Bateria do roweru elektrycznego GREEN CELL EBIKEGCFSF24V10A 24V
Kod: 2121905
Pojemność baterii [Ah]: 10.4
Pojemność baterii [Wh]: 250
Li-Ion
Producent ogniw: Green Cell
Waga [kg]: 2.2
Sprawdź
Zamów telefonicznie 756 756 756
Opis produktu
Bateria Green Cell — zielona energia do Twojego roweru elektrycznego
Wyprodukowana i testowana w Polsce
Zawsze do celu!
Bateria przygotowana na ekstremalne warunki wypraw
Co kryje się w sercu baterii Green Cell?
Kompatybilna z większością modeli
Kompatybilność z większością modeli rowerów elektrycznych na rynku. Brzmi jak marzenie?
W zestawie: bateria, ładowarka, 2 x kluczyk, szyna montażowa z kompletem śrub, instrukcja.
Dane techniczne
Parametry
Pojemność baterii [Wh]: 250
Waga [kg]: 2.2
Gwarancja: 24 miesiące
Techniczne
Kompatybilność: Mifa, Prophete
Przeznaczona do silników o mocy [W]: 350
Napięcie [V]: 24
Pojemność baterii [Ah]: 10.4
Rodzaj ogniw: Li-Ion
Wejście: XLR 3 Pin
Wyjście: 4 Pin
Producent ogniw: Green Cell
Wymiary [cm]: 29.7 x 9 x 9.5
Producent/podmiot odpowiedzialny
Nazwa: CSG S.A.
Ulica i numer budynku: rtm. Witolda Pileckiego 8
Kod pocztowy: 32-050
Miasto: Skawina
Adres elektroniczny: support@greencell.global
Dokumenty do pobrania
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent
  • Nazwa producenta/importera: GREENCELL
  • Dodaj przydatne akcesoria
    Opinie
    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
    Raty i leasing