Produkt archiwalny
Smartfon LISCIANI Mio Phone 6.0 1/8GB 5.0" Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Polecane produkty podobne
Produkt archiwalny
Smartfon LISCIANI Mio Phone 6.0 1/8GB 5.0" Czerwony
Ten produkt nie jest już dostepny w naszym sklepie Znajdź podobne
Porównaj
Smartfon LISCIANI Mio Phone 6.0 Czerwony
| Mio Phone to produkt znanego włoskiego producenta gier oraz zabawek edukacyjnych – firmy Lisciani. Od ponad czterdziestu lat z powodzeniem prowadzi ona badania eksperymentalne oraz działalność skupioną na strategiach uczenia się dzieci. | |
![]() |
Smartfon stworzony z myślą o najmłodszych. Posiada kilkadziesiąt aplikacji edukacyjnych dla dzieci w wielu obszarach tematycznych, zabawną wideokamerę oraz wiele aplikacji do pobrania ze sklepu Google Play i Appdatica Store. |
| Oferuje on pełną funkcjonalność dla rodziców m.in. możliwość filtrowania wiadomości i połączeń, kontrolę odwiedzanych stron internetowych czy określenie aktualnej lokalizacji dziecka. | ![]() |
![]() |
Mnóstwo aplikacji edukacyjnych: j. polski / j. angielski / historia / geografia i inne |
Dane techniczne
| Wyświetlacz: | 5", 1280 x 720px, IPS |
|---|---|
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Pamięć RAM: | 1 GB |
| Aparat: | Tylny 5 Mpx, Przedni 2 Mpx |
| Liczba rdzeni procesora: | Czterordzeniowy |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | Android 6.0 Marshmallow |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1900 |
| NFC: | Nie |
| 5G: | Nie |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
Aparat | |
| Aparat fotograficzny tylny: | Tak |
|---|---|
| Aparat fotograficzny przedni: | Tak |
| Lampa LED: | Nie |
| Aparat tylny: | 5 Mpx |
| Aparat przedni: | 2 Mpx |
| Funkcje aparatu: | Autofocus |
Funkcje | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Dyktafon: | Tak |
| Kalendarz: | Tak |
| Kalkulator: | Tak |
| Tryb głośnomówiący: | Tak |
| Wibracje: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | Mnóstwo aplikacji edukacyjnych: j. polski / j. angielski / historia / geografia i inne |
Komunikacja | |
| GPRS: | Tak |
| HSUPA: | Tak |
| Standard Wi-Fi: | 802.11 b/g/n |
| Bluetooth: | Tak |
| HSPA+: | Tak |
| MMS: | Tak |
| Wi-Fi: | Tak |
| LTE: | Tak |
| SMS: | Tak |
| EDGE: | Tak |
| HSDPA: | Tak |
| Standard Bluetooth: | 4.0 |
| 5G: | Nie |
Multimedia | |
| Odtwarzacz audio: | Tak |
| Odtwarzacz wideo: | Tak |
Nawigacja | |
| Odbiornik GPS: | Tak |
| System nawigacyjny: | |
Oprogramowanie | |
| System operacyjny: | Android |
| Wersja systemu: | Android 6.0 Marshmallow |
Parametry | |
| Kolor obudowy: | Czerwony |
| Słuchawki w zestawie: | Nie |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| Etui w zestawie: | Nie |
| Pozostałe wyposażenie: | Dodatkowa wymienna obudowa |
| Załączona dokumentacja: | Instrukcja obsługi |
| Zastosowanie: | Uniwersalny |
| Smartfon CPO: | Nie |
| Gwarancja: | 24 miesiące, Door To Door |
Techniczne | |
| Pamięć RAM: | 1 GB |
| Liczba rdzeni procesora: | Czterordzeniowy |
| Maksymalna pojemność karty pamięci [GB]: | 32 |
| DLNA: | Nie |
| ANT+: | Nie |
| Wodoodporność: | Nie |
| Pyłoszczelność: | Nie |
| Pamięć wbudowana [GB]: | 8 |
| Częstotliwość taktowania procesora [GHz]: | 1.3 |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj karty SIM: | Mini SIM |
| Dual SIM: | Nie |
| NFC: | Nie |
| Typ złącza USB: | microUSB |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Czytnik kart pamięci: | Tak |
| Zwiększona wytrzymałość: | Nie |
| Rodzaj: | Smartfon |
| Obudowa z klapką: | Nie |
| Podświetlana obudowa: | Nie |
| Funkcje AI: | Nie |
| Wzmacniana obudowa: | Nie |
Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu [cal]: | 5 |
| Liczba kolorów ekranu: | 16 mln |
| Rozdzielczość ekranu: | 1280 x 720 |
| Technologia ekranu: | IPS |
| Odświeżanie ekranu [Hz]: | 60 |
| Składany ekran: | Nie |
Zasilanie | |
| Rodzaj akumulatora: | Litowo - jonowy |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | 1900 |
| Zintegrowany akumulator: | Tak |
| Ładowanie bezprzewodowe: | Nie |
| Zawiera akumulator/baterię: | Tak |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | MULTIOFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| Ulica i numer budynku: | ul. Zawiła 65D |
| Kod pocztowy: | 30-390 |
| Miasto: | Krakow |
| Adres elektroniczny: | biuro@multioffice.pl |
Dokumenty do pobrania
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Brak podobnych produktów
Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
Opinie
1/5
Wydajność
1 /5
Czas pracy na baterii
1 /5
Jakość i wielkość wyświetlacza
1 /5
Funkcje i łatwość obsługi
1 /5
Aparat
1 /5
Design i jakość wykonania
1 /5
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Potwierdzony zakup 0 opinii
Potwierdzony zakup
(0)
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
roki118 24 listopada 2017
Nie Polecam
Opinia dotyczy wariantu Kolor Niebieski
Telefon do kitu, a serwis tym bardziej, w przeciągu nie całego roku telefon 2 razy w serwisie, oczywiście odmowa naprawy telefon nie ładuje się i nie włącza, stwierdzili uszkodzenie na skutek udaru mechanicznego, po powrocie z serwisu uszkodzone zaczepy od obudowy, telefon nie warty tych pieniędzy !!!!
Czy ta opinia była pomocna?


