Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy

(26)
Kod: 502033
Porównaj
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 60
Moc silnika [W]: 500
Rozmiar kół [cale]: 10
Amortyzacja: Tak
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalne obciążenie [kg]: 120
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Tempomat: Tak
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 15
Nowoczesny i wydajny silnik 500W
60 km na jednym ładowaniu
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy
2 999 99
Odbierz

Opis produktu

Deklaracja zgodności z przepisami obowiązującymi hulajnogi elektryczne


Najważniejsze informacje dotyczące użytkowania, ładowania i konserwacji hulajnóg elektrycznych


Niezła jazda na prąd

Szybka i przyjazna dla środowiska

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus to przyjazna dla środowiska alternatywa do poruszania się po mieście. Z tą hulajnogą zawsze dotrzesz na czas do pracy, szkoły czy na spotkanie. Godziny szczytu to nie problem, ponieważ dzięki wysokiej jakości podzespołom jazda hulajnogą jest szybka, płynna i bezpieczna. Wspaniała zabawa oraz niecodzienne przeżycia – to wszystko zapewni Ci MOTUS Scooty 10 Plus!

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy przyjazna dla srodowiska po miescie wysokiej jakosci podzespoly szybka plynna bezpieczna

Połącz się!

MOTUS Scooty 10 Plus dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth możesz połączyć z bezpłatną aplikacją mobilną Motus. Dzięki niej otrzymujesz możliwość monitorowania historii swoich przejazdów, a także informacje o średniej prędkości, z jaką się poruszasz czy jakie jest zużycie baterii. Aplikacja dostępna jest na systemy Android i iOS.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy modul Bluetooth aplikacja mobilna Motus mozliwosc monitorowania na Android iOS

Poczuj wiatr we włosach

Hulajnoga została wyposażona w wydajny silnik o mocy 500 W, który umożliwia poruszanie się z maksymalną prędkością do 20 km/h. Silnik został umieszczony w tylnym kole, co przekłada się na lepszą kontrolę nad pojazdem. Dodatkowo hulajnoga umożliwia pokonywanie niewielkich wzniesień o nachyleniu terenu do 20 stopni. Dzięki takiemu rozwiązaniu wszelkie miejskie górki i pagórki jej niestraszne.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy silnik moc 500 W maksymalna predkosc do 20 km/h w tylnym kole lepsza kontrola pokonywanie niewielkich wzniesien o nachyleniu terenu do 20 stopni

Zasilanie

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus zasilana jest przez wydajny akumulator, który jest bezpiecznym i niezawodnym rozwiązaniem. Bateria o pojemności 15 Ah charakteryzuje się zasięgiem do 60 km. Dodatkowym atutem akumulatora jest brak szkodliwych substancji, które mogłyby przeniknąć do środowiska. Czas ładowania baterii to około 5-6 godzin.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy akumulator bateria pojemnosc 15 Ah zaieg do 60 km brak szkodliych substancji czas ladowania okolo 5-6 godzin

Wrzuć odpowiedni bieg

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus oferuje do wyboru 3 tryby jazdy, dzięki którym można łatwo dostosować maksymalną prędkość hulajnogi do własnych preferencji i otoczenia:

- ECO – prędkość do 5 km/h, który umożliwia spokojną jazdę z lekkim wspomaganiem prądem,

- DRIVE - prędkość do 15 km/h, który jest trybem uniwersalnym, najczęściej wykorzystywanym,

- SPORT - prędkość do 20 km/h, który umożliwia wykorzystanie maksymalnej mocy silnika i pozwala na szybką jazdę.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy 3 tryby jazdy ECO DRIVE SPORT

Pakiet bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas podróżowania takim sprzętem, jakim jest hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus. Została ona wyposażona w przedni hamulec bębnowy oraz tylny hamulec tarczowy, które charakteryzują się dużą siłą hamowania, dzięki czemu zatrzymasz się nawet przed niespodziewaną przeszkodą. Warto dodać, że hulajnoga ma kierunkowskazy, dzięki którym poinformujesz innych uczestników ruchu o zmianie kierunku poruszania się.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy przedni hamulec bębnowy tylny hamulec tarczowy kierunkowskazy

Ekologiczne rozwiązanie

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus jest bardzo przyjazna dla środowiska, ponieważ zasilana jest akumulatorem, co oznacza, że nie pozostawia śladu węglowego. Hulajnoga ma system KERS, który odpowiada za odzyskiwanie energii kinetycznej pojazdu podczas długotrwałego hamowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu bateria będzie starczała na dłużej, a co za tym idzie, jej zasięg będzie większy.

UWAGA! Żywotność baterii oraz zasięg zależne są od stylu i sposobu jazdy oraz wagi użytkownika.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy przyjazna dla srodowiska nie pozostawia sladu weglowego system KERS odzyskiwanie energii kinetycznej

Intuicyjny wyświetlacz

Hulajnoga elektryczna została wyposażona w minimalistyczną kierownicę w kształcie litery T. Konstrukcja kierownicy tworzy wizualne wrażenie minimalizmu i lekkości. Na kierownicy znajduje się intuicyjny wyświetlacz LCD, który zapewnia pełen kontrast i widoczność o każdej porze dnia i nocy! Interfejs użytkownika ma bardzo wyraźnie widoczne informacje, takie jak np. prędkość, ustawiony tryb i stan baterii.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy minimalistyczna kierownica w ksztalcie litery T intuicyjny wyswietlacz LCD predkosc tryb stan baterii

Zaprojektowana, by trwać

Solidna konstrukcja ramy zapewnia maksymalną stabilność i komfort jazdy. Zbudowana zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i produkcji. Konstrukcja całej hulajnogi jest aluminiowa i waży 19,5 kg. Hulajnoga posiada również duży, antypoślizgowy pokład, który zapewnia niezawodną, wysokiej jakości jazdę. Maksymalne obciążenie wynosi aż do 120 kg.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy solidna konstrukcja ramy aluminiowa waga 19,5 kg duzy antypslizgowy poklada maksymalne obciazenie do 120 kg

Dobra widoczność po zmroku

W urządzeniu zastosowano oświetlenie, które zapewni widoczność w każdych warunkach. Hulajnoga MOTUS Scooty 10 Plus ma potrójny system oświetlenia – przedni o mocy 2,5 W, tylny oraz boczny. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz doskonale widoczny na drodze o każdej porze dnia i nocy. Dodatkowo na całej konstrukcji hulajnogi są odblaski, które zapewniają dodatkową widoczność.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy oswietlenie przenie moc 2,5 W tylne boczne odblaski

Płynna jazda

Hulajnoga ma duże, 10-calowe koła, które odpowiadają za większą stabilność podczas jazdy. Pompowane opony dętkowe sprawdzą się podczas jazdy po nierównym terenie, doskonale tłumiąc nierówności, amortyzując wstrząsy i minimalizując ryzyko uszkodzenia. Dodatkowym atutem hulajnogi są błotniki nad przednim i tylnym kołem, co pomoże utrzymać Ci czyste ubranie podczas podróżowania w niepogodę.

Kolejnym atutem hulajnogi jest amortyzacja, dzięki której pokonywanie wszelkich nierówności będzie dużo prostsze i przyjemniejsze. Amortyzacja uchroni użytkownika przed powstającymi wstrząsami podczas poruszania się po nierównym terenie.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy kola duze 10-calowe pompowane opony detkowe blotniki nad przednim i tylnym kolem amortyzacja

Ciśnienie w oponach

Należy pamiętać, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza w oponach hulajnogi elektrycznej. Jest to ważne z kilku powodów, które bezpośrednio wpływają na wydajność, bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Prawidłowo napompowane opony mają lepszą wydajność i zdecydowanie lepszy zasięg, ponieważ zmniejszają opór toczenia, dzięki czemu bateria może dłużej działać, a zasięg się zwiększy.

Odpowiednie ciśnienie w oponach to bezpieczeństwo. Opony z prawidłowym ciśnieniem mają lepszą przyczepność i stabilność, co przekłada się skrócenie czasu hamowania.

Opony to swego rodzaju pochłaniacze drgań, amortyzatory, które absorbują wszelkie nierówności, pochłaniają wstrząsy, dzięki czemu jazda jest bardziej komfortowa.

Nieprawidłowo napompowane opony szybciej się zużyją, ponieważ zbyt niskie ciśnienie prowadzi do uszkodzeń i przetarć, a zbyt wysokie ciśnienie wpływa na zużycie bieżnika. Prawidłowo napompowane opony będą bardziej trwałe, dzięki czemu posłużą dłużej.

Prawidłowe ciśnienie wpływa również na trwałość – takie opony, kiedy spotkają na swojej drodze ostre przedmioty są mniej podatne na przebicia czy uszkodzenia, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Ciśnienie w oponach należy sprawdzać, kiedy opony są zimne, ponieważ jazda może zwiększyć cienienie. W utrzymaniu odpowiedniego ciśnienia w oponach należy sprawdzać je regularnie oraz dostosować się do zaleceń producenta. Zalecane ciśnienie dla hulajnóg elektrycznych to od około 2,0 do 3,5 bara (30-50 PSI). Dokładne wartości mogą się różnić od modelu oraz typu opon.


Dodatkowa podpora

Od teraz już nie sprawi Ci trudności postawienie urządzenia w dowolnym miejscu. Niewątpliwym atutem hulajnogi jest składana stopka, dzięki której bez problemu ustawisz MOTUS Scooty 10 Plus wszędzie, gdzie tylko chcesz. Wytrzymała nóżka zamontowana w centralnym punkcie ciężkości zapobiega przypadkowemu przewróceniu się pojazdu.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy skladana stopka w centralnym punkcie ciezkosici

Dodatkowe udogodnienia

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus została wyposażona w sygnał dźwiękowy i tempomat, co dodatkowo ułatwia i usprawnia jej użytkowanie. Sygnał dźwiękowy umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami drogi, co zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy. Tempomat pozwala ustawić i utrzymywać stałą prędkość pojazdu, co jest szczególnie przydatne podczas jazdy po równym terenie lub w korkach. Z takich rozwiązań płyną dwie istotne korzyści, tj. zwiększenie bezpieczeństwa na drodze i oszczędność energii.

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy synal dzwiekowy tempomat zwiekszenie bezpieczenstwa na drodze oszczednosc energii

Zabierz ją, gdzie tylko chcesz!

Nie sposób nie wspomnieć o jeszcze jednej istotnej zalecie. Hulajnoga MOTUS Scooty 10 Plus posiada składaną konstrukcję, dzięki czemu jest łatwa w transporcie i z pewnością znajdziesz dla niej miejsce w bagażniku. Bezpieczny system składania wykorzystuje siły przeciwne względem siebie, co przekłada się nad zabezpieczeniem hulajnogi przed nieplanowanym złożeniem się jej. Spraw sobie radość i zabieraj hulajnogę w każdą podróż!

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus Plus 2023 Turkusowy skladana konstrukcja

Zawartość opakowania

W zestawie wraz z elektryczną hulajnogą MOTUS Scooty 10 Plus znajduje się ładowarka oraz przedłużka do pompowania opon. Producent zadbał również o czytelną i jasną instrukcję obsługi w języku polskim i kartę gwarancyjną.


ZOBACZ WIĘCEJ

Dane techniczne

Dane podstawowe

Moc silnika [W]: 500
Maksymalna prędkość [km/h]: 20
Maksymalny zasięg na jednym ładowaniu [km]: 60
Rozmiar kół [cale]: 10
Oświetlenie: Przód, Tył
Funkcje: Tempomat, Amortyzacja, Kierunkowskazy, Sygnał dźwiękowy, Wyświetlacz
Amortyzacja: Tak
Napięcie akumulatora [V]: 36
Pojemność akumulatora [Ah]: 15
Tempomat: Tak

Opinie

4.3/5
26 opinii
19 użytkowników poleca ten produkt
Wygląd
4.8 /5
Moc
4.9 /5
Jakość wykonania
3.7 /5
Zasięg
4.5 /5
Wytrzymałość
3.9 /5
Waga
4.3 /5

Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię.

Opinie zamieszczane na mediaexpert.pl mogą brać udział w konkursach z nagrodami, w tym w konkursie “7x1000 zł”Zobacz szczegóły

Sortuj wg:
Potwierdzony zakup (2)
3.5/5
Piotr 1 maja 2024
Motus scooty 10 turkusowa
Hulajnoga wykonana z materiału słabej jakości. Element łączący kolumnę kierownicy z podestem po prostu pękł i podzielił hulajnogę na dwie części. Na szczęście skończyło się to bez większego uszczerbku na zdrowiu. Taki sam przypadek mieli moi znajomi. Nie polecam. Jazda na tym modelu jest niebezpieczna.
Czy ta opinia była pomocna?
4.5/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Jacek 3 kwietnia 2024
Hulajnoga
Jak na razie wszystko ok. Polecam
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
Potwierdzony zakup

Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

Potwierdzony zakup
Rob 1 kwietnia 2024
Super
Rewelacja, zwinna, solidna.
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Marcin 29 lutego 2024
Mega fajna
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 plus jest fajna. Mega fajna wytrzymałość, zasięg, jakość wykonania i moc. Wszystko fajne. Ogólnie polecam ten produkt, jest fajny. Miłego użytkowania. PPPPOOOLLLEEECCCAAAMMM!!!!!!!!!!!!!!
Czy ta opinia była pomocna?
2.3/5
Mirek 16 października 2023
Zdecydowanie odradzam
Hulajnoga Motus – zdecydowanie odradzam Ze względu na wątpliwą jakość produktu oraz jakość serwisu zdecydowanie odradzam. Hulajnogę otrzymał syn na komunię. W sierpniu br. podczas normalnej jazdy ułamała się kierownica (!) Na szczęście syn upadł na pobocze i generalnie obyło się bez kontuzji po za drobnymi siniakami. Reklamację zgłosiłem do sklepu gdzie sprzęt został kupiony. Na gwarancyjnym protokole odbioru widnienie informacja, że gwarancja nie jest uznana – jest to efekt mechanicznego uszkodzenia. Nie wiem na jakiej podstawie to zostało stwierdzone – na kierownicy nie było uszkodzeń mechanicznych, hulajnogą jeździło 10-letnie dziecko (!) i wg mojej wiedzy generalnie używało jej w „normlany” sposób – nie jestem w stanie sobie wyobrazić co musiałoby się dziać aby takie uszkodzenie mogło nastąpić – zakładam, że hulajnogami jeżdżą osoby w różnym wieku i są używane na różny sposób i nie słyszy się o takich wadach. Próbowałem kontaktu z dystrybutorem Motus w Polsce - brak odzewu. Stąd jw. ze względu na wątpliwą (nazwałbym niebezpieczną (!)) jakość produktu oraz jakość serwisu zdecydowanie odradzam.
Czy ta opinia była pomocna?
3.2/5
Zbyszek 9 października 2023
Nie polecam
Opinia dotyczy poprzedniego modelu Hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10 Plus Grafitowy. Hulajnoga kupiona w tym roku dla córki na komunię, przejechała może ze 100 km i drugi raz wysłana na gwarancji gdzie za pierwszym razem wymienili silnik, poprawili okablowanie, regulacja hamulców i systemu skłania, po odebraniu dwa dni i hulajnoga znowu nie działa. Znowu wymieniony silnik na gwarancji. Czekam na odbiór i zobaczymy ile znowu pojeździ. Dziecko zamiast się cieszyć to ciągle czeka na naprawę.
Czy ta opinia była pomocna?
4.8/5
kuchrk2 24 października 2023
Motus 10 plus
Opinia dotyczy poprzedniego modelu Hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10 Plus Grafitowy. Przejechałem już 900 kilometrów zero awarii Jak się dba o sprzęt to będzie jeździł ważne żeby pilnować ciśnienie w oponach 3.8 bar ale pewnie za niedługo będzie trzeba wymienić łożyska w przednim kole bo zaczynają trochę szumieć
Czy ta opinia była pomocna?
5/5
Paweł 3 sierpnia 2023
Polecam
Opinia dotyczy poprzedniego modelu Hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10 Plus Grafitowy. Aplikacja nie zawsze łączy się z hulajką. Po przejechaniu 60km moja ocena to 4+. Przy wadze 100kg.zasieg na 1 ładowaniu w terenie górzystym z sporą ilością podjazdów do 20% około 20km. Moc silnika do przyjęcia, Gdy bateria naładowana 100% podjazd pod górę na trybie Sport max 25km/h. wymiana przebitej tylnej dętki można we własnym zakresie zrobić nie tracąc gwarancji. Robota prosta, trzeba tylko odkręcić osłonę bakterii, odpiąć kable, bez rozcinania jakiś izolacji jak na filmie YouTube odkręcić koło i w prosty sposób zdjąć oponę..ja zrobiłem to bez żadnych narzędzi do zdejmowania opony z felgi.. dłońmi ściągnąłem oponę i przełożyłem dętkę. Wszystko trwało 1h max. Ogólnie jestem zadowolony. Zawieszenie akceptowalne i się sprawdza jeżdże po różnych nawierzchniach, asfalt, bruk ,szutr itd.. i jest ok. Regulacja ham. tyl. Też banalnie prosta.. jeśli tarcza ociera o klocki to trzeba tylko 2 śruby imbusy poluzować i ustawić dokręcić i tyle.na początku bałem się sam tego robić bo nie mam doświadczenia a mam usługę darmowego przeglądu.. dętka mnie zmusiła bo nie chciałem czekać a serwis daleko... żadnych innych problemów nie stwierdziłem i jestem póki co zadowolony
Czy ta opinia była pomocna?
4.3/5
Szymon 4 lipca 2023
Pech czy kiepska jakość?
Opinia dotyczy poprzedniego modelu Hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10 Plus Grafitowy. Hulajnoga ładna i sprawiająca solidne wrażenie solidnej. Niestety w drugim dniu użytkowania, po wyjęciu wtyczki rozsypała się obudowa gniazda ładowania, a samo gniazdo wpadło do środka. Tego samego dnia rozpadł się plastikowy pierścień blokujący zatrzask składania kierownicy. Sam zawias sztycy kierownicy pracuje bardzo ciężko - trudno jest go otwierać i zamykać nawet silnym osobom. Na plus, że reklamacja została uznana - czekam na nowy egzemplarz Pochwalić mogę też moc silnika - jeździ się bardzo przyjemnie choć mniej płynnie niż na Xiaomi.
Czy ta opinia była pomocna?
2.8/5
Piotr 28 sierpnia 2023
Motus 10 plus 2022
Opinia dotyczy poprzedniego modelu Hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10 Plus Grafitowy. Zdecydowałem się na zakup po obejrzeniu testów na kanałach YouTube. Po 4 miesiącach użytkowania mogę powiedzieć że nie kupiłbym jej drugi raz. Od nowości coś skrzypiało w kole napędowym ale dało się jechać. Bateria wytrzymuje długo ale nie tak długo jak w opisie. Ładowanie to już tragedia. Czasem całą noc a na dodatek zasilacz jest tak gorący, że można się sparzyć. Od trzech tygodni hulajnoga w serwisie i brak kontakt z ich strony. Wyświetlił się błąd i nie można jechać. Zdecydowanie nie polecam produktów tej firmy.
Czy ta opinia była pomocna?

Dodaj przydatne usługi

Dodaj do zakupów usługi, które ułatwią Ci życie! Skorzystaj z pomocy naszych specjalistów.

Instrukcje

Instrukcja obsługi Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy
Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Plus 2023 Turkusowy kierunkowskazy
2 999 99
Odbierz

Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

Łącznie 2999,99 zł
2 999 99