Teleobiektyw ShiftCam 60mm Telephoto ProLens pozwala tworzyć portrety z zachowaniem wyważonych proporcji i naturalną głębią ostrości, wykorzystując aparat w telefonie. Z obiektywem o ogniskowej 60 mm możliwe jest uzyskanie skompresowanej perspektywy bez zmiany proporcji obiektu. Gwarantuje to naturalny wygląd obiektu, o dobrej ostrości i bez zniekształceń. Obiektyw ten doskonale sprawdzi się w fotografii podróżniczej, żywności, produktów, architektury i portretów.
Teleobiektyw 60mm Telephoto ProLens posiada zoom optyczny, zapewniający 2- do 5-krotne powiększenie, co umożliwia wykonanie intymnego portretu bez zbliżania się do fotografowanej osoby lub uchwycenie bardziej odległego detalu.
Obiektyw 60mm Telephoto ProLens jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym iPhone, Samsung, Pixel, OnePlus, iPad, laptopy i więcej za pomocą etui na telefon ShiftCam Case lub uniwersalnego uchwytu na telefon ShiftCam Universal Mount.
W pudełku znajdziesz: obiektyw ProLens, magnetyczną pokrywę obiektywu Magnetic Lens Cap, etui na obiektyw z mikrofibry Microfibre Lens Bag, uniwersalny uchwyt Universal Mount.
Grubość [mm]: | 31.1 |
---|---|
Kolor: | Czarny |
Rodzaj: | Obiektyw |
Gwarancja: | 24 miesiące |
Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
Dedykowany model: | Smartfon |
Nazwa: | EOPTIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Piotrkowska 270 |
Kod pocztowy: | 90-361 |
Miasto: | Łódź |
Adres elektroniczny: | kontakt@eoptimo.com.pl |