- Strona główna ›
- Fitness i sport ›
- Suplementy i odżywki ›
- Izotoniki ›
- Izotonik ACTIVLAB Isoactive Gorzka pomarańcza (20 szt.)

Izotonik ACTIVLAB Isoactive Gorzka pomarańcza (20 szt.)
Polecane produkty podobne
Izotonik OLIMP Iso Plus Pomarańczowy (90 tabletek)
Isoactive jest napojem izotonicznym stanowiącym optymalną kompozycję węglowodanów, elektrolitów, pierwiastków mineralnych oraz witamin z grupy B. Praktyczna saszetka jest niezwykle wygodna w użyciu, a jej zawartość wystarcza na przygotowanie aż 500 ml izotoniku. Preparat doskonale uzupełnia utratę wody w organizmie, jednocześnie dostarczając najważniejsze elektrolity, tj.: sód, potas, chlorki, wapń i magnez. Optymalna zawartość witamin z grupy B ma znaczący wpływ na utrzymanie prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Isoactive Activlab to pierwszy na rynku izotonik z dodatkami funkcjonalnymi. Zawiera ekstrakty z zielonej herbaty (cytryna), żeń- szenia (grejpfrut), guarany (pomarańcza), reweratol (wiśnia).
Izotonik Isoactive marki Activlab jest świetną propozycją dla sportowców i osób aktywnych, które podczas intensywnego wysiłku fizycznego tracą cenne składniki witaminowo- mineralne, przez co ich gospodarka wodna zostaje naruszona. Activlab Isoactive polecamy do stosowania zarówno przed, w trakcie jak i po treningu.
Roztwory węglowodanowo- elektrolitowe wpływają na zwiększenie wchłaniania wody i pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń fizycznych. Idealna rozpuszczalność, a przy tym świetna cena wyróżniają izotonik Isoactive marki Activlab.
Produkt wzbogacono ekstraktem z guarany. Spożywanie guarany zalecane jest osobom, które pragną dodać sobie energii a także pobudzić działanie swojego organizmu. Ci, którzy zmagają się z nadmierną tkanką tłuszczową, także mogą sięgnąć po suplementy diety z guaraną, ponieważ guarana wspomaga odchudzanie.
Produkt może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka.
UWAGA! Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Przed spożyciem zapoznaj się z etykietą z tyłu opakowania.
Dane techniczne
Rodzaj: | Izotonik |
---|---|
Forma: | Proszek |
Smak: | Gorzka pomarańcza |
Bez cukru: | Nie |
Zastosowanie: | Po treningu, Przed treningiem, W trakcie treningu |
Waga [g]: | 630 |
Ilość porcji w opakowaniu: | 20 |
Wielkość porcji: | 31.5 g |
Wartość energetyczna: | 105.2 kcal |
Biotyna: | 7.9 µg |
Chlorek: | 120 mg |
Cukry: | 26.3 g |
Dwuwinian choliny: | — |
Fosfor: | — |
Inozytol: | — |
Kwas foliowy: | 32 µg |
Kwas pantotenowy: | 0.945 mg |
Magnez: | 60 mg |
Niacyna: | 2.5 mg |
Potas: | 130 mg |
Sód: | 350 mg |
Sól: | 0.88 g |
Tiamina: | 173 µg |
Wapń: | 120 mg |
Węglowodany: | 26.3 g |
Witamina B12: | 0.39 µg |
Witamina B2: | 0.22 mg |
Witamina B6: | 0.22 mg |
Witamina C: | — |
Witamina D: | — |
Witamina E: | — |
Witamina K: | — |
Pozostałe składniki: | Aromat, Chlorek potasu, Barwnik (żółcień chinolinowa), Barwnik (żółcień pomarańczowa), Cytrynian sodu, Regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Substancja słodząca (acesulfam K), Amid kwasu nikotynowego, Chlorowodorek pirydoksyny, D-pantotenian wapnia, Ekstrakt z nasion guarany (Paullinia cupana) (100 mg) [22 mg kofeiny], Glukoza, Sole wapniowe kwasu ortofosforowego, Węglan magnezu |
Nazwa: | REGIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
Ulica i numer budynku: | ul. Walerego Sławka 3A |
Kod pocztowy: | 30-633 |
Miasto: | Krakow |
Adres elektroniczny: | biuro@regis.com.pl |