- Strona główna ›
- Smartfony i zegarki ›
- Akcesoria do telefonów ›
- Szkła hartowane ›
- Szkło hybrydowe MYSCREEN HybridGlass BacteriaFree do Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Produkt archiwalny
Szkło hybrydowe MYSCREEN HybridGlass BacteriaFree do Apple iPhone 7 Plus/8 Plus
Porównaj
Polecane produkty podobne
Opis produktu
Chroń ekran przed zarysowaniem. Odporność na zarysowania na poziomie 6H zapewnia skuteczną ochronę przed zarysowaniem podczas codziennego użytkowania. Szkło wystarczy na dłużej, dzięki połączeniu folii i szkła HybridGlass które jest elastyczne i dzięki temu nie pęka, a jego krawędzie nie kruszą się jak w szkłach hartowanych.
HybridGlass jest zaprojektowane tak, aby chronić całą płaską powierzchnię ekranu, od krawędzi do krawędzi. Specjalna mieszanka klejów wysokiej jakości gwarantuje montaż bez bąbli powietrza oraz szkło nie odkleja się wraz z upływem czasu. Opracowana przez nas technologia cięcia laserowego sprawia, że szkło HybridGlass jest idealnie dopasowane, posiada niezbędne wycięcia na kamerę, czujnik i aparat.
Dane techniczne
| Model telefonu: | iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus |
|---|---|
| Seria telefonu: | iPhone |
| Marka telefonu: | Apple |
| Cechy dodatkowe: | Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Pokrycie całego ekranu, Powłoka antybakteryjna, Twardość 6H |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Rodzaj: | Szkło hybrydowe |
| Nazwa: | CUT&Use |
| Ulica i numer budynku: | Żwirowa 132 |
| Kod pocztowy: | 66-400 |
| Miasto: | Gorzów Wielkopolski |
| Adres elektroniczny: | gpsr@lamel.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
