompresji HIC są już przeszłością.

Kierownica obraca się również dużo płynniej, dzięki czemu łatwiej jest wykonać różne triki. Zastosowany w tej hulajnodze hamulec ze stali manganowej czuwa nad szybkim i niezawodnym zatrzymaniem pojazdu.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Platforma aluminiowa z nawierzchnią antypoślizgową

Łożyska klasy ABEC-9 Chrome

Chwyty wykonane z PP

Dość wąska platforma

Hulajnoga wyczynowa SPOKEY Revert Basic to propozycja idealna dla osób poszukujących silniejszych wrażeń. Bez problemów pojedziemy na niej bardziej ekstremalnie i wykonamy różne triki, w tym wykręcimy kierownicą barspiny. Hulajnoga posiada aluminiową platformę z nawierzchnią antypoślizgową, która świetnie wytrzymuje duże obciążenia.

Kierownica posiada możliwość regulacji do 84 cm, co pozwala dopasować ją do wzrostu użytkownika. Wykonana została ze stali i posiada antypoślizgowe chwyty wykonane z PP z 3-pinowym łącznikiem, dzięki czemu dłonie nie ślizgają się na kierownicy. Koła o twardości 82A oraz zastosowane w nich łożyska ABEC 9 Chrome sprzyjają szybkiej i płynnej jeździe.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Szerokie chwyty kierownicy

Stała wysokość kierownicy

Lekka konstrukcja

Brak regulacji wysokości kierownicy

Hulajnoga SPOKEY Strike zachwyca nowoczesnym designem i przyciągającą wzrok czarno-pomarańczową kolorystyką. Hulajnoga wyposażona została w solidną i lekką konstrukcję, która pozwala na bezpieczne wykonywanie najróżniejszych skoków, obrotów i trików. Ułatwia to wytrzymała, stalowa skrętna kierownica z pomarańczowymi uchwytami, zapobiegającymi ślizganiu się po niej dłoni.

Zapewnia to mocne i pewne trzymanie kierownicy podczas ekstremalnej jazdy. Antypoślizgowy deck pozwala na stabilne ułożenie stóp, a nożny hamulec jeszcze bardziej wpływa na bezpieczeństwo.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756