Folia ochronna 3MK Flexibleglass do Xiaomi Poco X3 Pro

(1)
Kod: 416517
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Rodzaj Szkło hybrydowe
  Marka telefonu XIAOMI
  Seria telefonu Poco
  Model telefonu Poco X3
  Zobacz cały opis
  Folia ochronna 3MK Flexibleglass do Xiaomi Poco X3 Pro
  Folia ochronna 3MK Flexibleglass do Xiaomi Poco X3 Pro
  39
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Opis i dane

  FlexibleGlass, niepękająca hybryda łącząca najlepsze cechy folii i szkła. Zmniejsz ryzyko stłuczenia ekranu!. Podczas upadku FlexibleGlass pochłania energię uderzenia, zwiększając przy tym wytrzymałość ekranu nawet do 250%. Dzięki elastycznej strukturze szkło FlexibleGlass można wyginać, a przy tym jest bezpieczne dla dłoni. Zapomnisz, że jest na ekranie. 0,3 mm grubości potęguje uczucie braku dodatkowej warstwy na ekranie. 100% precyzji i wrażliwości na dotyk. FlexibleGlass zapewnia wrażenie użytkowania szklanego ekranu spowodowane płynnym poślizgiem. Bardzo wysoka ochrona przed zarysowaniami - 7H. Tak dużą twardość, przewyższającą folie ochronne uzyskano dzięki wzbogaceniu struktury o dodatkową powłokę ceramiczną. Idealne dopasowanie do ekranu i wykończenie krawędzi. FlexibleGlass posiada wszelkie otwory na głośnik, czujniki, kamerę i przycisk, o ile występuje on w smartfonie. Prosty i szybki montaż bez bąbelków. Dzięki naklejkom pozycjonującym Fit-In precyzyjnie dopasujesz szkło do ekranu. Dzięki Anti-Bubble Card usuniesz wszystkie ewentualne bąbelki powietrza, a dzięki listką Dust-Fix usuniesz niechciane drobiny kurzu spod szkła. Posiada atest PZH. Atest higieniczny PZH to dokument wydawany przez instytut badawczo-naukowy – Państwowy Zakład Higieny. Atest wydany przez PZH dla danego wyrobu zaświadcza o jego bezpieczeństwie dla zdrowia ludzi oraz środowiska. Produkt zgodny z dyrektywą RoHS. Certyfikat RoHS potwierdza produkcję szkła zgodnie z zachowaniem norm ochrony środowiska. Zgodność z dyrektywą RoHS oznacza, że produkt nie zawiera lub zawiera śladowe ilości substancji niebezpiecznych takich jak: Ołów (Pb), Rtęć (Hg), Kadm (Cd), sześciowartościowy Chrom (Cr+6), Eter polibromowanych di fenyli (PBDE) oraz Polibromowane bifenyle (PBB). Certyfikat RoHS wydawany jest przez niezależny instytut badań na podstawie analizy wszystkich jednorodnych komponentów wchodzących w skład produktu. Pomimo, że dyrektywa RoHS nie odnosi się bezpośrednio do akcesoriów ochronnych urządzeń mobilnych, 3mk zapewnia jakość i bezpieczeństwo na poziomie, jakiego oczekują użytkownicy produktów. Produkt polski – kupuj świadomie. Podczas codziennych zakupów kierujmy się patriotyzmem konsumenckim. Wybierajmy świadomie polskie produkty. W ten sposób przyczynimy się do uratowania miejsc pracy. Polski produkt w Twoim koszyku to zysk dla rodzimych firm i wsparcie lokalnych budżetów.

  Zestaw zawiera:
  - 1szt. FlexibleGlass (przód),
  - naklejki Fit-In - ułatwiające pozycjonowanie szkła,
  - Anti-Bubble Card - do usuwania bąbelków powietrza,
  - listki Dust-Fix
  - pomagające usunąć drobiny kurzu,
  - dwie ściereczki: nawilżoną i suchą niepylącą.

  Dane techniczne

  Charakterystyka

  Parametry

  Model telefonu Poco X3
  Seria telefonu Poco
  Marka telefonu XIAOMI
  Cechy dodatkowe Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Twardośc 7H
  Gwarancja 6 miesięcy
  Rodzaj Szkło hybrydowe

  Producent

 • Nazwa producenta/importera 3MK
 • Opinie

  5/5
  1 opinii
  1 użytkowników poleca ten produkt
  Ogólna
  5 /5
  Sortuj wg:
  Najbardziej przydatne
  5/5
  Potwierdzony zakup

  Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu.

  Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.

  Potwierdzony zakup
  Anna 14 września 2021
  GWARANTOWANA I REWELACYJNA OCHRONA - POLECAM
  Posiadam telefon Xiaomi Poco X3 Pro, który na wyświetlaczu miał małe uszkodzenie/zarysowanie (w formie kropki). Podczas dotyku zarysowanie zaczęło się powiększać dlatego kupiłam w Media Expert szkło hartowane w celu ochrony wyświetlacza i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze już istniejące uszkodzenie zabezpieczyło gdyż zarysowanie widocznie się zmniejszyło i jest praktycznie niewidoczne. Druga kwestia chroni mój wyświetlacz w różnych sytuacjach np. w trakcie upadku kiedy telefon wypadł mi z ręki i nic się nie stało, a poprzedni telefon nie miał takiej ochrony i cały wyświetlacz pękł. Szczerze polecam.
  Czy ta opinia była pomocna?
  Folia ochronna 3MK Flexibleglass do Xiaomi Poco X3 Pro
  Folia ochronna 3MK Flexibleglass do Xiaomi Poco X3 Pro
  39
  99
  U Ciebie
  W sklepie jutro
  lub zamów telefonicznie Zadzwoń i zamów 756 756 756

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756