NOWOŚĆ

Szkło hybrydowe 3MK Hardy Fusion do Garett OneKid Phone (2 szt.)

Kod: 2128881
Rodzaj: Szkło hybrydowe
Marka telefonu: Garett
Seria telefonu: OneKid
Model telefonu: OneKid Phone
Zastosowanie: Ekran
Cechy dodatkowe: 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In, Niepękająca struktura, Powłoka ceramiczna... 
Szkło hybrydowe 3MK Hardy Fusion do Garett OneKid Phone (2 szt.)
Szkło hybrydowe 3MK Hardy Fusion do Garett OneKid Phone (2 szt.)
Cena jednostkowa: 25,00 zł/szt.

Zamów telefonicznie 756 756 756

Opis produktu

Niepękająca struktura wzmacnia ekran nawet o 300%. Zwykłe szkła ochronne po uderzeniu rozpadają się na ostre kawałki. 3mk HARDY® Fusion™ – nie. Elastyczna, hybrydowa struktura nie pęka, lecz amortyzuje siłę uderzenia i pozostaje w całości. Bez odłamków, bez ryzyka skaleczeń, bez stresu. Chroni ekran – i Ciebie.

To nie jest tylko cienka warstwa ochronna – to tarcza. Dzięki technologii hybrydowej ekran Twojego telefonu zyskuje aż 300% większą odporność na uszkodzenia. Upadek z kieszeni, uderzenie o kant stołu czy nacisk w torbie? Ta ochronna warstwa pochłania siłę uderzenia, zanim dotrze ona do wyświetlacza.

Montaż jest bajecznie prosty – bez nerwów, zrobisz to sam za pierwszym razem. Nie musisz być perfekcjonistą ani mieć doświadczenia. Wystarczy chwila i gotowe. 3mk HARDY® Fusion™ idealnie przylega do ekranu, bez bąbelków i smug. Bez efektu „halo”.

Ochrona przed zarysowaniami, naciskiem, uderzeniami i mikropęknięciami – technologia z przyszłości na Twoim ekranie.

Telefon wypada z ręki? Zdarza się. Trafia do kieszeni z kluczami? Klasyk. Codzienne sytuacje nie muszą już oznaczać stresu. 3mk HARDY® Fusion™ powstało po to, byś mógł korzystać z telefonu bez obaw – zawsze i wszędzie.

Nie każdy upadek musi kończyć się pęknięciem. To zasługa elastycznego materiału, który ugina się zamiast kruszyć. Hybrydowa technologia łączy trwałość szkła z giętkością folii. Leży idealnie i działa idealnie.

Zastosujesz raz – i zapomnisz, że jest. Ultracienka konstrukcja nie pogrubia telefonu i nie wpływa na jego wygląd. To niemal niewidoczna ochrona, która działa wtedy, kiedy trzeba.

Kolory, ostrość i detale pozostają bez zmian. Powłoka nie zakłóca działania czujników, więc automatyczna jasność i wygaszanie ekranu działają bez problemu. Czytnik linii papilarnych działa błyskawicznie, a precyzyjne wycięcia nie wpływają na jakość dźwięku ani zdjęć.

Po prostu zakładasz i zapominasz, że cokolwiek się zmieniło. Ekran pozostaje czysty i jak nowy – każdego dnia.

Koniec z ciągłym przecieraniem. Powłoka oleofobowa ogranicza odciski palców nawet przy intensywnym użytkowaniu. Antystatyczna powierzchnia przyciąga mniej kurzu, co widać już po pierwszym dniu.

Pasuje do Twojego etui i do Twojego stylu. 3mk HARDY® Fusion™ został zaprojektowany tak, aby współpracować z większością pokrowców.

Wybierając go, wspierasz lokalną technologię i rozwiązania tworzone z myślą o realnej ochronie Twojego urządzenia.

Dane techniczne

Charakterystyka

Model telefonu: OneKid Phone
Seria telefonu: OneKid
Marka telefonu: Garett
Cechy dodatkowe: 0.3 mm grubości, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In, Niepękająca struktura, Powłoka ceramiczna, Substancja klejąca Inviscid-Sil, Twardość 7H, Wzmocnienie ekranu do 300% 

Parametry

Gwarancja: 24 miesiące
Rodzaj: Szkło hybrydowe
Zastosowanie: Ekran
Ramka montażowa: Nie
Sposób montażu: Na sucho
Matowe: Nie
Prywatyzacja: Nie

Producent/podmiot odpowiedzialny

Nazwa: 3mk Protection sp. z o.o.
Ulica i numer budynku: Krotoszyńska 35 B-02 Lok. 4A
Kod pocztowy: 63-400
Miasto: Ostrów Wielkopolski
Adres elektroniczny: 3mk@3mk.pl

Dokumenty do pobrania

  • Instrukcja obsługi:
  • Informacje o bezpieczeństwie:
  • Producent

  • Nazwa producenta/importera: 3MK
  • Opinie

    Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu

    Szkło hybrydowe 3MK Hardy Fusion do Garett OneKid Phone (2 szt.)
    Szkło hybrydowe 3MK Hardy Fusion do Garett OneKid Phone (2 szt.)
    Cena jednostkowa: 25,00 zł/szt.

    Zamów telefonicznie 756 756 756