- Strona główna ›
- Smartfony i zegarki ›
- Smartwatche i zegarki ›
- Smartwatche ›
- Smartwatch ART Watch Phone Go SGPS-02Y Żółty
Smartwatch ART Watch Phone Go SGPS-02Y Żółty
Polecane produkty podobne
Z troski o dzieci
Smartwatch ART Watch Phone Go SGPS-02Y to propozycja dla dzieci i ich zatroskanych rodzicach.
Zegarek pozwoli pozostać w stałym kontakcie z dzieckiem. Dziecko będzie miało więcej swobody, a Ty będziesz spokojniejszy monitorując jego pozycję i mając pełną kontrolę nad tym, co robi.
Dokładna lokalizacja dziecka
ART Watch Phone Go SGPS-02Y posiada lokalizator GPS, który pozwala określić pozycję dziecka w czasie rzeczywistym. Wystarczy tylko smartphone z systemem Android 3.0+lub iOS 6.0+ oraz doładowana lub abonamentowa karta SIM umieszczona w zegarku. ART Watch Phone Go SGPS-02Y zastępuje nam telefon, przez co jest łatwiejszy w użytkowaniu. A dzięki wbudowanemu alarmowi ściągnięcia/zagubienia będziemy wiedzieć czy zegarek jest założony czy zdjęty.
Bezpieczeństwo dziecka
Z ART Watch Phone Go SGPS-02Y możemy zaprogramować kilka różnych numerów, na które dziecko może zadzwonić w każdej chwili. Zegarek posiada przycisk szybkiego reagowania SOS, a także zaprogramowane strefy bezpieczeństwa z natychmiastową informacją wysyłaną do rodzica, jeśli dziecko przekroczy granicę wyznaczonego terenu.
Z krokomierzem i latarką
Z pozostałych funkcji ART Watch Phone Go SGPS-02Y warto wymienić krokomierz, monitor snu, wbudowaną latarkę oraz gry. Ale również zdalny podsłuch, który umożliwia podsłuchiwanie tego, co aktualnie dziecko robi i co się dzieje w jego otoczeniu.
Wygodny i kolorowy wyświetlacz
Smartwatch ART Watch Phone Go SGPS-02Y posiada wygodny, dotykowy i kolorowy 1,44-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 128x128 pikseli. Wbudowana bateria o pojemności 400 mAh pozwoli na pracę zegarka do 3 dni. W przypadku konieczności podładowania baterii pojawi się alarm niskiego stanu baterii.
Dane techniczne
| Rodzaj: | Zegarek dla dzieci |
|---|---|
| Komunikacja: | 2G |
| Kompatybilna platforma: | Android, iOS |
| Rozmiar wyświetlacza [cal]: | 1.44 |
| Wykonanie paska: | Tworzywo sztuczne |
| Wodoszczelność: | Nie |
| Pulsoksymetr: | Nie |
| Krokomierz: | Tak |
| GPS: | Tak |
Nie znalazłeś produktu dla siebie?
Opinie
Masz ten produkt? Pomóż innym w wyborze, dodaj swoją opinię
Opinie zamieszczone na mediexpert.pl mogą lub mogły brać udział w promocjach i konkursach z nagrodami, w tym w konkursie „7x1000 zł” Zobacz szczegóły
Produkt jeszcze nie posiada opinii potwierdzonych zakupem.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
Prezentowana opinia jest potwierdzona dowodem zakupu. Dzięki temu możesz być pewien, że autor recenzji zakupił produkt w Media Expert i zna ten model.
