PIXEL
5G
IPHONE
GALAXY
SMARTFONY AI
REFABRYKOWANE
SKŁADANY EKRAN
SMARTFONY PANCERNE
| 6", 1440 x 720px, HD+ | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G35, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Kolor obudowy: Transparentny
Kolor obudowy: Transparentny
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.83", 2772 x 1280px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 8400 Ultra, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 12 Mpx, Przedni 32 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.45", 2440 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| HiSilicon Kirin 9020, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 48 Mpx + 40 Mpx, Przedni 2x8 Mpx |
| 2.8", 320 x 240px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 MB / 0.16 GB |
| Spreadtrum SC6531F, Jednordzeniowy | |
| Standardowa karta SIM | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Samsung Exynos 1380, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 13 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Super AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 8 Mpx + 5 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Karta informacyjna produktu
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.
| 6.5", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 256 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 20 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie, gdy produkt będzie dostępny.


