Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45

Kod: 458683
Porównaj
Zasilanie: Bateryjne
Wymiary [cm]: 20 x 19 x 33.7
Kształt: Okrągłe
Funkcje dodatkowe: 5-krotne powiększenie, Podświetlenie LED
5-krotne powiększenie
Duża powierzchnia lustra
Zobacz opis produktu
Dostępne warianty
Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45
Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45
149 99
Odbierz

Opis produktu

Codzienna pielęgnacja stanie się przyjemniejsza

Zawsze pod ręką

Wykonywane codziennie powtarzalne czynności szybko mogą stać się rutyną, do której podchodzimy z niechęcią, jak do przykrego obowiązku. A przecież dbanie o siebie może być czymś wyjątkowym, rytuałem, chwilą odprężenia w zabieganym dniu. Podświetlane lusterko BS 45 umili ten czas oraz sprawi, że pielęgnacja cery i włosów będzie znacznie wygodniejsza i przyjemniejsza.

Masażer BEURER MG 100

Duża powierzchnia z dodatkowym magnetycznym lusterkiem powiększającym

Urządzenie Beurer BS 45 wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią lusterka – to średnica aż 17,5 cm. Ta powierzchnia może służyć do takich czynności, jak modelowanie włosów, nakładanie kremu czy pudrowanie twarzy. Jeżeli natomiast potrzebujesz lusterka powiększającego do bardzo precyzyjnych czynności, takie również znajdziesz w zestawie. Mniejsze lusterko dołączone do BS 45 powiększa 5-krotnie, dzięki czemu możesz zobaczyć twarz w przybliżeniu. Co więcej, mniejsze lusterko wyposażone jest w magnes, dzięki czemu możesz przyczepić je do powierzchni większego lustra BS 45; a gdy nie korzystasz z powiększenia, zdejmij je i ciesz się całą powierzchnią większego lustra. Gdy korzystasz tylko z większego lustra, to magnetyczne możesz przyczepić z tyłu, aby nigdzie się nie zawieruszyło.

Masażer BEURER MG 100

Podświetlenie LED

Z pomocą przychodzi podświetlenie, zainstalowane w modelu Beurer BS 45. Oświetlenie LED wokół lusterka wydziela jasne światło przystosowane do zabiegów kosmetycznych. Za pomocą dotykowego przycisku możesz włączać i wyłączać podświetlenie, a jeżeli przytrzymasz przycisk dłużej, wyregulujesz poziom jasności. Regulacja jest bezstopniowa, co oznacza, że uzyskasz dokładnie taką jasność podświetlenia, jakiej potrzebujesz.

Masażer BEURER MG 100

Elegancki element wyposażenia

Lusterko do makijażu z powiększeniem 5x cechuje nie tylko funkcjonalność, ale również estetyczne wykonanie. Biała obudowa będzie pasowała do każdego wnętrza. Okrągłe lusterko można obracać we wszystkich kierunkach, co umożliwia znalezienie idealnego kąta nachylenia. Dodatkowo, zostało ono umieszczone na praktycznej podstawce, na której możesz postawić często używane kosmetyki. W zestawie z podświetlanym lusterkiem kosmetycznym oraz magnetycznym lustereczkiem o pięciokrotnym powiększeniu znajdziesz również zestaw baterii pasujących do urządzenia. Nie obawiaj się, że zapomnisz wyłączyć oświetlenie LED, i baterie szybko się wyczerpią – aby uniknąć takiej sytuacji, model Beurer BS 45 wyłącza się automatycznie po upływie 15 minut. Białe lusterko z podświetleniem BS 45 to wysokiej jakości, funkcjonalne urządzenie, które dzięki przemyślanemu designowi będzie służyło jako świetne akcesorium do codziennej pielęgnacji.

Masażer BEURER MG 100

Co w zestawie?

Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45 posiada 3 baterie AA, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.


Dane techniczne

Parametry

Techniczne

Funkcje dodatkowe: 5-krotne powiększenie, Podświetlenie LED
Gwarancja: 24 miesiące
Kolor: Biały
Kształt: Okrągłe
Możliwość montażu na ścianie: Nie
Podświetlenie: Tak
Powiększenie: Tak
Wykonanie: Tworzywo sztuczne
Wymiary [cm]: 20 x 19 x 33.7
Wyposażenie: Baterie 3 x AA
Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim, Karta gwarancyjna
Model producenta: BS 45
Zasilanie: Bateryjne

Producent

 • Nazwa producenta/importera: BEURER
 • Opinie

  Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu.

  Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45
  Lusterko kosmetyczne BEURER BS 45
  149 99
  Odbierz

  Właściciel serwisu: TERG S.A. Ul. Za Dworcem 1D, 77-400 Złotów; Spółka wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego w Sądzie Rejonowym w Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000427063, Kapitał zakładowy: 40 618 750 zł; NIP 767-10-04-218, REGON 570217011; numer rejestrowy BDO: 000135672. Sprzedaż dla firm (B2B): dlabiznesu@me.pl INFOLINIA: 756 756 756

  Łącznie 149,99 zł
  149 99