Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A25 Magnetic 15W Biały Qi MagSafe

Kod: 569755
Moc [W]: 5, 7.5, 10, 15
Zasilacz w zestawie: Nie
Kabel na wyposażeniu: Tak
Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A25 Magnetic  15W Biały Qi MagSafe
Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A25 Magnetic 15W Biały Qi MagSafe

65 99


Opis produktu

Ładowarka bezprzewodowa Tech-Protect QI15W-A25 to nowoczesne urządzenie, które zapewnia szybkie i wygodne odnawianie energii bez konieczności korzystania z portu ładującego. Dzięki technologii MagSafe jest kompatybilna zarówno z urządzeniami, jak i akcesoriami wyposażonymi w tę technologię.

 

Głównym atutem tej ładowarki są mocne magnesy, które umożliwiają pewne i stabilne umieszczenie telefonu na ładowarce, wykluczając przypadkowe przesunięcia czy utratę połączenia. Dzięki nim ładowarka utrzymuje smartfon w optymalnej pozycji, zapewniając maksymalną efektywność ładowania.

 

Warto także wspomnieć, że QI15W-A25 została wyposażona w trwały przewód ładujący o długości 120 cm, który jest zaimplementowany na stałe. Nie musisz martwić się o zgubienie czy uszkodzenie kabla, ponieważ jest on trwale połączony z ładowarką. Przewód ten posiada dwa złącza USB-C i USB-A, które zapewnią szybkie i efektywne ładowanie.

 

Smukła i kompaktowa budowa A25 sprawia, że jest ona łatwa do przenoszenia i idealnie pasuje do różnych przestrzeni. Bez problemu możesz zabrać ją ze sobą w podróż, do pracy czy szkoły.

 

Bezpieczeństwo twojego telefonu jest również priorytetem tej ładowarki. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i starannemu wykonaniu, pełni ona bezpieczną funkcję odnawiania energii, eliminując ryzyko przegrzewania czy przepięć.

 

* Do korzystania z ładowarki indukcyjnej w pełni jej możliwości, zalecamy podłączenie jej pod ładowarkę sieciową o mocy wyjściowej 20W (V*A) i więcej.
** Funkcja magnetyczna MagSafe działa tylko i wyłącznie bezpośrednio do telefonu lub do etui ze wbudowanym oczkiem magnetycznym o zastosowaniu MagSafe.

 

Prąd wejściowy USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A
Prąd wejściowy USB-A: 5V/3A, 9V/2.22A,12V/1.67A
Moc wyjściowa smartony: 15W/10W/7.5W/5W

Dane techniczne

Techniczne

Parametry

Producent/podmiot odpowiedzialny

Moc [W]: 5, 7.5, 10, 15
Dedykowany model: Apple MagSafe
Czujniki: Automatycznie dostosowuje moc do urządzenia, Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe, Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Rodzaj: Ładowarka indukcyjna
Kolor: Biały
Gwarancja: 6 miesięcy
Kabel na wyposażeniu: Tak
Rodzaj zasilania: USB-C
Zasilacz w zestawie: Nie
Interfejs: Indukcja, MagSafe
Złącze do zasilacza: USB-A, USB-C
Technologia ładowania: MagSafe, Qi
Nazwa: Flavour
Ulica i numer budynku: Raniuszka 22
Kod pocztowy: 02-838
Miasto: WARSZAWA
Adres elektroniczny: support@flavour-design.pl

Dokumenty do pobrania

  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: TECH-PROTECT
  • Dodaj przydatne akcesoria

    Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A25 Magnetic  15W Biały Qi MagSafe
    Ładowarka indukcyjna TECH-PROTECT QI15W-A25 Magnetic 15W Biały Qi MagSafe

    65 99