Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 D19 26 cali damski Miętowo-biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobnePolecane produkty podobne
Rower górski MTB KROSS Hexagon 1.0 M19 26 cali męski Pomarańczowo-zielony
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.7 M19 27.5 cala męski Czarno-żółty
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 1.6 M19 26 cali męski Czarno-czerwony
Rower górski MTB INDIANA X-Enduro 2.7 M15 27.5 cala męski Czarno-pomarańczowy 2023
Produkt archiwalny
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 D19 26 cali damski Miętowo-biały
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobneNOWSZY MODEL
Rower górski MTB INDIANA X-Pulser 2.6 D19 26 cali damski Miętowo-biały
Multirabaty! Piąty wybrany produkt za 1 zł!
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 21 | |
| 26 | |
| Shimano | |
| Shimano | |
| HL Corp | |
| HL-389 26 Ahead | |
| Waga [kg]: | 15.65 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rozmiar: | L (174 - 180 cm) |
Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Idealny na każdą trasę
Rower MTB INDIANA X-Pulser 2.6 przeznaczony do jazdy po bardzo wymagającym terenie. Rower został wyposażony w wysokiej jakości opony, które zapewniają przyczepność na drodze utwardzonej, jak i pomagają utrzymać doskonałą sterowność na błotnistym gruncie. Idealny dla osób, które lubią wyzwania i wybierają trudniejsze trasy. Rower MTB INDIANA X-Pulser 2.6 jest przystosowany do tego, aby zamontować wszelkie potrzebne akcesoria takie jak licznik, błotniki, sakwy, nóżki i np. etui, które zabezpieczy Twój smartfon w trakcie nawigacji w terenie.
Lekka rama
Aluminiowa rama sprawia, że rower MTB INDIANA X-Pulser 2.6 jest lżejszy, dzięki czemu łatwiej się go prowadzi. Jazda jest bardziej płynna, a Ty bardziej możesz skupić się na podziwianiu widoków niż na manewrowaniu rowerem. Pamiętaj, żeby dopasować rozmiar ramy do swojego wzrostu oraz długości wewnętrznej nogi.
Duże koła
Duży rozmiar koła znacznie zwiększa komfort jazdy, ponieważ większe koło dużo lepiej sobie radzi z zagłębieniami i nierównościami terenu. Do tego dwuściankowa konstrukcja obręczy zwiększa wytrzymałość, dzięki czemu rower MTB INDIANA X-Pulser 2.6 pokona różne niespodziewane przeszkody!
Bezpieczne hamowanie
Hamulce tarczowe mechaniczne są niezawodne w każdych warunkach. Łatwo dostosować siłę hamowania do konkretnej sytuacji na drodze, co jest dużym ułatwieniem. Największą zaletą tych hamulców jest prosta budowa, która ułatwia naprawę i regulację, dzięki czemu kierujący poradzi sobie ze wszystkimi niedociągnięciami nawet w warunkach terenowych.
Praktyczne przerzutki
Przerzutka przednia Shimano Tourney i przerzutka tylna Shimano Altus to gwarancja niezawodności i dobrania właściwego przełożenia do danego terenu. 21 biegów zapewni idealną jazdę w warunkach dużego zróżnicowania terenu.
Wygodna kierownica
Podczas podróży po nierównym i ciężkim terenie ważną kwestią jest komfortowa kierownica. Jej profilowane uchwyty wykonane z antypoślizgowego materiału pozwolą stabilnie ją utrzymać, by szybko i łatwo wychodzić z opresji i mieć większą kontrolę nad pojazdem. Dodatkowo wytrzymały wspornik marki 4US nie obciąża roweru i mocno utrzymuje kierownicę przy drganiach.
Amortyzator
Amortyzator HL Corp Zoom to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu Twoje nadgarstki są bezpieczne! Nawet po długiej trasie czy spotkaniu bliskiego stopnia z niewysokim krawężnikiem nie będziesz odczuwać żadnych dolegliwości.
Wygoda dla Twojego ciała
Wąskie siodełko pozwoli Ci komfortowo podróżować po nierównościach i ciężkich szlakach. Umieszczone na sztycy marki G.W. będzie stabilnie utrzymywać Twoje ciało w odpowiedniej pozycji podczas jazdy.
Wyposażenie
W zestawie wraz z rowerem górskim MTB INDIANA X-Pulser 2.6 otrzymasz odblaski, dzwonek, instrukcję obsługi i montażu oraz kartę gwarancyjną.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
ZOBACZ WIĘCEJ
ZOBACZ WIĘCEJ
Dane techniczne
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Altus |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Amortyzator przód marka: | HL Corp Zoom |
| Amortyzator przód typ: | HL-389 26 Ahead |
| Rozmiar koła [cal]: | 26 |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Parametry | |
| Kolor: | Miętowo-biały |
|---|---|
| Kolory dostępne w ofercie producenta: | Czarno-biało-fioletowy, Miętowo-biały |
| Typ roweru: | MTB |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Kolekcja: | 2024 |
| Waga [kg]: | 15.65 |
| Gwarancja na ramę: | 5 lat |
| Wyposażenie: | Dzwonek, Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Odblaski |
| Pedały w zestawie: | Tak |
| Waga z opakowaniem [kg]: | 18 |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Fizyczne | |
| Rama: | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy [cal]: | 19 |
| Rozmiar ramy: | L |
| Wzrost [cm]: | 174 - 180 |
Napęd | |
| Liczba przełożeń: | 21 |
| Przerzutka przednia marka: | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia model: | FD-TZ500 31.8 T.P. 42T |
| Przerzutka tylna marka: | Shimano Altus |
| Przerzutka tylna model: | RD-M310 |
| Manetki marka: | Shimano |
| Manetki typ: | RS36 Revoshift 7x3 |
| Kaseta marka: | Brak |
| Kaseta typ: | Brak |
| Wolnobieg marka: | Shimano |
| Wolnobieg typ: | 14-34T, MF-TZ500 7 Speed |
| Korba marka: | Cyclone |
| Korba typ: | 24/34/42T |
| Hamulec przedni marka: | Joysun |
| Hamulec tylny model: | MD-A08 |
| Hamulec przedni typ: | Mechaniczny, Tarczowy |
| Hamulec tylny marka: | Joysun |
| Hamulec przedni model: | MD-A08 |
| Hamulec tylny typ: | Mechaniczny, Tarczowy |
Koła | |
| Rozmiar koła [cal]: | 26 |
| Opona marka: | Kenda |
| Opona typ: | 26 x 2.1 |
| Obręcze: | Beretta, Dwuściankowe |
| Piasta przód marka: | Shunfeng |
| Piasta przód typ: | A210, Aluminiowa |
| Piasta tył marka: | Shunfeng |
| Piasta tył typ: | A-210 32H, Aluminiowa |
| Prądnica/dynamo: | Nie |
Techniczne | |
| Amortyzator przedni: | Tak |
| Amortyzator przód marka: | HL Corp Zoom |
| Amortyzator przód typ: | HL-389 26 Ahead |
| Amortyzator tylny: | Nie |
| Amortyzator tył marka: | Brak |
| Amortyzator tył typ: | Brak |
| Kierownica marka: | Sovereign |
| Kierownica typ: | SE-707 FOV W.640 |
| Wspornik kierownicy marka: | 4US |
| Wspornik kierownicy typ: | Ahead Aluminium FOV |
| Siodełko marka: | Sovereign |
| Siodełko typ: | SE-196 MTB |
| Sztyca siodła marka: | G.W. |
| Sztyca siodła typ: | Stalowa 27.2 mm |
| Łańcuch marka: | Yaban |
| Łańcuch typ: | S-52 |
| Oświetlenie przód typ: | Brak |
| Oświetlenie tył typ: | Brak |
| Oświetlenie tył marka: | Brak |
| Oświetlenie przód marka: | Brak |
| Wpuszczane linki: | Nie |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | BOTTARI POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1 |
| Ulica i numer budynku: | ul. Długa 7 |
| Kod pocztowy: | 96-325 |
| Miasto: | Radziejowice-Parcel |
| Adres elektroniczny: | biuro@bottari.pl |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.