Pas do pomiaru tętna SUUNTO Smart Heart Rate Belt

Kod: 394387
  Brak podobnych produktów
  Wybierz cechy, na podstawie których pokażemy Ci podobne produkty do tego, który właśnie oglądasz.
  Porównaj
  Kompatybilność: Uniwersalny
  Kolor: Czarny
  Zobacz cały opis
  Pas do pomiaru tętna SUUNTO Smart Heart Rate Belt
  Pas do pomiaru tętna SUUNTO Smart Heart Rate Belt
  Produkt dostępny w wybranych sklepach
  349
  99
  Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

  Opis i dane

  Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt zapewnia dokładny pomiar tętna, gwarantując Ci przy tym swobodę ruchów i wygodę noszenia. Pas gwarantuje precyzyjne wyniki dla sportów, w których ruchy dłoni mogą wpłynąć na dokładność odczytu tętna z nadgarstka, i umożliwia pomiar tętna przez zegarek założony na rękaw lub przymocowany do kierownicy roweru, a nawet pomiar tętna bez noszenia zegarka podczas ćwiczeń.

   

  Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt został wyposażony w funkcję zapamiętywania R-R, która uaktywnia się, kiedy zegarek znajduje się poza zasięgiem technologii Bluetooth Smart. Jest to świetne rozwiązanie na przykład w sportach zespołowych, ponieważ oferuje możliwość rejestrowania tętna bez noszenia zegarka. Funkcja pamięci jest obsługiwana przez zegarki Suunto 3, 5, 9, Spartan, Ambit3 i Traverse.

   

  Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt to doskonałe rozwiązanie dla miłośników jazdy na rowerze, sportów zespołowych, sztuk walki, wspinaczki, pływania, sportów wodnych, triathlonu, narciarstwa górskiego, narciarstwa biegowego, łyżwiarstwa i ćwiczeń na siłowni.

   

  Inteligentny pas do pomiaru tętna Suunto Smart Heart Rate Belt doskonale sprawdzi się również w połączeniu z bezpłatną aplikacją Sports Tracker na urządzeniach Android, iOS i Watch OS.​

   

  W pakiecie znajduje się czarny pas do pomiaru tętna w rozmiarze M (70-110 cm). Możesz również dokupić zapasowy pasek napiersiowy, który jest sprzedawany osobno i dostępny w rozmiarze S, M i L.

  Dane techniczne

  Parametry

  Kolor Czarny
  Kompatybilność Uniwersalny
  Rodzaj Czujnik tętna
  Gwarancja 24 miesiące

  Producent

 • Nazwa producenta/importera SUUNTO
 • Znak zgodności
  Znak zgodności
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

   Wypełniasz wniosek na stronie, a Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana na podstawie danych o koncie, na które wpływa wynagrodzenie lub na podstawie wysłanego przez Ciebie przelewu na kwotę 1 zł. Na końcu podpisujesz umowę - to wszystko przez Internet.

        

   • Do 50 tys. złotych

   • Bez wychodzenia z domu

   • Minimum formalności

   • Szybka decyzja, nawet w 15 minut

   Rezerwujesz towar przez internet,

   wniosek kredytowy wypełniasz w sklepie stacjonarnym z pomocą doradcy

        

   • Do 31 tys. złotych

   • Pomoc doradcy w sklepie Media Expert

   • Decyzja nawet w 15 minut

   Pas do pomiaru tętna SUUNTO Smart Heart Rate Belt
   Pas do pomiaru tętna SUUNTO Smart Heart Rate Belt
   Produkt dostępny w wybranych sklepach
   349
   99
   Produkt niedostępny w sklepie internetowym. Powiadom mnie o jego dostępności.

   Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 39 512 500 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756