Przedwzmacniacz systemu DALI Equi Sound Hub
Produkt chwilowo niedostępny w sklepie internetowym
DALI SOUND HUB to serce DALI EQUI, naszych bezprzewodowych aktywnych głośników i centrum dźwięku. Przesyłając strumieniowo dźwięk w wysokiej rozdzielczości do głośników CALLISTO C, RUBICON C i OBERON C, a także przełączając się między źródłami, SOUND HUB zapewnia prawdziwą bezkompromisową wygodę melomanom i kinomanom o wysokich wymaganiach.
Szybka konfiguracja:
Konfiguracja jeszcze nigdy nie była tak prosta. Wystarczy włączyć głośniki i SOUND HUB, nacisnąć przycisk – i gotowe.
Dźwięk wielokanałowy:
Korzystając z opcjonalnego modułu wtyczki HDMI, możesz cieszyć się maksymalnie 7.1 kanałami wysokiej jakości dźwięku Dolby i DTS.
Wiele źródeł:
Obsługiwane źródła: Bluetooth (AAC, aptX i aptX HD), analogowe (RCA i mini-jack), koncentryczne RCA, dwa wyjścia optyczne, USB i dwa porty rozszerzeń.
Rozszerzenie BluOS:
Dzięki uznanej platformie multiroom Bluesound, opcjonalny moduł BluOS zapewnia dźwięk o wysokiej rozdzielczości w całym domu.
Dane techniczne
Parametry | |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Sound Hub |
Techniczne | |
| Rodzaj: | |
Producent/podmiot odpowiedzialny | |
| Nazwa: | Horn Distribution S.A. |
| Ulica i numer budynku: | KURANTÓW 34 |
| Kod pocztowy: | 02-873 |
| Miasto: | WARSZAWA |
| Adres elektroniczny: | horn@horn.eu |
Producent
Nie udało się znaleźć produktu dla siebie?
Opinie
Dodaj pierwszą opinię dotyczącą tego produktu
Dodaj przydatne usługi
Zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Skorzystaj z usług profesjonalistów.
Zakup dla pełnoletnich
Ten produkt jest tylko dla pełnoletnich.