Poznaj wszechstronny uchwyt na telefon do roweru SP CONNECT Bike Bundle II Universal. Atutem uchwytu jest z pewnością łatwość montażu oraz ochrona przed deszczem. Jest kompatybilny z większością kierownic i główek (średnica 22-32 mm).
Zamontuj uchwyt w jednej z dwóch opcji montażu - z ramieniem o regulowanym kącie lub bez - na kierownicy lub mostku i przymocuj telefon - umieszczając go na wsporniku i obracając zgodnie z ruchem wskazówek zegara o 90°. Możesz zamontować telefon pionowo lub poziomo.
Nie martw się o swój telefon - dzięki uchwytowi podczas jazdy jest bezpiecznie umieszczony w Twoim polu widzenia, umożliwiając nawigację lub dostęp do aplikacji. Używaj osłony na telefon, aby chronić telefon przed deszczem, brudem i uzyskać dodatkową odporność na uderzenia.
W zestawie SP CONNECT Bike Bundle II Universal - rozmiar L otrzymasz: uchwyt do roweru w kolorze czarnym.
Montaż: | Do kierownicy |
---|---|
Kolor: | Czarny |
Zawartość zestawu: | Uchwyt do roweru |
Rozmiar ekranu [cale]: | Uniwersalny |
Średnica kierownicy [mm]: | 22 - 32 |
Materiał: | Tworzywo sztuczne |
Wodoodporny: | Tak |
Nazwa: | _VELO_ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Pszczyńska 305 |
Kod pocztowy: | 44-100 |
Miasto: | Gliwice |
Adres elektroniczny: | office@velo.com.pl |
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.