Ławka została wyposażona w nowoczesną i wygodną tapicerkę o grubości aż 5 cm, która dzięki optymalnie dobranej sztywności idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ćwiczącego. W najnowszej odsłonie tego modelu zastosowaliśmy regulację oparcia opartą na dwóch, wypalanych z blachy hakownicach. Dzięki takiemu zabiegowi, uzyskaliśmy możliwość regulacji oparcia w kilku dodatkowych poziomach. W tym modelu masz do dyspozycji aż dziesięć kątów regulacji oparcia, łącznie z kątem ujemnym! Ławka posiada uchwyt na opcjonalny modlitewnik, wyciąg lub przyrząd do ćwiczeń nóg. Dzięki tym akcesoriom zmienisz ją w uniwersalny kombajn do kompleksowych treningów w domowym zaciszu. Model ten to idealny wybór dla osób, które dysponują ograniczoną powierzchnią przeznaczoną na siłownię.
Zobacz, jakie ćwiczenia wykonasz z zestawem MS4
- Francuskie wyciskanie sztangielek w siadzie
- Wyciskanie hantli na ławce skośnej
- Przenoszenie hantli za głowę w leżeniu
- Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej
- Przyciąganie nóg do klatki piersiowej na ławce poziomej
- Skłony boczne na ławce w leżeniu na płasko
- Unoszenie sztangielek bokiem w siedzeniu
Ławka Scotta (modlitewnik)
Ławka Scotta MS-L107 to wyspecjalizowane stanowisko do treningu mięśnia dwugłowego ramienia, potocznie nazywanego bicepsem. Modlitewnik MS-L107 umożliwia wykonywanie ćwiczeń w pozycji siedzącej, z ramionami spoczywającymi na oparciu urządzenia. Takie rozwiązanie umożliwia pełny zakres ruchu podczas treningu i maksymalne spięcie mięśni, co przekłada się na ich szybszy wzrost. Regulacja oparcia umożliwia dostosowanie ławki do wzrostu każdego ćwiczącego, a dzięki dwustopniowej asekuracji trening jest jeszcze bezpieczniejszy. Kąt nachylenia oparcia oraz odległość pomiędzy siedziskiem i oparciem dobraliśmy w taki sposób aby użytkownik uzyskiwał jak największe efekty podczas ćwiczeń.
Stojaki pod sztangę
Stojaki wyposażone zostały w 8-stopniową regulację wysokości, umożliwiającą bardzo zróżnicowany trening wielu partii mięśniowych. Regulacja opiera się na pokrętle dociskowym i stalowej przetyczce blokującej, zapewnia to 100% stabilność całej konstrukcji. Widełki stojaków posiadają gumowe nakładki, dzięki czemu tłumią hałas i amortyzują uderzenia gryfu podczas treningu. Dodatkowo stojak posiada także gumowe stopki, co zapobiega rysowaniu podłogi. Stojaki MS-S101 przeznaczone są do wykorzystywania samodzielnie lub w zestawach z ławkami firmy Marbo-Sport. Dzięki regulacji wysokości są one uniwersalnym narzędziem do treningu ogólnego.
Zestaw gryfów wzmocnionych i obciążeń 113 kg
W zestawie gryfów wzmocnionych i obciążeń znajduje się wszystko, czego potrzebuje każdy profesjonalny sportowiec lub amator sportu, aby przeprowadzić zadowalający, w pełni efektywny trening na wysokim poziomie.
Trzy rodzaje gryfów o najwyższej jakości wykonania oraz obciążenia o zróżnicowanej wadze pozwolą na dopasowanie rodzaju wykonywanych ćwiczeń, a także ich intensywności do Twoich oczekiwań. Dla nas liczy się przede wszystkim niezawodna jakość, funkcjonalność oraz Twój komfort i zadowolenie z zakupu – dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty, które spełnią te wymagania. Radełkowany uchwyt, chromowane wykończenia czy malowanie proszkowe, to czynniki tworzące wysokowartościowy sprzęt o niezawodnej wytrzymałości.
Zawartość zestawu
- Ławka dwustronnie regulowana MS-L102
- Ławka Scotta (modlitewnik) MS-L107
- Stojaki pod sztangę MS-S101 (2 sztuki)
- Gryf prosty 30 mm 198 cm wzmocniony chromowany MW-G198-EX-GL
- Gryf lekko łamany 120 cm wzmocniony śrubowy
- 2 x Gryf prosty śrubowy 30 mm 40 cm MW-G40-EX-SR
- 2 x Zacisk sprężynowy na gryf fi30 mm MA-Z006
- 8 x Obciążenie żeliwne 2,5 kg
- 6 x Obciążenie żeliwne 5 kg
- 4 x Obciążenie żeliwne 10 kg
Klasa urządzenia: | H - użytek domowy |
---|---|
Rama: | Stalowa |
Regulacja kąta nachylenia ławki: | Tak |
Wsporniki sztangi: | Tak |
Obciążenie w zestawie: | Tak |
Składana: | Nie |