Produkt archiwalny
Smartfon NOKIA 8 4/64GB 5.3" Miedziany 11NB1M01A06
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Smartfon MOTOROLA Edge 60 Fusion 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Stalowy
Cena z kodem
999 00 zł
1 199,99 zł
Cena przed kodem
1 199,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Smartfon MOTOROLA Edge 60 Fusion 5G 8/256GB 6.67" 120Hz Turkusowy
Cena z kodem
999 00 zł
1 199,99 zł
Cena przed kodem
1 199,99 zł
Najniższa cena
Porównaj
Produkt archiwalny
Smartfon NOKIA 8 4/64GB 5.3" Miedziany 11NB1M01A06
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Nokia 8 Opowiedz historię z obu perspektyw |
![]() |
Bądź mniej Selfie. Bądź bardziej #Bothie. |
|
![]() |
|
![]() |
![]() |
Najwyższy kunszt wykonania Proces produkcyjny telefonu Nokia 8 obejmuje 40 rygorystycznych etapów obróbki mechanicznej, anodowania i polerowania – wszystko po to, aby finalny produkt wyróżniał się wzornictwem i polerowanym, jednobryłowym korpusem z aluminium. Dzięki perfekcyjnie dopracowanej konstrukcji Nokia 8 idealnie leży w dłoni. |
|
![]() |
|
Aparaty Przedstawiamy tryb Dual-Sight |
|
Tryb Dual-Sight to pierwsze tego rodzaju rozwiązanie w telefonach komórkowych, umożliwiające wykonywanie połączonych zdjęć i ujęć wideo przednim i tylnym aparatem jednocześnie. |
|
![]() |
|
Aparaty z optyką ZEISS o rozdzielczości 13 MP Telefon Nokia 8 wyposażyliśmy w oferujące połączony obraz aparaty: tylny o rozdzielczości 13 MP z matrycą kolorową i monochromatyczną oraz szerokokątny przedni, również o rozdzielczości 13 MP, z funkcją AF z detekcją fazy. W obu aparatach wykorzystano optykę marki ZEISS, zamieniającą każdą migawkę w wartą opowiedzenia historię. |
|
![]() |
|
Sprzęt
Nasz najmocniejszy smartfon z systemem Google Android™ Aby uzyskać maksymalną wydajność, w telefonie Nokia 8 zastosowaliśmy najnowocześniejszą platformę mobilną Qualcomm® Snapdragon™ 835, projektowaną ze szczególnym uwzględnieniem wydłużenia czasu działania baterii. Wytwarzane przez układy ciepło jest rozprowadzane po całym korpusie telefonu przez pełnowymiarowy miedziany radiator z ekranem grafitowym. |
|
Na zewnątrz
|
![]() |
Wewnątrz
|
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 5.3", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 64 |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 13 Mpx |
| Model procesora: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| NFC: | Tak |
| 5G: | Nie |
| Kolor obudowy: |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Tak |
| Aparat tylny: | 13 Mpx |
| Aparat przedni: | 13 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Jasność obiektywu f/2.0 |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 4K |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | , Barometr, , , , , Kompas, |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 5.0 |
| 5G: | Nie |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
| Radio FM: | Nie |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | , , |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | |
| Słuchawki w zestawie: | Tak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Etui w zestawie: | Nie |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Seria smartfona: | |
| Model smartfona: | 8 |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | |
| Liczba rdzeni procesora: | |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 256 |
| ANT+: | Tak |
| Wodoodporność: | Nie |
| Pyłoszczelność: | Nie |
| Pamięć wbudowana [GB]: | |
| Model procesora: | |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 4 x 1.8 + 4 x 2.5 |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj karty SIM: | Nano SIM |
| Dual SIM: | Tak |
| NFC: | Tak |
| Typ złącza USB: | |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Zwiększona wytrzymałość: | Nie |
| Standard pyłoszczelności / wodoodporności: | IP54 |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Funkcje AI: | Nie |
| Wzmacniana obudowa: | Nie |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | |
| Liczba kolorów ekranu: | 16 mln |
| Rozdzielczość ekranu: | |
| Ochrona wyświetlacza: | Corning Gorilla Glass 5 |
| Technologia ekranu: | |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 60 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Fizyczne | |
| Grubość [mm]: | 7.9 |
| Szerokość [mm]: | 73.7 |
| Wysokość [mm]: | 151.5 |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | KOMSA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Kazimierza Michalczyka 5 |
| Kod pocztowy: | 53-633 |
| Miasto: | Wrocław |
| Adres elektroniczny: | info@komsa.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
5/5
Wydajność
5 /5
Czas pracy na baterii
5 /5
Jakość i wielkość wyświetlacza
5 /5
Funkcje i łatwość obsługi
5 /5
Aparat
5 /5
Design i jakość wykonania
5 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Halina 25 lipca 2018
Nokia 8 nie ma minusów!
Super! Nokia 8 nie ma minusów!
Czy ta opinia była pomocna?







