Zakres od A do G
| 6.2", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 10 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 5.5", 1440 x 720px, IPS, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 2x2 Mpx + 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.67", 2400 x 1080px, AMOLED | |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, Ośmiordzeniowy | |
| Tak | |
| Aparat: | Tylny 64 Mpx + 8 Mpx + 2 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.2, USB typ C |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.7", 2340 x 1080px, Dynamic AMOLED 2X | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Samsung Exynos 2400, Dziesięciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 12 Mpx + 8 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek Helio G81 Extreme, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7050 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.72", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 512 GB |
| MediaTek Dimensity 7050 5G, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 100 Mpx + 20 Mpx + 2 Mpx, Przedni 20 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 3.5", 800 x 480px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 4 GB / 64 GB |
| MediaTek MT8768, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: | |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2856 x 1280px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 256 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x48 Mpx, Przedni 42 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.8", 2992 x 1344px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 1000 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x48 Mpx, Przedni 42 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.8",1.77", 320 x 240px, TFT | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 MB / 0.48 GB |
| Unisoc T107, Jednordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| 2x eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.49", 2400 x 1080px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Mediatek Dimensity 7025, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.55", 2400 x 1800px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Qualcomm Snapdragon 778G+ 5G (octa-core), Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 16 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Produkt chwilowo niedostępny
| 2.4", 240 x 320px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 32 MB / 0.032 GB |
| MediaTek MT6261D, Jednordzeniowy | |
| Mini SIM | |
| Mini SIM + Mini SIM | |
| Aparat: | Tylny 0.3 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.88", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 128 GB |
| Unisoc T8100, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx + 2 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2856 x 1280px, OLED LTPO | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 128 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx + 2x48 Mpx, Przedni 42 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.56", 1612 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 8 GB / 256 GB |
| Unisoc T615, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 16 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.79", 1640 x 720px, IPS | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 6 GB / 128 GB |
| Unisoc T606, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 13 Mpx, Przedni 8 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
| 6.8", 2480 x 1116px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 256 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 2x50 Mpx + 2 Mpx, Przedni 16 Mpx |
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.43", 2376 x 1060px, AMOLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 16 GB / 512 GB |
| Qualcomm Snapdragon 8 Elite, Ośmiordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 50 Mpx, Przedni 20 Mpx |
| Pojemność akumulatora [mAh]: |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 4.3", 800 x 480px, E Ink | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 3 GB / 32 GB |
| MediaTek Helio A22, Czterordzeniowy | |
| Nano SIM | |
| Nano SIM + Nano SIM | |
| Aparat: | Tylny 8 Mpx |
Zakres od A do G
Produkt chwilowo niedostępny
Zakres od A do G
| 6.3", 2424 x 1080px, OLED | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 12 GB / 128 GB |
| Google Tensor G5, Ośmiordzeniowy | |
| , Nano SIM | |
| Nano SIM + eSIM | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 13 Mpx + 10.8 Mpx, Przedni 10.5 Mpx |
Zakres od A do G




