Poradniki Eksperta

Powerbanki solarne – ranking [TOP10] 

 2023-10-12 

W aktywności outdoorowej, bardzo przydatne są powerbanki solarne. Ranking przygotowany przez naszych ekspertów wyjaśni, które modele są warte uwagi. Okazuje się, że oferta takich akcesoriów jest naprawdę bogata i jest z czego wybierać. Zapraszamy do lektury!

1

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Opcja ładowania indukcyjnego

Trwała konstrukcja urządzenia

Dwa porty wyjściowe

Sprzęt nie jest wodoodporny

Ten powerbank Manta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które często podróżują lub sporo czasu przebywają na świeżym powietrzu. Pojemność 20 000 miliamperogodzin pozwala na wielokrotne naładowanie smartfona, latarki lub innego urządzenia. Panel słoneczny umożliwia ładowanie w sposób ekologiczny, przy użyciu energii słonecznej. Ponadto, posiada on funkcję ładowania indukcyjnego, co oznacza, że możesz naładować swoje urządzenia bezprzewodowo, o ile dysponują taką możliwością. Posiada również dwa porty USB, co pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie. Ten powerbank jest idealny dla podróżników i miłośników outdooru.

2

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Duża pojemność – 30 000 miliamperogodzin

Cztery rodzaje przewodów w zestawie

Wyświetlacz i diody LED

Brak opcji ładowania indukcyjnego

Extralink EPB-093 to potężny powerbank o pojemności 30 000 miliamperogodzin, który zapewni Ci długotrwałe zasilanie poza miastem. Jest wyposażony w panel słoneczny, który umożliwia ładowanie urządzenia energią słoneczną. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które często przebywają na świeżym powietrzu. Ponadto, dysponuje funkcją szybkiego ładowania oraz portem USB-C, co pozwala na szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń. Solidna konstrukcja i kolor czarny, nadają mu eleganckiego wyglądu. To przykład tego, jak funkcjonalne mogą być powerbanki solarne. Ranking dopiero się zaczął, a Ty już masz naprawdę mocnego kandydata do wyboru.

3

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

10.0 / 10

Systemy zabezpieczające przed uszkodzeniem

Możliwość ładowania laptopów

Wodoodporna konstrukcja

Brak wyświetlacza

Powerbank Powerneed o pojemności 20 000 miliamperogodzin to idealne połączenie wydajności i ekologii. Posiada panel słoneczny o mocy 1,5 wata, który pozwala na ładowanie urządzenia przy użyciu energii słonecznej. Dodatkowo, oferuje wyjście USB 3.0 oraz USB-C, umożliwiając szybkie ładowanie Twojego sprzętu elektronicznego. Panel LED informuje o stanie naładowania powerbanka. Model ten jest rekomendowany dla ekologicznie nastawionych użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do energii w trakcie podróży.

4

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Uchwyt montażowy, np. do plecaka

Bardzo wytrzymała konstrukcja

Aż trzy porty ładowanie

Pojemność 10 000 miliamperogodzin

Xtorm FS405 to przenośny powerbank o pojemności 10 000 miliamperogodzin, który jest wyposażony w panel słoneczny i oferuje moc ładowania aż 20 watów. To kompaktowe urządzenie zapewnia szybkie i efektywne ładowanie smartfonów i innych urządzeń. Model ten jest doskonałym wyborem dla osób, które potrzebują energii podczas wędrówek lub kempingu. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje trwałość w trudnych warunkach. Panel LED natomiast informuje o stanie naładowania baterii.

5

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.5 / 10

Odporność na działanie wody

Niewielkie wymiary

Kabel w zestawie

Moc wyjściowa 10 watów

Navitel PWR-10 Sun to przenośny powerbank o pojemności 10 000 miliamperogodzin z wbudowanym panelem słonecznym. Ze względu na kompaktowe wymiary, jest doskonałym towarzyszem podróży. Panel słoneczny pozwala na ładowanie urządzenia w ekologiczny sposób. Posiada także port USB i port USB-C, co pozwala na ładowanie różnych urządzeń. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować z minimalnym obciążeniem. Zobacz tylko, jak tanie mogą być powerbanki solarne. Ranking uwzględnia sprzęt w różnej cenie, aby ułatwić zakup wszystkim zainteresowanym Klientom.

6

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Dwie przyssawki z haczykami w zestawie

Karabińczyk z mini kompasem

Militarny design

Tylko jeden port ładowania

Powerneed ES-6 to ładowarka solarna o mocy wyjściowej 9 watów i wyjątkowym wzornictwem kamuflażu. Rolowana konstrukcja pozwala spakować ładowarkę w nawet niewielką kieszeń plecaka i minimalizuje wagę. To doskonały wybór dla miłośników militarnego stylu.

7

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

9.0 / 10

Karabińczyk do montażu na plecaku

Dwie wersje kolorystyczne

Gumowa obudowa

Niewielka pojemność

Forever STB-200 to kompaktowy powerbank o pojemności 5 000 miliamperogodzin. Posiada panel słoneczny i port USB, co pozwala na ładowanie smartfonów i innych urządzeń w dowolnym miejscu. To świetny powerbank dla osób ceniących sobie styl i funkcjonalność.

8

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Moc wyjściowa 10,5 wata

Niewielkie wymiary

Niska waga

Pojemność 5 000 miliamperogodzin

Setty Power Bank to przenośny powerbank o pojemności 5 000 mAh, który jest dostępny w kolorze zielonym. Ten model posiada panel słoneczny, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników ekologii. Oferuje również wyjście USB, umożliwiające ładowanie smartfonów i innych urządzeń. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy do przenoszenia. To świetny wybór dla osób, które cenią sobie prostotę i zrównoważony styl życia.

9

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Funkcja oświetlenia biwakowego

Opcja czerwonej latarki

Funkcjonalny stojak

Nie służy do ładowania laptopów

4smarts Titanpack Flex to solarny powerbank o pojemności 10 000 miliamperogodzin, który wyróżnia się swoją wszechstronnością. Posiada panel słoneczny i stojak, który umożliwia ustawienie go w dogodnym miejscu do ładowania. Dodatkowo wyposażony jest w latarkę LED, co czyni go przydatnym w sytuacjach awaryjnych. Gdy myślimy o tym, jakie kupić powerbanki solarne, ranking podpowiada ten właśnie model.

10

MIEJSCE

OCENA EKSPERTA

8.5 / 10

Dwa porty wyjściowe do ładowania

Funkcjonalna i trwała konstrukcja

Nowoczesny design

Brak zintegrowanego kabla

Model ten dysponuje aż czterema portami wyjściowymi, co pozwala ładować wiele urządzeń jednocześnie. Funkcje Quick Charge i Power Delivery, pozwalają błyskawicznie uzupełnić energię elektryczną. To naprawdę dobry wybór, jeśli szukasz nowoczesnego powerbanka solarnego.

Powrót

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756